poster

Tady hlídám já

Komedie / Rodinný

Česko, 2012, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tommy187
  ***

  Ja som od tohto filmu nečakal v podstate nič.. České filmy z posledných rokov ma riadne nudia, a začína byť cítiť, že sú robené na silu. A div sa svetu na toto sa dalo pozerať! Myslím si, že film si zaslúži minimálne 50%. Je to príjemný rodinný film, ktorý nemá zberať ocenenia čo sa týka kvality..(3.8.2013)

 • Momo_desu
  *

  Fáájn 1* len za toho psa (aj to bohužiaľ bol akože dabovaný čo bol hrozný trapas) a malá Kačenka tak tú by som zmlátila jak žito. Zasran malý drzý rozmaznaný. A samozrejme, že všetko skvele dopadlo. Juuuu..(4.8.2013)

 • Master19
  **

  Vůbec nechápu, komu je tenhle film určen. Prý rodinný... Pro tatínky alkohol, maminkám romantiku a děckám pejska? Kdyby se víc tlačilo na pilu v jednom směru, bylo by to lepší, než tahle matlanice. Lukáš Vaculík už není co bývalo, srandy si moc neužijete a ten pejsek moc velký simpoš taky není. Dobrý je Pavel Nový a Iva Pazderková, jinak slabota...(19.1.2014)

 • milka
  **

  Sice ne úplný průser a filmové dno (na to zde máme jiné experty), ale i tak zářný příklad toho, že už ani ty rodinné komedie u nás moc točit neumíme. Humoru pomálu, postavy se chovají často jak úplní idioti, holčička nesympatická a ten mluvící pes je zde de facto úplně zbytečný. Do příběhu nijak nezasáhne, že by byl extra ukecaný se taky říct nedá a pořádnou hlášku už nevypustí vůbec. Aspoň, že to neselhávající obsazení zachraňuje, co se dá. Dětem se to ale přece jen možná líbit bude.(30.10.2013)

 • blackrain
  ****

  Moc příjemný rodinný film, kde hlavní housle hraje pes, konkrétně jde o jezevčíka Huga. Vůbec mi nevadilo, že je film jednoduchý a předvídatelný. Nevadila mi ani ta malá. Kdo mi teda vadil určitě, byla Ester Kočičková v roli učitelky. To už byla mnohem lepší Iva Pazderková. Její role docela pobavila. Drsná šéfka byla fakt věrohodná. Potěšilo mě, že se příběh natáčel i na mé milované Šumavě, proto mi některá místa přišla až důvěrně známá. Já jsem si při sledování krásně odpočinula a bavila se. Nenudila jsem se ani na malou chvilku. Juraj Šajmovič ml. se určitě nechal inspirovat Poledňákovou.(22.11.2012)

 • - Počas záverečných titulkov môžeme sledovať nepodarené scény. (Johnny.ARN)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace