Zmizelá

Gone

Unesená

Mysteriózní / Thriller / Drama

USA, 2012, 94 min

Jako, námět by nebyl špatný, kdyby to bylo natočeno úplně jiným způsobem. Bylo to tak naivní, že jsem celých 94 minut jen nevěřícně kroutila hlavou. Tak vám nevím, 3* a to nadhodnocuju, ale viděla jsem už i horší filmy.(3.4.2013)

Viem, moje hodnotenie trochu vybočuje percentám filmu, ale mňa to bavilo. A to aj napriek tomu, že som mal ku koncu veľké výhrady. Správanie hlavnej postavy ku koncu filmu je vážne dementné a tak "filmovo americké". Taktiež keby bol prezradený spôsob, akým sa teda vrah dostal do domu, by rozhodne pomohlo znížiť vnímanie dementnosti filmu. ALE - nenudil som sa! Slabé 4*. Ak by som mal brať naplno do úvahy dementnosť tak by to boli 2* (prečo teda nehodnotím 3*? Neviem. Ale Emily Wiskersham mám v obľube).(31.3.2014)

Cekal jsem vic, ale ten polootevreny konec... :/(1.5.2015)

Zas tak hrozné to není. Thrillery mám nejradši a tenhle není špatný. Bavilo mě to. Docela dlouho jsem byla napjatá a bála se. Jasně, že tam bylo pár trapných nesrovnalostí, ale těch jsem si nevšímala. Dokonce i hlavní představitelka mě překvapila (ve všech jejích filmech se mi její herecký výkon nelíbil).(5.1.2013)

• verbal

Poté, co si úchylný vrah v 19:04 fikaně půjčí nenápadnou, šedou dodávku pro své nekalé rejdy a 19:10 si po cestě ještě skákne sytě červeným Chryslerem do smíšeného zboží pro kobercovou pásku, aby Amandina ségra u toho šukání moc nedržkovala, nabývám dojmu, že kromě těch kikin asi i rád střídá auta. Teplý kýbl hustých scénaristických zvratků, ve kterém opět řádí ta ohyzdná, neherecká blondýna se sveřepým výrazem penetrovaného konečníku. Ještěže mám na mobilu ty Tetrisy.(4.5.2012)

• - Vůz, ve kterém jezdila Jill (Amanda Seyfried), byl Švédský Saab 900, vyráběný v letech 1979-1984. Vůz, který vlastnila sestra Jill (Emily Wickersham), byl německý Golf V vyráběný v letech 2003-2009. (JARDAHONDA)

• - Amanda Seyfried (Jill) kvôli úlohe v tomto filme trénovala bojový štýl Krav Maga. (ywo666)

• - Celý film bol natočený v meste Portland v americkom štáte Oregon. (MikaelSVK)