Zmizelá

Unesená

Mysteriózní / Thriller / Drama

USA, 2012, 94 min

• Jizni Tlapa

Škoda, že se Zmizelá nehledala sama,namísto své pohřešované sestry. Celé to totiž působilo chaoticky a nemotorně. Kamera byla obyčejná. Scénář bez špetky nápadu. Jedno se však musí nechat. Amandě to slušelo, odplatní závěr byl z části vyvedený a stopáž byla přijatelná. Výčet těchto plusů řadí Zmizelou mezi průměrné,ničím nevyčihující záležitosty..50%(2.12.2012)

Film jsem si pustila kvůli známým jménům (Seyfried, Carpenter, Moennig) téměř okamžitě od shlédnutí traileru a rozhodně nejsem zklamaná. Sice to mohlo mít víc propracovaný děj, víc vysvětlenený (třeba toho vraha mohli víc rozebrat), ale i tak, docela dobrý akční thriller, který doporučím známým.(13.7.2012)

• Reesam

Fajn psycho se super výkonem Amandy. V celku koukatelné a napínavé, leč můžete předpovídat konec už u začátku. A tak by to být asi nemělo. Postavy, které měly potenciál, byly ochuzené o vývoj, což je škoda. Nu, co se dá dělat..(26.10.2013)

• B-Boy1

neoriginálne a nenápadité plus ešte aj herci dosť liezli na nervy(27.10.2012)

Podle mě typický thriller, který jede v zajetých kolejích žánru. V jednoduchosti je krása. 55%(20.10.2012)