Skvělé! Příjemný tragikomický příběh, skvělé obsazené postavy (včetně nových tváří) a především vtipnost, dělá z tohoto snímku v českých vodách vyjímečnější záležitost. Už jsem se v kině u naší (a vlastně i zahraniční ) komedie dlouho tak nezasmál jako zde. Film lehce naráží na dnešní témata a otírá se o otázku homosexuality, pěstování konopí a rasismu. Roztáčí tak kolem těchto témat příběh osudu několika lidí, který je vzájemně provázaný. Zároveň nám ukazuje podobně jako v Lásce nebeské - kolik podob láska může mít. Bylo to tak milé, že pár skřípajících drobností či lehkých trapností jsem v klidu přešel. Na druhou stranu ač jsem sám příznivcem značky Ford, promo pana Charouze bylo otravné, nevkusné a hodně brutálně předkládané. Pane Charouzi, je fajn, že jste přispěl na vznik tohoto díla, jsem si však naprosto jist, že prezentovat automobil (nota bene Ford) lze i fikaněji a trocha nenápadnosti by neuškodila. Takto z diváka skutečně děláte debila a filmu škodíte... Navíc - reklama může mít i opačný efekt.... Samozřejmě Ford Charouz nebyl jediný kdo se coby sponzor ,,nenápadně" prezentoval, ale u něj to bylo nejbrutálnější. Nebýt tohoto rušivého efektu se mi snímek líbil a nestydím se říci, že dokonce hodně. Jsem zvědav na další počin pana Cieslara. * * * *(12.2.2012)

Překvapivě snesitelné komediální drama, které by bez Ford Charouz asi nemohlo být natočeno. Neuvěřitelné kolik trapných reklam se objevuje v českém filmu.(17.2.2012)

Láska je láska obsahuje feeling nezávislých filmů spojený s lehkostí a přirozeností severské tvorby. Krásný a příjemný film se sympatickým obsazením i výbornými výkony. Zaujal mě zejména fešný černovlasý hoch Maciej Cymorek, skvělá Aneta Krejčíková a mí oblíbení, zkušení herečtí pardálové Ondřej Vetchý a Simona Stašová. Lehký, nevtíravý humor, s vkusným množstvím ironie i hořkosti. S filmy jako je tento začínám opět věřit v nápravu stavu české kinematografie. Bohužel vždy jen na chvíli...(17.5.2013)

Andělé, zvlášť ti černí, nejsou bezpohlavní bytosti, protože umí plodit malé Maradony. To je zásadní poučení z tohoto snímku. Já jsem se tedy skvěle bavil při maminčiných metodách léčení homosexuality svého syna či tatínkově úžasně vzdorovitém podpantofláctví, ale ta dramatičtější linie příběhu mě nechávala poměrně chladným.(19.4.2014)

Aaaa, cervena knihovna. Nastesti jsem byla na tu limonadu zrovna spravne naladena, takze me to naramne bavilo. Zdarily pokus namontovat k lovestory i otazky slepoty, homosexuality, narodnostnich mensin, pristehovalectvi, obavanych chorob a uzivani omamnych latek. Navic s notnou davkou vtipu. Vsichni herci byli vytecni, hlavne ma milovana Stasova, ktera utvorila s Vetchym nezapomenutelnou dvojici. I mladi to zvladli slusne, ackoli vydavat Macieje za Cikana bylo trochu moc a zpev by mel jeste pilovat. Vsechno dobre dopadlo a kodrcani se do Modranskeho biografu ani trochu nelituju.(25.4.2012)

• - Dědeček (Petr Nárožný) se s vnučkou Maruškou (Aneta Krejčíková) v televizi dívá na film Ostře sledované vlaky (1966). (Snorlax)

• - Ve filmu se objevují také skuteční zaměstnanci OVB. Ve scéně, kdy filmová ředitelka (Simona Stašová) telefonuje, se coby ukrajinská uklízečka ve filmu objevila zemská ředitelka společnosti. Nespokojeného klienta z úvodu filmu pak ztvárnil předseda představenstva OVB. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Eliška Balzerová prošla během natáčení tzv. „huličskou osvětou“, během které jí bylo předvedeno, jak se balí a správně drží joint. Jen místo mariuhany kouřila voňavý tabák. (Fenk)