Zmizelá

Unesená

Mysteriózní / Thriller / Drama

USA, 2012, 94 min

• Jizni Tlapa

Škoda, že se Zmizelá nehledala sama,namísto své pohřešované sestry. Celé to totiž působilo chaoticky a nemotorně. Kamera byla obyčejná. Scénář bez špetky nápadu. Jedno se však musí nechat. Amandě to slušelo, odplatní závěr byl z části vyvedený a stopáž byla přijatelná. Výčet těchto plusů řadí Zmizelou mezi průměrné,ničím nevyčihující záležitosty..50%(2.12.2012)

Celkem povedený thriller. Čekal jsem rozhodně horší, protože film má na kontě 55% a komentáře jsou ve směs záporné. Mělo to dobré prvky thrilleru, stopáž přiměřená, jenom tomu samozř. chyběla větší propracovanost a lepší scénář. Ale i tak si myslím, že se to dalo bez újmy na zdraví dokoukat. Navíc jsem film viděl ve FULL HD rozlišení s dobrým zvukem, takže některé záběry pěkně vynikly. 66%(11.7.2012)

• pufina

Hodně podprůměrná podívaná. Neskutečně mě navnadilo herecké obsazení (Carpenter, Seyfried, Stan) a nakonec jsem se dočkala nudného příběhu, kde mě jako diváka nic nepřekvapilo. Přehrávání Amandy Seyfried očividně bylo jen důsledkem toho, že scénář nestál ani za starou bačkoru. Sympatická blondýna to prostě nezachrání.(9.10.2012)

Viem, moje hodnotenie trochu vybočuje percentám filmu, ale mňa to bavilo. A to aj napriek tomu, že som mal ku koncu veľké výhrady. Správanie hlavnej postavy ku koncu filmu je vážne dementné a tak "filmovo americké". Taktiež keby bol prezradený spôsob, akým sa teda vrah dostal do domu, by rozhodne pomohlo znížiť vnímanie dementnosti filmu. ALE - nenudil som sa! Slabé 4*. Ak by som mal brať naplno do úvahy dementnosť tak by to boli 2* (prečo teda nehodnotím 3*? Neviem. Ale Emily Wiskersham mám v obľube).(31.3.2014)

• Reesam

Fajn psycho se super výkonem Amandy. V celku koukatelné a napínavé, leč můžete předpovídat konec už u začátku. A tak by to být asi nemělo. Postavy, které měly potenciál, byly ochuzené o vývoj, což je škoda. Nu, co se dá dělat..(26.10.2013)

• - Vůz, ve kterém jezdila Jill (Amanda Seyfried), byl Švédský Saab 900, vyráběný v letech 1979-1984. Vůz, který vlastnila sestra Jill (Emily Wickersham), byl německý Golf V vyráběný v letech 2003-2009. (JARDAHONDA)

• - Amanda Seyfried (Jill) kvôli úlohe v tomto filme trénovala bojový štýl Krav Maga. (ywo666)

• - Celý film bol natočený v meste Portland v americkom štáte Oregon. (MikaelSVK)