Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wiikii
  *

  Parodie na pár zahraničních snímků !!! Vše je špatně, ta kamera je děs(pro tento snímek ano), ten příběh je děs, ty dialogy jsou děs, kdyby řekli hercům aby improvizovali dopadlo by to rozhodně lépe, protože herci jsou tam dobří, ale jen to je to dobré... Jinak je vidět, že se nechali inspirovat staršími filmy převážně z Ameriky... HODNOCENÍ: 15% (1*) (20.10.2013)

 • triatlet
  *

  Radši deset repríz Vény Straky s jeho pitomečkem pitomým malým než znovu skoro dvouhodinový pokus o rodinným film. Škoda, že do projektu nezapojili scénáristu. Pak by herci (hlavně Javorský) mohli hrát postavy a ne žvýkající karikatury a přežvýkavce (Iva Pazderková)... Oceňuji snahu Veroniky Divišové, akci S (Nový + Stašová) a jezevčiky.(21.10.2013)

 • Rodriguez
  **

  Pro malé děti příjemný rodinný film. 40%(28.10.2013)

 • hygienik
  **

  Pozitíva: Lukáš Latinák, príroda, nápad s hovoriacim psom. Neutrálne: herecké výkony, humor. Negatíva: Dialógy, scenár, kamera, strih.(24.6.2012)

 • ajuska
  ***

  Neurazí, nenadchne. Skrz naskrz průměrná rodinná komedie, která dopadne přesně tak, jak čekáte. Občas lepší vtip, občas zase lehce amatérská scéna a k tomu mluvící pes... jednou se to dalo v pohodě, víckrát vidět rozhodně nemusím.(4.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace