poster

Přizdis*áči

 • Velká Británie

  The Inbetweeners Movie

 • Slovensko

  S*áči

 • Slovensko

  Sráči

Komedie

Velká Británie, 2011, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • RelaxMan
  *****

  Jsem fanoušek filmů " Klub sráčů a série Prciček ", tudíž i z tohoto filmu jsem byl nadšen. Vždycky si totiž vzpomenu na sebe, jak jsme kdysi s kámošem vyráželi na dovči k moři. Scénář se totiž od některých situací moc nelišil a trapných situací jsme zažili docela dost. Dnes, ale na to rád vzpomínám. Co se týče Přizdis*áčů, tak mi tam sedělo naprosto vše. Režie, kamera, výběr herců, dialogy, letní lokace a soundtrack. Seriál jsem ještě neviděl, ale určitě si ho rád dám.(20.12.2011)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Vynikající Komedie, Fakt NÁÁŘEZ!! Pro mně nejlepší Komedie tohoto Rocku! Vtipné Hlášky, Rychlé tempo, Fajn ženské.. Plno sprostých Slov..Zažívám komediální ORGASMUS! Doporučuji vřele VŠEM!(30.5.2012)

 • dobytek
  *****

  Seriál The inbetweeners vůbec neznám, takže jsem nevěděl, co mam od filmu očekávat. Docela jsem i váhal, jestli se mam na to vůbec dívat, protože filmy natočený na motivy seriálů obvykle stojej dost za hovno a pokud člověk navíc seriál nezná, tak to moc nechápe. Ale tohle se mi hned od první scény dost zalíbilo a já se bavil po celejch 93 minut. Je to naprostá hovadina, která vypadá asi jako mix Klubu sráčů a American pie. Pokud tyhle dva filmy nesnášíte, tak tohle můžete rovnou hodit do odpadu. Pro mě je to za 5 hvězd, protože už hodně dlouho mě žádnej film tak nepobavil.(2.11.2012)

 • Kryton
  **

  Poslední dobou mě komedie MADE IN UK baví a mám rád anglický humor z dob minulých i současných. Tohle je však UK verze všech těch špatných amerických teen "chcem si zašukat" nekomedií. Ty čtyři lůzři mi nepřipadali sympatičtí a jejich vylomeniny byly převážně trapné. Palec dolů!(1.5.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Jsem prototypem jednoduchého, přímočarého a přejícího člověka, což jsem hodlal dokázat tím, že až mne chlapci rozesmějí, tak já jim to rád vrátím hvězdami. Jenže ona ta komedie příliš zavoněla zápachem průměrnosti a já jsem při jejím sledování sám sebe zaskočil zjištěním, že bych to zasunutí přál pouze jedinému z této čtveřice mimoňů - a toho bych po koitu pro jistotu odstřelil. Takže někde patrně došlo k chybě, což beru na sebe a svedu to na svůj poněkud delší pobyt na tomto světě.(13.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace