• ecceHOMMO

Scenáristicky a režisérsky nedotiahnuté, a preto to niekedy dosť zadrhávalo.(21.11.2012)

• Tommassi3

"Milado, ty nejsi ani kůzlátko, ani jehňátko !! Ty jsi normální mluvící blonďatá kráva !!" ;)(20.10.2013)

• Slarque

Nejtěžší je prý točit s dětmi a se zvířaty. U nás do toho jdou většinou debutanti. Výsledek pak vypadá, že děti i zvířata hrají blbě. A přitom to vůbec není jejich chyba. Jen na place nebyl nikdo, kdo by přesně věděl, co z nich vlastně potřebuje dostat. A rodinná komedie? Dobrá, pro děti tu máme holčičku a pejska. A pro dospělé sexistický humor. Jestli se vám tato kombinace zdá v pořádku, pak si to klidně se svými dětmi pusťte. Já se nakonec nejvíc smál u toho, co zřejmě měla být nejdramatičtější pasáž filmu. Klišé se musejí používat s citem, tohle bylo natočeno tak neuvěřitelně diletantsky, že se to nedalo brát vážně ani na okamžik. Ještě dodávám, že nejsympatičtější postava je ve filmu jen proto, aby se na jeho začátku měl Vaculík s kým rozejít, a zřejmě tím dokázat jaký je vůl (30%).(13.12.2013)

• triatlet

Radši deset repríz Vény Straky s jeho pitomečkem pitomým malým než znovu skoro dvouhodinový pokus o rodinným film. Škoda, že do projektu nezapojili scénáristu. Pak by herci (hlavně Javorský) mohli hrát postavy a ne žvýkající karikatury a přežvýkavce (Iva Pazderková)... Oceňuji snahu Veroniky Divišové, akci S (Nový + Stašová) a jezevčiky.(21.10.2013)

• Big Bear

Strašné. Dlouho mi ukazováček ve vzduchu tancoval nad klávesami O D P A D, ale rozhodl fakt, že toto dílko není tak strašné jiné jiné mnou udělené ODPADY.... Každopádně si myslím, že tento film nefunguje na nikoho. Dívali jsme se na to v sestavení já, manželka, malý syn a babička.. Jediné co divákovi utkví v hlavě je název firmy zabývající se půjčováním vybavení vodákům. V pětiminutové scéně, kdy hrdinové jedou vodu si toho nelze nevšimnout. Reklamami jsou oblepeni a věřím že ji měli i ve spoďárech... Ve filmu se vyskytuje i mluvící pes... no...Mluvící jezevec byl křeč (a to jezevce zbožnuji, sám jsem jednoho měl 13 let..), hlas dabéra psa byl vybrán strašný a pejsan navíc mluvil se zavřenou tlamičkou... Vtipnost jeho průpovídek nebudu raději komentovat. Děj nebyl ani komedií, ani povedeným rodinným filmem. Závěrečná akční zápletka s policií byla také strašná... Naštěstí Luki Vaculda má ušmudlaného offroada, zná hory i kozy a v pravou chvilku zasáhne. Zlý pán se zlou paní jsou vykázáni z penziónu U Radky (asi do Prahy) a máme tu happy end. ... Děs běs. Ploché, tupé, trapné, amatérské. Jediné co nechápu je účast Vladimíra Javorského na tomto filmovém experimentu. Pochopil bych, kdyby to byl studentský film a on chtěl podpořit budoucí generaci filmařů.... Ale účast na tomhle? Už při čtení scénáře muselo být každému jasné, že to bude průser. Se zavřenýma očima dávám jeden kozí bobek. *(25.12.2012)

• - Počas záverečných titulkov môžeme sledovať nepodarené scény. (Johnny.ARN)