Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SexyAjinka
  ***

  Začátek nabral slušně na síle, kterou velmi rychle ztrácel. Od půlky filmu jsem se začala dost nudit, protože šlo pořád dokola o to stejné. Ke konci se film jen doplazil a nějak ho teda uzavřel. Měla bych rovněž malou připomínku k zařazení filmu do kategorie "drama" a hned pod tím v obsahu se píše "thriller". Asi byste si to měli ujasnit ;). S Vlkem z Wallstreet se to nedá srovnat. Ten měl všechno, co tady scházelo.(10.4.2014)

 • iamek
  ****

  [5. OKO 2013](1.10.2013)

 • flyboyeda
  ****

  Hodne zajimave tema, napumpovane tempo, skvele zahrano, Gad Elmaleh zde doslova vladne. Film toho krome jednoho karierniho pribehu z financniho sektoru nabizi mnohem vice. Od nemilosrdneho fungovani financnich ustavu a souvisejicich intervenci az po moralni dilema, jenz musi zucatsneni podstupovat pravdepodobne na denni bazi. V neposledni rade i nahled toho, co to s clovekem udela. Reziser jako by si cele dve hodiny pripravoval pudu pro svoji finalni pointu. I pres trochu hloupouckou dejovou linii s modelkou Costa Gavras ani tentokrat nezklamal a serviruje dalsi divacky atraktivni levicove poselstvi. Paradoxne jsem si jeho rezijni ucast neuvedomil, o to vice vse davalo smysl, kdyz se na obrazovce objevilo v samotnem zaveru jeho jmeno.(17.12.2014)

 • Flego
  ****

  Kto chce s vlkmi vyť, musí vlkom byť. Nový riaditeľ banky Marc ( výborný Gad Elmaleh ) musí prekonávať rôzne nástrahy najvyšších finančných kruhov, ale rozhodne sa nejedná o nejakého kladného hrdinu. Chápe tok peňazí a patrične s notnou dávkou cynizmu to dokáže vysvetliť aj svojmu strýkovi, ktorý je nahnevaný na nenažraných bankárov asi ako trištvrte celej populácie. Film ukrýva v sebe určitý satirický podtón, ale hlavne je to rýdzi kapitalistický thriller na francúzsky sposob.(25.1.2014)

 • DwayneJohson
  ****

  Peníze, peníze a zase peníze, o nic jiného přece nejde? A když nám dojdou, chudým sebereme a bohatým přidáme, tak se to přece normálně dělá! Gad Elmaleh exceluje v roli cynického ředitele velké francouzské banky, jehož kariéra vstoupá vzhůru opravdu raketovým tempem a na nějaké soupeře, či protivníky nebere vůbec zřetel. Malinko mi osvětlil, jak to v těchto vysokých kruzích možná chodí, za plat několika miliónů eur za rok.(5.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace