Robot a Frank

Scénografie:

Sharon Lomofsky

Kostýmy:

Erika Munro

Pro mě osobně obrovsky milé překvapení. Od hereckého výkonu Langella, přes inteligentní scénář až po sympatický závěr. Nevidím důvod proč snižovat hodnocení. :)(23.11.2015)

Po dlouhé době zase film, ve kterém slýchávám vcelku často české slovo robot. A je to docela i s fajn neotřelým příběhem. Frank vlastně není úplně postava, kterou byste si oblíbili, ale zároveň to není role, která je nutně zlá. Ke konci jsem se do jeho nitra dostal daleko blíž a dokonce jsem projevil nějaké ty emoce. Možná i víc, než samotný robot, který se na hodinu a půl stal Frankovým parťákem. Malý, ale příjemný film.(13.3.2014)

Příběh z nedlouho vzdálené budoucnosti, jenž se odehrává u staršího pána ( Franka ), na kterého děti nemají moc čas, tak mu syn koupí robota, aby se o něj staral. Hodně příjemný film s bohatým nápadem, ale slabším rozpočtem, který jen podtrhuje kvalitu filmu. Velké překvapení. ( Hodnocení: 9/10 )(4.3.2013)

• kaposlav

Nebudeme si klamať, ale film je celkovo slabý. Jedna extra vtipná scénka nerobí kvalitný film! Je to na jedno pozretie a miestami ma to zvádzalo popri tom robiť ešte niečo iné a to značí, že 3* by boli asi moc.(22.11.2015)

Nema to len robta a franka, ale aj hlavu a patu.(1.2.2013)

• - Vzhled robota je inspirován roboty vyráběnými v Japonsku, jako je například ASIMO: Pro filmové účely jej vytvořilo studio speciálních efektů Alterian INC. (Adrai)

• - Minivozidlo předjíždějící Franka (Frank Langell) při chůzi po cestě je model Tango amerického výrobce Commuter Cars. (Adrai)

• - Tělo robota bylo navrženo tak, aby jej bylo možné ovládat člověkem skrytým uvnitř. Všechny pohybové scény tak odehrála tanečnice a herečka Rachael Ma. (Adrai)