Zmizelá

Unesená

Mysteriózní / Thriller / Drama

USA, 2012, 94 min

• Bobik9

Proboha, to bylo chvilkami tak moc nelogické a stupidní. Vcelku neoriginální příběh, který má ovšem slabější rozplétání než jemu podobné. Herecky je to slabé, a i když jsem celkem fanoušek Amandy, tak tahle role nebyla pro ní. Ostatní herci nestojí ani za zmínku. Nepovedený thriller, který potěší jen vcelku nečekaným a povedeným koncem.(3.5.2015)

• Tuax

Tohle mohl být pěkný Thriller, ale takhle ho scénářově zabít to se jen tak nevidí. Přičemž peněz n to bylo jistě dost, vizuálně dobré, režijně v pohodě, ale scénářově? Vše stálo na hlavní postavě, která byla sice dobře zahraná, jenže taky byla naprosto příšertně napsaná. Takže cokoliv řekla, cokoliv udělala, bylo to jen k drásání nervové soustavy diváka. Tohle nemohli snad myslet vážně. Stvořit takhle nesymaptickou postavu vystavět na ní příběh. Atmosféra by jinak i ušla, jenže s přibývajícími minutami, to bylo celé horší a horší a závěr tomu nasadil korunu blbosti. Docela jsem na to byl zvědavý už kvůli Amandě Seyfried, ale je z toho jedno z mých nějvětších zklamání z filmů letošního roku. Z potenciálu který film měl využito sotva pár procent. K čemu tak zajímavě obsazení policejních vyšetřovatelů, když ve filmu mají jen roli těch, co stojí, nic nedělají, čekají, mluví a snaží se nic nedělat. Nejvíc je mi v tomhle líto Michaela Parého. Ono jednání hlavního padoucha, bylo taky ve finále dosti šílené, ale raději už nad tím nebudu přemýšlet. Hrozný film, fuj, to byla zase věc. 2/10(20.9.2012)

Jako, námět by nebyl špatný, kdyby to bylo natočeno úplně jiným způsobem. Bylo to tak naivní, že jsem celých 94 minut jen nevěřícně kroutila hlavou. Tak vám nevím, 3* a to nadhodnocuju, ale viděla jsem už i horší filmy.(3.4.2013)

• teutates

Neskutečný thriller, Amanda co by Jill má takový zážitek, příhodu, nehodu, kde si dá dýchánek se samozvaným lamačem ženských srdcí. Co svět nechtěl, nikdo ji to nevěří, protože místní boylover za sebou nenechá žádny otisk či vlásek, že mněli to štěstí poznat se. Jill v sobě dusí nadšení a proto dělá všechno proto ať na svého milého nemysli, no spíš klepe nesmysly. Vezme osud do vlastních rukou a odhodlá se hledat svého svérázného kamaráda, kterého jak jinak najde a dohodnou se na dodatečném rande-vu. Amanda vyřeší záhadu, všechno sama a v rámci reguli. Své vyjádřeni pošle na místní okrsek, kde nakonec budou muset uznat, že se tihle dva holoubci už setkali. 1/10 za tak krásný shit.(8.5.2012)

• pufina

Hodně podprůměrná podívaná. Neskutečně mě navnadilo herecké obsazení (Carpenter, Seyfried, Stan) a nakonec jsem se dočkala nudného příběhu, kde mě jako diváka nic nepřekvapilo. Přehrávání Amandy Seyfried očividně bylo jen důsledkem toho, že scénář nestál ani za starou bačkoru. Sympatická blondýna to prostě nezachrání.(9.10.2012)