• Hrabka
  ****

  Ať už se jedná o komedie či dramata, tento sci-fi prvek ve filmu mě prostě nikdy neomrzí. Tvůrcům se to v tomto případě navíc povedlo poměrně zdařile skloubit s komediální stránkou a využít nabízeného potenciálu, což se o všech českých filmech posledních let v tomto žánru říct nedá. Film rozhodně v mnoha momentech pobaví, s koncem začne sice trochu ztrácet (přepálená stopáž), ale celkově jsem si ho nadmíru užil, a to i díky projekci v letním kině v parku se sklenkou vína. PS: Za tu do očí bijící reklamu některých českých výrobků uděluju jedno velké bezvýznamné mínus! 75%(26.7.2013)

 • gouryella
  ***

  Hodně nadprůměrná a hlavně milá česká komedie za posledních pár let....(16.10.2012)

 • Jossie
  ***

  Celkem milé překvapení, jako romantický film to bylo fajn, jako komedie už to bylo slabší, málokterý vtípek vyzněl opravdu vtipně. Škoda velmi trapné scény se vsazením tiketu a já navíc nemusím Mádla (taky ta podoba s dospělým byla úchvatná), i když mu samozřejmě nemůžu upřít, že umí hrát a časový paradox mi přišel nelogický. Možná to zní jako samá kritika, ale fakt to nebyl vůbec špatný film.(6.10.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Režisér neuvažoval o Jirkovi Mádlovi do úlohy Petra od samého začiatku. Pozval si ho na kástingy, keď sa hľadala Eliška - hlavná ženská postava, aby sa dievčatám lepšie hralo, keď bude vedľa nich inšpirujúci herec. (Raccoon.city)

 • - Hned na začátku, kdy je Petr (Filip Blažek) ve své třídě jako učitel a rozevře tabuli, je na ní namalovaný kosočtverec s čárkou uprostřed, přičemž je tabule smazaná. Z jiného úhlu je tabule ovšem špinavá a přes kosočtverec jsou pruhy od špatně smazané tabule. V dalším záběru je tabule opět čistě smazaná. (Busmart)

 • - Eva Josefíková (mladá Eliška) nepoznala dovtedy svoju hereckú kolegyňu Martinu Preissovú (stará Eliška) a nemohla uveriť, že jej môže byť niekto tak podobný. (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace