Štvanice

Phil Dagort

Kostýmy:

Rita Riggs
  • kleopatra

Lambertova "kreace" byla štvanicí na divákovu trpělivost a toleranci.(4.12.2004)

• Brouk

Nuda, nuda, nuda... šeď, šeď a ještě jednou šeď.... Uzíval jsem se neusnul a ani se nepobavil a ani neodreagoval... Jediné, co mě probralo, byla jízda vlakem a to je málo....(1.12.2004)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $6,609,661Tržby Celosvetovo $-(26.7.2009)

• movie

O tomhle se nedá říct nic jiného, než je že to je laciné béčko, které se snaží zaujmou namontovanou yakuzou, ale moc jí to enjde.Ani Lambert tentokrát nic moc!(31.8.2002)

• Visáč

Lambert je zaujímavý dovtedy, kým má po boku Joan Chen. Akonáhle ide na vlastné triko, ostáva starnúcim Highlanderom na nindžovskom ihrisku, kde majú povolený vstup druhoradí ázijskí herci a ukecané ženské.(2.7.2007)

• - Ninjové vždy nosili jen krátké, rovné meče zvané "ninja-to", aby je mohli snadno schovat a dalo se s nimi bojovat v malých prostorech apod. Kinjo (John Lone) má ale klasický dlouhý a do oblouku tvarovaný samurajský meč katana, který by mu práci v terénu jako ninjovi nedovolil. (AntiasKing)

• - Když Paul (Christopher Lambert) při závěrečném souboji bodne Kinju, jde jasně vidět, že John Lone drží meč jen mezi rukou a tělem. (AntiasKing)

• - Klan Makato a jejich vůdce Kinja jsou zcela smyšlení. (AntiasKing)