• fannah
  ****

  Strašně moc příjemný film... Úžasná Stašová, úžasná myšlenka, skvělý příběh... moc milé podání.(27.10.2012)

 • dopitak
  ****

  Překvapení roku. Žádná pecka, ale od propadáku je to ještě o nutný kus dál. Nejvíc překvapuje Aneta Krejčíková, jejíž proměna od striptérky z Poupat je nevídaná. Jenom možná škoda, že se tvůrcům "nepovedlo" angažovat do role cikána skutečného Roma, Maciej Cymorek je jen plakátový Rom(eo). Film drží nad vodou kumšt Petra Nárožného, naopak Balzerová pro mě představovala zklamání (což je předurčeno těmi drogami). Vetchý a jeho další debílek, Stašová opět jako domina. Vyhodit Hrušinského, který si Ulicí zkazil kariéru!(3.11.2012)

 • Marthos
  **

  Film, který zcela vyhovuje současnému stereotypnímu divákovi, prahnoucímu po povrchní zábavě a (ne)umění. Cieslar nejspíš sám neví, čím chce příběh být, zda veselým, romantickým nebo vážným a tak raději střídá všechny tři polohy. Pro jistotu. Slepá dívka (Krejčíková), její homosexuální kamarád (Vančura), romský nápadník (Cymorek), dědeček (Nárožný) s dávnou láskou (Balzerová), která se mezitím stala nejstarší dealerkou marihuany v Čechách, uzurpátorská manažerka (Stašová) a její stoický manžel, milující fotbal (Vetchý). Jedna karikatura vedle druhé. Kam se poděla ta realita, vážení?(18.1.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Aneta Krejčíková se na roli nevidomé Marušky připravovala například tréninkem s vodící fenkou, která si ve snímku také zahrála, nebo dlouhými rozhovory se její majitelkou, jež se výcviku slepeckých psů věnuje. (Olík)

 • - Po televizní premiéře snímku byla Aneta Krejčíková v jednom rozhovoru dotázána, zda se dívala. Přiznala, že ano, ale jelikož je velmi sebekritická, výsledek je příliš nepotěšil. (Olík)

 • - Eliška Balzerová prošla během natáčení tzv. „huličskou osvětou“, během které jí bylo předvedeno, jak se balí a správně drží joint. Jen místo mariuhany kouřila voňavý tabák. (Fenk)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace