Tady hlídám já

Komedie / Rodinný

Česko, 2012, 107 min

Stručně řečeno: čekal jsem větší průser. Místy jsem se i docela nasmál. 60%(3.8.2014)

• hygienik

Pozitíva: Lukáš Latinák, príroda, nápad s hovoriacim psom. Neutrálne: herecké výkony, humor. Negatíva: Dialógy, scenár, kamera, strih.(24.6.2012)

Ja som od tohto filmu nečakal v podstate nič.. České filmy z posledných rokov ma riadne nudia, a začína byť cítiť, že sú robené na silu. A div sa svetu na toto sa dalo pozerať! Myslím si, že film si zaslúži minimálne 50%. Je to príjemný rodinný film, ktorý nemá zberať ocenenia čo sa týka kvality..(3.8.2013)

• triatlet

Radši deset repríz Vény Straky s jeho pitomečkem pitomým malým než znovu skoro dvouhodinový pokus o rodinným film. Škoda, že do projektu nezapojili scénáristu. Pak by herci (hlavně Javorský) mohli hrát postavy a ne žvýkající karikatury a přežvýkavce (Iva Pazderková)... Oceňuji snahu Veroniky Divišové, akci S (Nový + Stašová) a jezevčiky.(21.10.2013)

• Fr

,,TÝ JO, TY UMÍŠ MLUVIT?“ ... ,,NEUMÍM.“ ... ,,ALE JÁ TI ROZUMÍM!“….. /// Káča má ADHD. Jeden neví, jestli brzo neumře. Jasně že vím, že na to ne, ale furt skáče pod auta, leze do voken atd. atd… Tak to je vopruz! (nééé, nic osobního, jen to co se děje!) Jak to kurva zase mluvěj. Co ste jim to nacpaly do huby za dialogy? Proč je ta holčička taková…. no nic… místo do Řecka jedou k dědovi. Pes (jako by) mluví, což je ještě horší, než jsem čekal, většina osazenstva ze sebe dělá kretény (se vám divím paní Stašová…) a teprve včíl mi docvakává kumšt autorů Modrýho tygra. Film pro děcka s pokusy vo sex (né s dětma, vole, zase taková uchylárna to není…), tokání Vaculíka – taky se smějete (ha ha ha, hi, hi, hi)). Tak tenhle dětskej film parchantům nepouštějte. A vy? Já fakt nevím…. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Na filmy čumím kvůli psům. 2.) Připadá mi vtipný, když ze sebe kráva dělá krávu. 3.) Chcu vidět, jak Vaculík nezachraňuje Tofiho, ale psa. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne(23.11.2012)