Přizdis*áči

S*áči

Sráči

Komedie

Velká Británie, 2011, 93 min

Jsem fanoušek filmů " Klub sráčů a série Prciček ", tudíž i z tohoto filmu jsem byl nadšen. Vždycky si totiž vzpomenu na sebe, jak jsme kdysi s kámošem vyráželi na dovči k moři. Scénář se totiž od některých situací moc nelišil a trapných situací jsme zažili docela dost. Dnes, ale na to rád vzpomínám. Co se týče Přizdis*áčů, tak mi tam sedělo naprosto vše. Režie, kamera, výběr herců, dialogy, letní lokace a soundtrack. Seriál jsem ještě neviděl, ale určitě si ho rád dám.(20.12.2011)

Vynikající Komedie, Fakt NÁÁŘEZ!! Pro mně nejlepší Komedie tohoto Rocku! Vtipné Hlášky, Rychlé tempo, Fajn ženské.. Plno sprostých Slov..Zažívám komediální ORGASMUS! Doporučuji vřele VŠEM!(30.5.2012)

Seriál The inbetweeners vůbec neznám, takže jsem nevěděl, co mam od filmu očekávat. Docela jsem i váhal, jestli se mam na to vůbec dívat, protože filmy natočený na motivy seriálů obvykle stojej dost za hovno a pokud člověk navíc seriál nezná, tak to moc nechápe. Ale tohle se mi hned od první scény dost zalíbilo a já se bavil po celejch 93 minut. Je to naprostá hovadina, která vypadá asi jako mix Klubu sráčů a American pie. Pokud tyhle dva filmy nesnášíte, tak tohle můžete rovnou hodit do odpadu. Pro mě je to za 5 hvězd, protože už hodně dlouho mě žádnej film tak nepobavil.(2.11.2012)

• Kryton

Poslední dobou mě komedie MADE IN UK baví a mám rád anglický humor z dob minulých i současných. Tohle je však UK verze všech těch špatných amerických teen "chcem si zašukat" nekomedií. Ty čtyři lůzři mi nepřipadali sympatičtí a jejich vylomeniny byly převážně trapné. Palec dolů!(1.5.2012)

Jsem prototypem jednoduchého, přímočarého a přejícího člověka, což jsem hodlal dokázat tím, že až mne chlapci rozesmějí, tak já jim to rád vrátím hvězdami. Jenže ona ta komedie příliš zavoněla zápachem průměrnosti a já jsem při jejím sledování sám sebe zaskočil zjištěním, že bych to zasunutí přál pouze jedinému z této čtveřice mimoňů - a toho bych po koitu pro jistotu odstřelil. Takže někde patrně došlo k chybě, což beru na sebe a svedu to na svůj poněkud delší pobyt na tomto světě.(13.6.2012)