Tady hlídám já

Komedie / Rodinný

Česko, 2012, 107 min

Ja som od tohto filmu nečakal v podstate nič.. České filmy z posledných rokov ma riadne nudia, a začína byť cítiť, že sú robené na silu. A div sa svetu na toto sa dalo pozerať! Myslím si, že film si zaslúži minimálne 50%. Je to príjemný rodinný film, ktorý nemá zberať ocenenia čo sa týka kvality..(3.8.2013)

• Momo_desu

Fáájn 1* len za toho psa (aj to bohužiaľ bol akože dabovaný čo bol hrozný trapas) a malá Kačenka tak tú by som zmlátila jak žito. Zasran malý drzý rozmaznaný. A samozrejme, že všetko skvele dopadlo. Juuuu..(4.8.2013)

• Master19

Vůbec nechápu, komu je tenhle film určen. Prý rodinný... Pro tatínky alkohol, maminkám romantiku a děckám pejska? Kdyby se víc tlačilo na pilu v jednom směru, bylo by to lepší, než tahle matlanice. Lukáš Vaculík už není co bývalo, srandy si moc neužijete a ten pejsek moc velký simpoš taky není. Dobrý je Pavel Nový a Iva Pazderková, jinak slabota...(19.1.2014)

• milka

Sice ne úplný průser a filmové dno (na to zde máme jiné experty), ale i tak zářný příklad toho, že už ani ty rodinné komedie u nás moc točit neumíme. Humoru pomálu, postavy se chovají často jak úplní idioti, holčička nesympatická a ten mluvící pes je zde de facto úplně zbytečný. Do příběhu nijak nezasáhne, že by byl extra ukecaný se taky říct nedá a pořádnou hlášku už nevypustí vůbec. Aspoň, že to neselhávající obsazení zachraňuje, co se dá. Dětem se to ale přece jen možná líbit bude.(30.10.2013)

Moc příjemný rodinný film, kde hlavní housle hraje pes, konkrétně jde o jezevčíka Huga. Vůbec mi nevadilo, že je film jednoduchý a předvídatelný. Nevadila mi ani ta malá. Kdo mi teda vadil určitě, byla Ester Kočičková v roli učitelky. To už byla mnohem lepší Iva Pazderková. Její role docela pobavila. Drsná šéfka byla fakt věrohodná. Potěšilo mě, že se příběh natáčel i na mé milované Šumavě, proto mi některá místa přišla až důvěrně známá. Já jsem si při sledování krásně odpočinula a bavila se. Nenudila jsem se ani na malou chvilku. Juraj Šajmovič ml. se určitě nechal inspirovat Poledňákovou.(22.11.2012)

• - Počas záverečných titulkov môžeme sledovať nepodarené scény. (Johnny.ARN)