Ja som od tohto filmu nečakal v podstate nič.. České filmy z posledných rokov ma riadne nudia, a začína byť cítiť, že sú robené na silu. A div sa svetu na toto sa dalo pozerať! Myslím si, že film si zaslúži minimálne 50%. Je to príjemný rodinný film, ktorý nemá zberať ocenenia čo sa týka kvality..(3.8.2013)

• Zemi11

To jsem se zase jednou ztrapnil. Příště si dobře rozmyslím, jestli přemlouvat kamarády ke skvělým večerním filmům na nedělní čt1. Ostuda!(21.10.2013)

• troufalka

Mám holčičku s ADHD a učitelky typu paní Kočičková bych nejraději poslala na nějakou exotickou exkuzi. Mysím, že Mars by docela stačil. Mluvící zvířátka mě neberou. Zdá se, že točit filmy pro děti (tzv rodinné) se musí umět. A ne každý to umí. Zajímavý způsob, jak zviditelnit před národem svoje čtyřnožce.(1.8.2014)

Mám velmi rozpačité pocity. Jsou momenty které mě naprosto dostaly. Ale jinak je to poměrně nudný nevýrazný rodinný film o dvojici (dítě-pes). Za hlas Jitky a účast Ivy musím dat slabé 3 hvězdičky... :)(24.10.2013)

Pokud přežijete začátek s Ester Kočičkovou a všechny nejtrapnější chvilky, máte vyhráno a čekají vás už jenom desítky trapných chvilek. Psí komentář místy štve, místy baví, což se dá generalizovaně aplikovat na celý film. Veronika Divišová přehrává většinu ostřílených kozáků a mohla by být "malou" nadějí dětských postav. Jitka Ježková byla a je herecké kopyto, ale u ní se najdou světlejší chvilky, byť se musíte hodně snažit. Jakoby se režisér nemohl rozhodnout: nebude to pro děti (v tom případě herečky svlíkat!), bude to pro děti (co ta broskev?). Sympaťák Javorský hraje nesympaťáka, a docela se mu daří.(25.12.2012)

• - Počas záverečných titulkov môžeme sledovať nepodarené scény. (Johnny.ARN)