Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shakers
  ****

  Pche, prekvapivo dobré. Zato úvod a záver je síce obyčajný, slabý, predvídateľný a vôbec nie originálny ako sa píše v obsahu. Okopírovať Terminatora vie každý, ale stred filmu je hodne dobrý. Chvíľku trvá kým sa Madl zobudí a dostane sa do toho, ale nakoniec s Josefíkovou vytvoria vynikajúce, vtipné, zábavné a aj romantické duo. 85% - 4*(21.9.2015)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Úžasná Česká Komedie!! Mádl vypadal jako týden neumytá Vagína.. Nehoráznej Xicht.. Nešlo se nesmát ! :) Návrat do Komunismu Výtečnej Nápad.. Krásný Příběh.. Spousty Legrace a 3 Minutový záchvat Smíchu se Slzami !!(9.9.2012)

 • Allien.9
  **

  Je sice pravda, že českých filmů, které by se daly zařadit mezi "sci-fi", je poskromnu, ale ani tato skutečnost "Probudím se včera" nezachrání. Herecké obsazení překvapivě dobré, zápletka nepřekvapivě obšlehlá z "milionu" zahraničních filmů / seriálů / knih, znalost předrevolučního roku překvapivě mizerná, finále nepřekvapivě blbé. Spoiler: Jj, taky si neumím představit větší happy-end než poznat své děti až cca. kolem čtrnácti a osmnácti let jejich věku... (ironie)(14.9.2014)

 • Dragoni
  ****

  Po dlouhé době relativně slušná česká komedie která bavila. Poutavé téma cestování časem a dobré hlášky v podání Jirky Mádla. 65%(10.10.2016)

 • PinokKio
  ***

  Cherry rajčátka v roce 1989? Člověk byl v té době rád, že sehnal normální rajský : )) Chvílemi film bavil, chvílemi mu docházel dech (paradoxně v té retro části, ze které se dalo vytěžit nejvíc).(20.10.2012)

 • - Ve filmu je datum 4. 6. 1989 uvedeno jako všední den. Ve skutečnosti byla neděle. (vyfuk)

 • - Při lijáku v 63. minutě, kdy se Petr (Jiří Mádl) s Eliškou (Eva Josefíková) schovávají na zastávce, je nebe naprosto jasné a svítí slunce. (The Hobbit)

 • - Králíka Waldemara si "zahráli" celkem 3 králíci. (The Hobbit)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace