poster

Zmizelá

 • USA

  Gone

 • Slovensko

  Unesená

Mysteriózní / Thriller / Drama

USA, 2012, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blackrain
  **

  Mohlo to být zajímavé, atmosférické, napínavé a chytré. Bohužel se tu dá najít od každého tak maximálně, co by se za nehet vešlo a možná, že ani to ne. Po tom všem očekávala alespoň pořádně šokující konec, který by to mu dal alespoň nějaký význam. Ovšem, ani ten se nekoná. Celkem zbytečný film s pár hazkými záběry přírody na začátku filmu. Herci tu v podstatě neměli ani co hrát. Hlavní postava akorát chodí odněkud někam nebo jede autem.(22.11.2012)

 • gogo76
  ***

  Zručne natočený thriller veľmi pripomína Zberateľa bozkov s M. Fremanom. Amanda Seyfried bola dobrá voľba, príbeh pekne odsýpa a stopáž nebola zbytočne prestrelená. Oceňujem nekompromisné vyrovnanie sa so záporakom. Fajn thriller pre daždivý večer. 60%.(16.12.2012)

 • BoPo
  **

  Čo sa týka príbehu, tak je to taká krimi klasika. Všetky toľko krát videné záležitosti. Nehovorím, že by som sa nudil, to nie. No prirovnal by som to k pilotnému filmu nejakého nového seriálu, ktorého jediným benefitom je Amanda Seyfried. Ak by sa naozaj jednalo o nalákanie na novú krimi sériu, tak by som chuť vidieť viac nedostal.(19.9.2012)

 • lennyd
  ***

  Jill (Amanda Seyfried) byla unesena sériovým vrahem, a několik dlouhých hodin byla držena v díře s ostatky ostatních unesených žen. Naštěstí se jí ale podaří vrahovi uniknout - i když si psychické následky nese dodnes. Když jednoho dne beze stopy zmizí její sestra Molly, je přesvědčena, že je unesena tím samým únoscem. Policie jí ale nevěří, a je přesvědčena, že Molly jen někam odešla. Tak se Jill vydává po stopách nebezpečného vraha sama. Ale je to skutečnost, nebo jen výplod její choré mysli?... Pokud máte hodinku a půl volného času, a přemýšlíte, zda se dloubat v nose, nebo koukat do bílé zdi, a nebo si pustit tento film, tak určitě filmem nebudete zklamáni. V jakémkoliv jiném případě budete (stejně jako já) u filmu lehce znuděni, a tím si více všímat logických chyb, které se filmařům podařilo do filmu napráskat - už jen to, že cesta Jill k závěrečnému odhalení je prudce přímočará (asi jako v pohádce o kohoutkovi a slepičce). Každopádně velkým (a možná jediným) plusem tohoto filmu je Amanda Seyfried, na kterou se - když už nic jiného - alespoň dobře kouká. A vzhledem k tomu, že film je one-woman-show, tak je na co koukat...(29.7.2014)

 • teutates
  *

  Neskutečný thriller, Amanda co by Jill má takový zážitek, příhodu, nehodu, kde si dá dýchánek se samozvaným lamačem ženských srdcí. Co svět nechtěl, nikdo ji to nevěří, protože místní boylover za sebou nenechá žádny otisk či vlásek, že mněli to štěstí poznat se. Jill v sobě dusí nadšení a proto dělá všechno proto ať na svého milého nemysli, no spíš klepe nesmysly. Vezme osud do vlastních rukou a odhodlá se hledat svého svérázného kamaráda, kterého jak jinak najde a dohodnou se na dodatečném rande-vu. Amanda vyřeší záhadu, všechno sama a v rámci reguli. Své vyjádřeni pošle na místní okrsek, kde nakonec budou muset uznat, že se tihle dva holoubci už setkali. 1/10 za tak krásný shit.(8.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace