poster

Robot a Frank

 • USA

  Robot and Frank

Komedie / Drama / Sci-Fi / Krimi

USA, 2012, 85 min

Režie:

Jake Schreier

Scénář:

Christopher D. Ford

Producenti:

Sam Bisbee

Střih:

Jacob Craycroft

Scénografie:

Sharon Lomofsky

Kostýmy:

Erika Munro
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Joges
  ****

  Pokud děj filmu nebudete brát příliš vážně, je to dobrá komedie a příjemná oddechovka. Za účinkování Liv Tyler přidávám jeden bod navíc.(30.1.2013)

 • italka63
  ****

  Frank Langella byl ve své roli, shodou okolností jmenovce Franka, jedním slovem skvělý. Ten starý zloděj, jemuž děti pořídí humanoidního robota, aby mu pomáhal. Jenže Frankovi to zkrátka pořád pálí v hlavě a lupič se v něm nezapře. Co takhle udělat z robota komplice? Zvláště když se zdá, že jste zdravotně spříznění s tím hnusným, otravným Němcem, co vám furt schovává někde věci? A po ruce máte tu báječnou Suzan Sarandon, která je věkem čím dál lepší a krásnější? Tenhle film ve mně zanechal obrovskou škálu pocitů, o životě, stáří, lásce a pokoře. Bylo to pro mne pohlazení blízké sci-fi, která je na dosah ruky, konečků prstů, protože naše děti či stoprocentně vnuci, se jí budou dotýkat celou dlaní. Jen škoda, že už u toho nebudu.(25.7.2016)

 • T2
  *****

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $3,325,038Tržby Celosvetovo $3,800,000Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ tak toto som potreboval, príjemná roztomilá oddychovka s dobrým obsadeným, chytľavým príbehom a niekoľkými úsmevnými scénami, podarené /90%/(5.2.2013)

 • Flego
  ****

  Jednoduchá zápletka na nedeľné popoludnie má v sebe neopakovateľné roztomilé čaro. Veľkosť tohto malého filmu je v myšlienke hľadania tých najbližších a vo svojom spracovaní je nenásilný, zľahka humorný a dokáže prinutiť k zamysleniu. Príjemný film.(15.3.2013)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Žádný důchodce by se neměl nudit a tak si k odchodu do důchodu budu jednou přát robota, se kterým bych mohl okrádat zbytečně bohaté pitomce. Vždyť pořádný život začíná až s příchodem alzheimera a je potřeba si ho pořádně užít. Mne to tedy s duem zapomínající důchodce a pečující robot hodně bavilo. Skvělé byly zejména pasáže, kdy robot analyticky vyhodnocoval, zda je v pořádku porušovat zákon, když to pomůže Frankovu zdraví. Už se zkrátka těším na důchod a doufám, že naše "svobodná" společnost tuto vymoženost nezruší dřív než naši nepřizpůsobiví občané sežerou státní rozpočet.(18.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace