Tady hlídám já

Komedie / Rodinný

Česko, 2012, 107 min

• ecceHOMMO

Scenáristicky a režisérsky nedotiahnuté, a preto to niekedy dosť zadrhávalo.(21.11.2012)

• mil@n.fanatik

Na tento "skovst" jsem MUSEL do kina ze školou... 2 hodiny, které šly přežít, alespoň u mě ano, ale zbytek třídy a škol bylo otráveno a slyšel jsem na konci: 2 hodiny film a o ničem... Hodnocení plus mínus 45%(12.7.2012)

Ja som od tohto filmu nečakal v podstate nič.. České filmy z posledných rokov ma riadne nudia, a začína byť cítiť, že sú robené na silu. A div sa svetu na toto sa dalo pozerať! Myslím si, že film si zaslúži minimálne 50%. Je to príjemný rodinný film, ktorý nemá zberať ocenenia čo sa týka kvality..(3.8.2013)

• D.Moore

Film, který očividně neví, čím je. Vsadím boty, že původně měl být prostě jen dětský, takový ten padesátiminutový neurážející počin, který děcka zkouknou v neděli dopoledne v televizi a pak, když se jdou proběhnout ven, na něj zapomenou. Jenže něco, a říkejme tomu třeba peníze, tomu asi chtělo, aby se z dětského filmu stal film rodinný. A tak do prostého děje přibylo několik postav, které tam ale vůbec nemusely být (Klára Jandová, Iva Pazderková, Lukáš Latinák), nevinné a hloupoučce úsměvné dialogy tu a tam narušují nehezky obhroublé dvojsmysly, které patří spíš do Troškových Kameňáků (všechny ty kozy, macci a bůhvíco ještě), a do prosluněné šumavské přírody zavání smrad sterilní milostné dezinfekce z Ordince v Růžové zhradě… Celé si to začne hrát na velkou letní zábavu pro všechny, která ovšem stále spoléhá pouze na dvě postavy, z nichž jedna je (dobře hrající) malé dítě a druhá (příšerně blbě nadabovaný) pes. Ano, dívat se na to dalo bez větší újmy, ale stopáž necelé dvě hodiny? To bylo vážně moc.(11.6.2012)

• rt12

Tak toto se opravdu nepovedlo. Skoro polovina mých klientů jsou děti s ADHD, ovšem kdyby se chovaly jako toto děvčátko tak mně asi jebne. Děvče bylo spíše nevycválané než roztěkané. To není ovšem jediná slabina tohoto ,,humorného" snímku. V celku to nemělo žádnou úroveň a co si budeme povídat Lukáš Vaculík je spíše odkvetlý květ, než lamač srdcí mladých žen, zde po něm jedou hned tři. Všichni hrají staticky, děj je nemastný - neslaný, lehce předvídatelný, místy trapný (záchrana ve vodě či šťastné nalezení v lese). Bohužel to tentokrát neustáli ani moji velcí oblíbeneci Javorský s Latiňákem. Jedna hvězda za krásnou přírodu.(8.4.2013)