poster

Smrtelné lži

 • Česko

  Arbitráž

 • USA

  Arbitrage

 • Polsko

  Arbitraż

 • Slovensko

  Smrteľné lži

Drama / Thriller

USA / Polsko, 2012, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Nathalie
  ****

  Takový začátečnický Match-Point. Bez Woodyho, Londýna a tenisu, zato s (anti)hrdinou-bankovním manažerem, další rolí, kterou se Richard Gere chce vymanit ze škatulky romantického milovníka prostitutek. 75%(4.4.2013)

 • Special One
  ****

  Svého času byl považovaný za nejvíc sexy herce Hollywoodu. Teď mu teče do bot. V práci to kurví, milenku sešrotoval a do toho ještě ten negr. No hrůza! Takže, kdo máte rádi ústřední postavu v časovém presu, valící se jeden průser za druhým, devadesátkového Gera, tak přeji příjemnou masturbaci!(5.2.2013)

 • kobejn
  *****

  Cože? To (napsal) a natočil nějakej "bezvýznamnej Polák", kterej je ještě navíc debutant na poli celovečerního hranýho filmu? Cože, dokonce se to vyhlo i našim kinům? Cože, vono je to (zatim) jen v modrejch? Cože, Gere se nakonec nepromáčk do Oscarovejch nominací? Cože, takovejdle perfektní biják? Jen tak dál pane Jarecki!(12.1.2013)

 • Macejko
  ****

  Do dnešného dňa bol pre mňa Richard Gere "tým rádoby fešáčiskom, s ktorým som nikdy žiadny film nevidel do konca a ktorý si sem-tam rekreačne strčí do prdele hlodavca". Po zhliadnutí Arbitrage si ho ale okamžite presúvam do kolonky "pán herec". Nielenže stvárnil skvostne nejednoznačnú a životnú postavu, on ju navyše stvárnil tak, že každá jej sekunda na plátne je čistý divácky pôžitok. A to v podstate platí aj o celom tomto filme. Inteligentne napísané, suverénne natočené a cieľavedomé. Navyše to ani napriek všadeprítomným finančníckym termínom a machináciám nestráca zo zreteľa to, o čo ide predovšetkým - o monumentálny a výhradne osobný prúser hlavného hrdinu, ktorý môže každou minútou prísť o všetko.(6.4.2013)

 • javak810i
  ****

  V tomto velmi solidním dramatu dokázal Richard Gere, že ještě nepatří do starého železa. Co si budeme nalhávat, film stojí z velké části právě na (jeho) dobrých hereckých výkonech a skvělém soundtracku. Nebýt pár hluchých míst a trochu neuspokojivého konce, mohly to být velmi dobré 4 hvězdičky. Takhle jen "s odřenýma ušima." Každopádně to bylo lepší, než jsem čekal. Viděno na ČSFD projekci 2.4.(2.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace