Přizdis*áči

S*áči

Sráči

Komedie

Velká Británie, 2011, 93 min

oveľa lepšie ako podobný klub sráčov, anglická prázdninová verzia american pie či road trip-u, seriál som nevidel, no verím (a dúfam), že je lepší, toto bolo miestami trápne, miestami silené a po príbehovej a scenáristickej stránke veľmi priemerné;(18.6.2014)

• MáŠa

Průměrné až podprůměrné. Má to být komedie, ale těch vtipných scén tu zas tolik není. Trošku to hraje i na vážnou tématiku, ale abych tomu nějak uvěřil, tak by to nesmělo být tak jednoduché. Čtyři looser-kluci, čtyři holky (z toho 2 hodně dobré). A vzájemně si k sobě hledají cestičku. A jde jim to docela lehce, i když by si každý kluk dokázal za své chování vytrestat nezájmem ze strany holek. A nakonec všichni tak nějak zčista jasna procitnou. Ale aby to působilo reálnějc, nesmělo by to být všechno tak rychlé. Do toho občas sprosťárny, které se tam často ani moc nehodí - takže takové nekonzistentní.(23.10.2012)

• Spiker01

Tak tohle se nepovedlo. Film je doslova přecpaný těmi nejjednodušími, povětšinou sprostými, hláškami, které bývají jen málokdy vtipné, protože jsou buďto až přespříliš absurdní nebo jsem to samé viděl již jinde. Hlavní čtveřice jsou samozřejmě cíleně pěkný hovada, jenže, co funguje u Prciček, tady ne.Občas jsem se s tátou smál, ale jinak mě to neoslovilo a už to nechci nikdy vidět! ... 30%(9.7.2013)

• Foox

Zajímavá britská variace na Prci, prci, prcičky, která se na prázdninový odvaz kouká z pohledu Finche a do jisté míry svým způsobem sympaticky, hlavně ústředními hrdiny a jejich holčičími protějšky, jenže osobně na mě fungovala jen nepatrná část vtipů. 50%(4.2.2014)

Je to v podstate o tom istom ako tucty amerických komédií, lenže v britskom spracovaní je to akési iné. Ľudskejšie, reálnejšie? Možno iba európskejšie :-)(15.1.2012)