Komedie, která má sice kolísavou kvalitu, ale nedá se jí upřít, že stojí vynikajících hereckých výkonech (Krejčíková, Nárožný, Vetchý). Snaha vměstnat do stopáže jednoho filmu všechny bolesti světa (nevidomá hlavní hrdinka, Romové, alzheimer..) působí trochu lacině.(28.2.2015)

Zásadně nekonfliktní a příjemně netřeskutě vtipná dramedie. Nebýt onoho polského dřeva v roli romského milovníka, které jako by z castingu u růžové zahrady vypadlo, byl bych velmi spokojený a odpočatý divák.(19.9.2015)

Překvapivě snesitelné komediální drama, které by bez Ford Charouz asi nemohlo být natočeno. Neuvěřitelné kolik trapných reklam se objevuje v českém filmu.(17.2.2012)

Celkem jsem se bavil - nejvíce ve scénách s Vetchým a Stašovou, ale kdyby tam z cigoše nedělali anděla, bylo by to za 4(27.10.2012)

• Slarque

Jak už se stalo takovým domácím zvykem, je to opět taková nepříliš humorná komedie nebo nepříliš vážné drama. Vděčné vedlejší postavy zastiňují ústřední příběhy mladých. Maciej Cymorek hraje Roma, přitom tak nevypadá, je herecké poleno a bohužel několikrát i zpívá. Ke konci se někam vytratí i humor a film chcípne. Tyhle hity prostě nejsou nic pro mne.(1.5.2013)

• - Ve filmu se objevují také skuteční zaměstnanci OVB. Ve scéně, kdy filmová ředitelka (Simona Stašová) telefonuje, se coby ukrajinská uklízečka ve filmu objevila zemská ředitelka společnosti. Nespokojeného klienta z úvodu filmu pak ztvárnil předseda představenstva OVB. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Několik scén se odehrává v FKK Sauna Klubu Praha, kde se ovšem ve skutečnosti prostitutky pohybují zcela nahé, tedy bez bílých županů. Ty nosí pouze návštěvníci podniku. Z důvodů, aby film zůstal mládeži přístupný, jsou tedy i herečky v těchto scénách oblečeny do županů. (mibara)

• - Dědeček (Petr Nárožný) se s vnučkou Maruškou (Aneta Krejčíková) v televizi dívá na film Ostře sledované vlaky (1966). (Snorlax)