Přizdis*áči

Sráči

Komedie

Velká Británie, 2011, 93 min

• xxmartinxx

Ze seznamu britcomů na druhou šanci si tuhle debilitu škrtám. Humor na úrovni těch horších Prciček, nejnesympatičtější herecké obsazené za hodně dlouhou dobu, a to vše s nulovou výpovědní hodnotou o čemkoliv (ač jsem měl nepříjemný pocit, že by to rádo bylo meta). 1 a 1/5(10.5.2014)

Má třetí ČSFD projekce. Tentokrát jsem vůbec netušil na co že to jdu. Seriál mě úplně minul a myslím, že to tak nechám i nadále. Přesto film byl slušně ujetý, zábavný. Nesmál jsem se tolik jako mí sousedi (doopravdy jsem se zasmál asi dvakrát), ale bavil jsem se. Některé vtípky byly trochu moc ohrané, ale jako celek to tak nějak fungovalo. Docela zábavná byla pro mě i volba hereček, přišlo mi to krapet nevyvážené, ale co už. Úplně mě asi minula hudba i prostředí, nepůsobilo to moc reálně a nevím jak moc to vycházelo ze seriálu, ale přesto hodnotím docela vysoko. Potřeboval jsem výplach mozku, odreagovat se a tohle docela postačilo. 7/10(19.12.2011)

Překvapivě slušná teen záležitost o cestě čtyř looserů na dovolenou s jediným cílem. Překvapivě se nejedná o tak hloupou záležitost, jak by se mohlo zdát a ačkoliv se na ty čtyři ksichty nedá koukat, jejich pouť za "zasunutím" je vcelku zábavná.(5.7.2012)

Už druhá polovina poslední série vystrkovala růžky scenáristické beznaděje, která rafinovanost zápletek předchozích dvou sérií přebíjela nezvykle velkým počtem penisů a poklesem inteligence hlavních hrdinů na hranici demence. Film bohužel tenhle trend dál rozvíjí (zejména Simon, který má jít na vysokou, má asi o deset přebytečných koleček víc - wtf?) a nejméně třetinou filmu se táhne pocit, že z toho mohl být hodinový a mnohem chytřejší film. I tak tenhle výlet k moři se starými známými potěší, i když seriálem nedotčeni budou asi nechápavě v pravidelných intervalech obracet oči v sloup.(16.12.2011)

Jedna z těch lepších komedií o tom, jak jsou už kluci dospělí a tak odjíždějí bez rodičů na prázdniny, kde bude sex, kozy, sex, jídlo, sex, číčy a pak ještě sex. Nechybí zde trefné hlášky, ukázka prsních svalů a taky felace všemi způsoby. Pro mě určitě překvapení.(2.4.2013)

• - Ačkoliv chlapci tráví dovolenou v řeckém letovisku Malia, většina externích scén se natáčela v Magalufu na Mallorce. (Dr Lizal)

• - Názov filmu sa objaví v 6. minúte. (Johnny.ARN)