Anna Karenina je jedno parádní divadlo. Wrightova múza Keira Knightley podává svůj obvyklý - výborný - výkon. Jude Law je v roli Karenina taktéž skvělý. Ale veškerou pozornost - zcela právem - na sebe strhává Aaron Johnson v roli důstojníka Alexeje Vronského. On Vronským žije. Marianelliho hudba možná trochu těžkopádná, ale určitě do filmu sedla. Na scénáři je dost znát, že jej psal dramatik - Tom Stoppard. A v neposlední řadě Wrightova režie dává snímku parádní opulentní nádech. Bravo!(28.11.2012)

• predators

Tak jo, nejspíš si tímto nasypu popel na hlavu, ale toto šlo vážně mimo mě. Bezpochyby umělecké ztvárnění hraje prim! Hudba, výprava, kulisy...tady ani tak moc nejde o filmový zážitek, jako o vstřebání a nasátí divadelní atmosféry. Tento "odpad" berte s rezervou, protože ten si zaslouží špatné filmy! AK mi prostě nesedla žánrově... @%(10.2.2013)

• Pilda17

Po vizuální stránce více než slušivá podívaná. Hudba je překrásná a další velký klad. Třetí a téměř poslední je Keira Knightley, zbytek bída. Tempo velmi slabé a děj ničím vážným nezaujme. Vztah k postavám si člověk nevytvoří, ani přes zbytečnou délku snímku. Závěr jsem čekal o 100% lepší, ten byl odfláknutý, až to hezké nebylo. V divákovi by měl vyvolat nějaké emoce a probudit city, ale nic takového se stát nemůže. Čekal jsem daleko víc, tohle je velké zklamání.. 4/10 = 47%(2.2.2013)

• Jacinda

nesnáším kulisy(6.6.2013)

Žádná těžkopádná adaptace těžkopádného románu se naštěstí nekoná. Anna Karenina je díky Joe Wrightovi ohromně hravý počin, který si z předlohy vybírá to nejdůležitější, ani na minutu nenudí a minimálně první polovinu nutí diváka všechnu tu vizuální vynalézavost sledovat s úsměvem. Herecké výkony v čele s Keirou Knightley a Judem Lawem bez nejmenší chybičky (Vronský na mě vždycky působil velice slizce, takže i toho nesympatického panáka jsem vlastně uvítal), kostýmy, dekorace, hudba... Všechno perfektní. Spousta doslova a do písmene nezapomenutelných scén, které chci rozhodně vidět znovu.(12.1.2013)