The Unleashed

všechny plakáty

ricci.s

Ja som síce nečakal žiadnu veľkú pecku, ale toto je teda zarážajúco mizerný podpriemer, aj keď ako milovníka duchárin ma to pod dvojku nepustí. Nechce sa mi veriť, že si režisér myslel, že mu takéto niečo môže vyjsť. Opozeraný námet o magickej tabuľke na vyvolávanie duchov ukradnutý najskôr z Ázie, na ktorú dopláca skupinka kamarátov v domčeku, pretože čuduj sa svete, duchovia sú tu! Dokonca majú schopnosť prevteľovať sa do našich hlavných hrdinov, takže občas nabehnú s ázijskými lámanými pohybmi, zasvietia očkami na bielo a myslia si, že vyzerajú desivo... potom príde duch dorezanej ženskej, ktorá si so sebou zo záhrobia donesie aj husličky, aby našich hrdinov potešila svojim hudobným sluchom, duch malého utopeného chlapčeka (strašne som sa bál) a ďalší, ktorý by sa chcel podobať na Frankensteina... plus pár pokusov o mizernú ľakačku, ktorá aj tak nezafunguje, lebo na "koho to mám vlastne za chrbtom" už v dnešnej dobe sotva niekto naletí, a tradične sa treba spoľahnúť na starú bosorku, že celý ten prúser vyrieši, a celú túto hovadinu natiahnuť na 105 minút, nech ma porazí - omyl!!! 3/10 - z ľútosti. ()

ARI50

Mám rad duchařiny ale tohle mělo být zase co, banda lidi a příběh který leze na povrch není vůbec promyšlený a ve finále akorát kroutíte hlavou. ()