Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MMR
  *****

  Obrovské nadšení. Moc jsem se na to těšil, a jak jsem očekával, Mádl mě nezklamal. Po celou dobu jsem se smál, žádné hluché momenty. Škoda, že je málo tak dobrých českých novodobých komedií. Vytknul bych tomu možná to zatažení assbooku do děje, to nebylo hezké.(25.10.2012)

 • Allien.9
  **

  Je sice pravda, že českých filmů, které by se daly zařadit mezi "sci-fi", je poskromnu, ale ani tato skutečnost "Probudím se včera" nezachrání. Herecké obsazení překvapivě dobré, zápletka nepřekvapivě obšlehlá z "milionu" zahraničních filmů / seriálů / knih, znalost předrevolučního roku překvapivě mizerná, finále nepřekvapivě blbé. Spoiler: Jj, taky si neumím představit větší happy-end než poznat své děti až cca. kolem čtrnácti a osmnácti let jejich věku... (ironie)(14.9.2014)

 • Flipper
  *

  Tak poporiadku: 26 ročný Mádl sa hrá na 18 ročného a vkuse vyzerá ako by bol nahúlený, alebo čerstvo vyoraný krt. Príde do minulosti, kde keby trochu porozmýšľal mohol mať a) všetky baby na tom gymku, b) svetovú vládu, no dilino len chce pekný romantický vzťah, v ktorom je tak strašne neohrabaný, až by potreboval jednu natiahnuť. Netuším na kieho čerta tam bola ďalšia hodina, keďže prvých 60 min by stačilo až až, no na druhej strane dúfam, že všetci čo sa napchávali tými orbitkami dostanú komerčnú sorbitolovú hnačku.(15.1.2013)

 • Radek99
  ***

  Zajímavý pokus o macourkovskou crazy komedii se sci-fi prvkem, v české kinematografii kdysi tak plodný a oceňovaný subžánr, pokus, který ovšem zůstal hrubě nevytěžen a který jasně ukázal, že napodobit nebo se jen přiblížit macourkovské imaginaci je pro současné scenáristy věc vskutku neproveditelná. Další, neméně důležitý, kámen úrazu tohoto filmu je pak fakt, že Miloš Macourek měl na režisérské stoličce svého Oldřicha Lipského, potažmo Václava Vorlíčka, kdežto scénáristé Lumír Holčák s Jiřím Mádlem mají Miloslava Šmídmajera, jehož práci bych tedy přídomkem ,,invenční" neoznačil ani nějakým nevysvětlitelným omylem... Opravdu zamrzí, že tak slibný projekt zůstal takhle nedotažený, oproti perfekcionalistům typu Oldřicha Lipského tu současní tvůrci nabízejí promyšleně snad jen product placement - stačí srovnat jen s konkurenčním seriálem Vyprávěj, který, ač myšlenkově neuvěřitelně plochý, po stránce výpravy a kostýmů navodil iluzi předrevoluční doby asi tisíckrát dokonaleji. Tady se návrat o čtvrtstoletí realizoval víceméně jen pár songy Michala Davida. Takže ve výsledky takový v poslední době typicky nemastný neslaný český mainstreamový film. Ale ten původní nápad, ten byl milionový...(15.10.2012)

 • Rogue
  **

  Nejlepsi reklama na orbit, zadne celky a bizarni strih (cestovani v case - wtf). Na cechy pomerne vtipne.(13.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace