• EvilPhoEniX
  ****

  Úžasná Česká Komedie!! Mádl vypadal jako týden neumytá Vagína.. Nehoráznej Xicht.. Nešlo se nesmát ! :) Návrat do Komunismu Výtečnej Nápad.. Krásný Příběh.. Spousty Legrace a 3 Minutový záchvat Smíchu se Slzami !!(9.9.2012)

 • Jossie
  ***

  Celkem milé překvapení, jako romantický film to bylo fajn, jako komedie už to bylo slabší, málokterý vtípek vyzněl opravdu vtipně. Škoda velmi trapné scény se vsazením tiketu a já navíc nemusím Mádla (taky ta podoba s dospělým byla úchvatná), i když mu samozřejmě nemůžu upřít, že umí hrát a časový paradox mi přišel nelogický. Možná to zní jako samá kritika, ale fakt to nebyl vůbec špatný film.(6.10.2013)

 • liskam
  ****

  Na nás opravdu, Opravdu dobrý. K filmu jsem se stavěl skepticky, ale už po prvních minutách mě Filip Blažek přesvědčil o tom, že se asi opravdu nudit nebudu. A naštestí tomu tak po celý film bylo. Pan Holčák se prostě předvedl! Za mě Jasných 80%(24.9.2014)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Filipovi Blažkovi se při natáčení ve škole stala zajímavá příhoda s jednou z mnoha krásných středoškolaček. Při natáčení se režiséra Miloslava Šmídmajera zeptal, zda má ke studentce při scéně ve třídě jít blíž. Než od režiséra uslyšel odpověď, zašeptala krásná školačka a herečka zároveň, že klidně může, že jí to rozhodně nevadí. Přestože byl v tu chvíli mezi nimi věkový rozdíl cca 20 let, Filip Blažek se červenal. (Paity)

 • - Počas záverečných titulkov môžeme sledovať vystrihnuté scény. (Johnny.ARN)

 • - Ve scéně, kdy otec (Svatopluk Skopal) honí po bytě Petra (Jiří Mádl), si lze po vyběhnutí na schodiště všimnout novodobých vypínačů. (Reyak)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace