Tady hlídám já

Komedie / Rodinný

Česko, 2012, 107 min

Takovéhle filmy potřebujeme. Kyždý je jiný a tady autor ukazuje dětem, jak se chovat k ostatním. Že i když je někdo trošku aktivnější, přesto má rád stejné věci jako ostatní a hledá si své místo v životě.(29.12.2015)

• Johnny.ARN

Príjemná, ľahká, klišoidná česká romantická rodinná komédia, ktorá neublíži. Vhodná na vyplnenie sobotného popoludnia do TV. Slabší rozbeh, ale pekné lokácie, sympatickí herci, Latinák zase v úlohe sukničkára a tak ďalej, 2 z 5(4.2.2014)

• Slarque

Nejtěžší je prý točit s dětmi a se zvířaty. U nás do toho jdou většinou debutanti. Výsledek pak vypadá, že děti i zvířata hrají blbě. A přitom to vůbec není jejich chyba. Jen na place nebyl nikdo, kdo by přesně věděl, co z nich vlastně potřebuje dostat. A rodinná komedie? Dobrá, pro děti tu máme holčičku a pejska. A pro dospělé sexistický humor. Jestli se vám tato kombinace zdá v pořádku, pak si to klidně se svými dětmi pusťte. Já se nakonec nejvíc smál u toho, co zřejmě měla být nejdramatičtější pasáž filmu. Klišé se musejí používat s citem, tohle bylo natočeno tak neuvěřitelně diletantsky, že se to nedalo brát vážně ani na okamžik. Ještě dodávám, že nejsympatičtější postava je ve filmu jen proto, aby se na jeho začátku měl Vaculík s kým rozejít, a zřejmě tím dokázat jaký je vůl (30%).(13.12.2013)

• Rodriguez

Pro malé děti příjemný rodinný film. 40%(28.10.2013)

• rt12

Tak toto se opravdu nepovedlo. Skoro polovina mých klientů jsou děti s ADHD, ovšem kdyby se chovaly jako toto děvčátko tak mně asi jebne. Děvče bylo spíše nevycválané než roztěkané. To není ovšem jediná slabina tohoto ,,humorného" snímku. V celku to nemělo žádnou úroveň a co si budeme povídat Lukáš Vaculík je spíše odkvetlý květ, než lamač srdcí mladých žen, zde po něm jedou hned tři. Všichni hrají staticky, děj je nemastný - neslaný, lehce předvídatelný, místy trapný (záchrana ve vodě či šťastné nalezení v lese). Bohužel to tentokrát neustáli ani moji velcí oblíbeneci Javorský s Latiňákem. Jedna hvězda za krásnou přírodu.(8.4.2013)