Nastala chyba při přehrávání videa.
 • H34D
  ****

  Argo je především kompaktní, celistvý film schopný zabrousit do více koutů rozličných žánrů a přesto nepůsobit ani v nejmenším roztříštěně, či nepřirozeně "poslepovaně". Ben Affleck, jak je nevýrazný v herectví, tak mistrně režíruje - ladně přechází z akce, přes vtipné odkazy na Hollywood do atmosferického, napínavého thrilleru s důrazem, jak na osudy jednotlivců, tak na celkové vyšší poslání. Argo je jeden velký kompromis (neurážející historická věrohodnost, přiměřená imitace doby, zkrátka špetka rozličných ingrediencí razících zlatou střední cestu), který však v konečném důsledku vypadá jako vítězství na všech frontách... Možná i proto vás snímek není schopen dotlačit k hranici maximálního filmového zážitku. 8/10(16.1.2013)

 • Fr
  ****

  ZALOŽENO NA SKUTEČNÉ UDÁLOSTI … AMERICKÁ AMBASÁDA, ÍRÁN, 4. LISTOPADU, 1979...... /// Parádní úvod a poslední třetina! Zbytek je politikou (přímo i nepřímo) prošpikovanej film o historii jednoho návratu. Ben Affleck (serte na to bezpohlavní herectví…) a jeho Mission Impossible, která se v mnohém může rovnat těm Cruiseovým. Jasan, tady nejde vo technický serepetičky, zato je všechno celkem uvěřitelný a skutečný. Navíc úžasně zdržuje (pan režisér Affleck) a tím mě napíná jak sviňa! No a co těch 52? (ten 1 + 13 tak zajímavý asi nebudou…) Třeba příště…. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Knihu ,,The Master of Disguise: My Secret Life in the CIA“, kterou napsal v roce 2000 Antonio J. Mendez číst nebudu. 2.) Chci vidět film o filmu, kterej nikdy nevznikl. 3.) Thx za titule ,,fčelí medvídek“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ ***(4.2.2013)

 • robbiee
  ****

  [imdb: 8.2/10] | me: Poctivý thriller, ktorý vďačí za svoju výbornú atmosféru skutočnému príbehu a réžii, ktorá opäť potvrdzuje Affleckove kvality. Film zbytočne nepreháňa, kamera je živá a vtrháva diváka do centra diania. Príbeh beží ako dobre namazaný stroj a do samého konca nepoľavuje z dobre vygradovanej atmosféry. Je to film, ktorý sa síce opiera o hrdinstvo, ale spôsobom, ktorý netlačí na pílu a ponecháva diváka v správnej neistote po celý čas. Slušná filmarina. This is the best bad plan we have, sir. (18.12.2012)

 • Lima
  ****

  Není poslední dobou nudnějšího a otřepanějšího klišé, než je neustálé zdůrazňování, o kolik je Ben Affleck lepší režisér než herec.(26.2.2013)

 • Slasher
  ***

  Další z letošních oscarových těžkých vah, co ve mně zanechala velmi chladný dojem. Tak jsem slyšel zvěsti o supernapínavém retrothrilleru... Jenže poté, co se do té doby sterilní film konečně schýlil ke své finální půlhodince a všechno mu nahrávalo k veledramatickému finiši, tak k*rva ani to pořádný napětí nepřišlo. Kámen úrazu dle mého - nulová sympatie s osudy postav.(23.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace