poster

Smrtelné lži

 • Česko

  Arbitráž

 • USA

  Arbitrage

 • Polsko

  Arbitraż

 • Slovensko

  Smrteľné lži

Drama / Thriller

USA / Polsko, 2012, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vampireman
  ***

  Velice příjemně oldschoolový thriller co není úplně plochou žánrovkou. 3,5*.(7.4.2013)

 • togaf
  ****

  Nemám (a nikdy jsem neměla) ráda Richarda Gere, možná proto se mi líbil v roli Roberta Millera - bezohledný bohatý hajzl. Když se mu začnou dít špatné věci, resp. když zaviní pár sviňáren, tak mu prostě nemusím fandit. Vždycky, když už to vypadá, že ho jeho bystrý mozek nebo prachy zachrání, tak se začne bortit další z pilířů jeho ach-tak-dokonalého života. Hahá, jsem možná škodolibá, ale film je to bezvadný.(3.4.2013)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Nemám tryskáč ani limuzínu, nikoho jsem nezabil a kdybych zahodil 400 miliónů dolarů do ruských měděných dolů, tak by mi na to manželka určitě přišla a byl bych nejméně týden bez večeře. Pan Miller však tryskáč i limuzínu má a drobnosti v podobě cizí smrti či vlastní defraudace umí řešit. To zase umím ocenit já, ale na druhou stranu nemám příliš v lásce, když má pravdu ten, který si může dovolit dražšího právníka, což u mne tento snímek sráží do průměru.(3.2.2015)

 • Grran
  ****

  Tak Smrtelné lži je velice zajímavej a depresivní film, dle mého názoru tak moc nabitý dějem, že vás až do konce nechá bez dechu. Bonus filmu bezpochybi je konec, který vám ten dech skoro doslova vyrazí a zanechá vás v temnotě sálu s myslí roztočenou na plné obrátky, avšak bez možnosti dokončit své myšlenkové pochody. Každopádně mimo celkovou nabitost vypjatými situacemi nabízí film odlehčení v podobě několika opravdu vtipných scén (smál se celý sál, tak to zřejmě nebude pouze moje subjektivní hodnocení..).(2.4.2013)

 • Skip
  ****

  Film o tom, jak se nevyplácí "hamty, hamty, ať mám víc než tamty". Dost dobrý scénář, který dal Richardu Gerovi jednu z nějlepších hereckých příležitostí v jeho filmografii a on ji chytil za pačesy a dostal z ní úplně všechno, co mohl. Nikdy jsem neviděl Gera hrát lépe.(1.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace