Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jamal
  ****

  Film má samozřejmě svá slabá a silná místa, kterých je naštěstí více a k mému překvapení jsem se dost nasmál. Film je sice trošku kýčový, ale vlastně to bylo vše v té době, kde se odehrává převážná část snímku. Film na mě nepůsobil sebevědomě a na nic si nehrál, všemu dával volný průběh a to se mě líbilo, i když někdy by potřeboval trošku zrychlit. Když se to tak vezme, tak celkem zajímavý nápad srovnat naši dobu s dobou předrevoluční nálady v roce 1989. Těch míst srovnání je tam celkem dost, viz např FACEBOOK vs nástěnka na škole лицокнига se statusama a spoustu jiných detailů, které na mě udělaly dojem a tak i z důvodu toho, že tam má tokovou zajímavou roli i můj dobrý kamarád musím dát 80%. Co mi na filmu ale trošku vadilo, byly bezkonkurenčně stále vnucované Orbitky, které byly opravdu téměř všude, dále cherry rajčátka v roce 1989 dále králíci a v neposlední řadě i efekty přenosu a technického zařízení v "laboratoři", kde na LCD počítačů běžely obří čísla, která se neustále měnila (až moc akční a nápadné). Mádl bezkonkurenčně nejlepší, vždy když se objevil byla sranda stejně tak jako jeho doba roku 1989, současnost mě téměř nebavila. A poslední informace, na předpremiéře jsem už dlouho neslyšel tak dlouhý a přesvědčivý potlesk.(16.3.2012)

 • Allien.9
  **

  Je sice pravda, že českých filmů, které by se daly zařadit mezi "sci-fi", je poskromnu, ale ani tato skutečnost "Probudím se včera" nezachrání. Herecké obsazení překvapivě dobré, zápletka nepřekvapivě obšlehlá z "milionu" zahraničních filmů / seriálů / knih, znalost předrevolučního roku překvapivě mizerná, finále nepřekvapivě blbé. Spoiler: Jj, taky si neumím představit větší happy-end než poznat své děti až cca. kolem čtrnácti a osmnácti let jejich věku... (ironie)(14.9.2014)

 • S.Quentin QUALE
  **

  Byl jsem naprosto čistej, takže to nešlo. Navíc telenovelní filmařinu neodpouštím. Kdo by se chtěl vracet do komunismu, nechť se vrátí takto. Nic proti Mádlovi, ale dívat se mu do xichtu 120 minut takovýmto způsobem, to opravdu nemůžu doporučit. 40%(14.9.2014)

 • cheyene
  ****

  Rozhodně zajímavý námět a ačkoliv má možná nějaké logické nedostatky, tak se na tento snímek příjemně kouká. Herecké výkony jsou slušné, dobrý je i soundtrack, humor a příběh. Myslím, že snad každý si alespoň jednou v životě řekl, že by se vrátil v čase, aby něco udělal jinak... :)(8.2.2013)

 • paascha
  ***

  Poměrně povedený a docela vtipný film, který trochu nestíhá konec, ale jinak bavil celou dobu. Asi hlavně proto, že si to retro pamatuju přesně v tom věku, takže se mi hlavou honilo, kam bych se chtěl vrátit já a co bych tam asi dělal.(14.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace