poster

Magic of Belle Isle, The

 • slovenský

  Znova chuť žiť

Romantický / Komedie / Drama

USA, 2012, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • heyda
  *****

  Už jsem myslel, že se takové filmy přestaly točit. Do kin se valí jeden akční snímek za druhým, samé komiksáky nebo připitomělé komedie, hlavně, aby bylo co nejvíce mrtvol, rozmlácených aut a dementních hlášek. Tahle Reinerova novinka je ale něco, proč miluju filmy. Je to krásný a čistý příběh doplněný velmi příjemnou hudbou, ale především z něho sálá neskutečná atmosféra a lidskost. Možná to je i volbou herců, ale Magic of Bell Isle je pro mě jedním z největších překvapení. Mohl by pokračovat klidně další 3 hodiny a na svém hodnocení bych nic neměnil. 100%.(27.5.2013)

 • eLeR
  ****

  taký milý plnotučný film ... Morgan výborný, džeky lemančiková stále dobre vyzerá, deti múdre a poslušné, jednoduchý ... možno predvídateľný príbeh ... ale ako mne to padlo vhod ... výborné :-)(10.9.2013)

 • Dont
  ****

  Hodně vydařená romantická rodinná komedie s inteligentním humorem, poklidnou venkovskou atmosférou a vydatnou porcí sentimentu. Snímek má hodně pozvolný úvod a poměrně pomalé tempo si udržuje po celou dobu. Ocenil bych skvěle propracovaný scénář - až schematicky přesný, ale já v tom na rozdíl od jiných v tomto případě neviděl negativum, spíš jsem si užíval, jak všechno do sebe perfektně zapadalo. Výborné herecké výkony v čele s úžasným Morganem Freemanem. Také dětské role se povedlo velmi dobře obsadit. Byl jsem přesvědčen dát plný počet hvězd, ale (SPOILER) pokazilo to až příliš přeslazené finále, skončit to o pár minut dříve, tak by tvůrci udělali lépe.(27.10.2012)

 • gogo76
  ****

  Neviem z akého dôvodu tento film minul kiná a nevyšiel ani na dvd. Podľa všetkého je pre podnikavcov príliš všedný. na film som natrafil náhodou na tv Markíza a režisér R. Reiner a hlavne M. Freeman sú dostatočným lákadlom. Freeman dostal výrazný priestor a to je dobre, pretože je to veľmi sympatický herec, ktorý pôsobí akoby bolo jeho srdce plné dobra. Verím, že je. Príbeh z bežného života o otrávenom a zahundranom starcovi, ktorý pri nových susedoch naberie chuť do života mi dal čas odýchnuť si od thrillerov, hororov či akčných filmov. Príjemný film pre celú rodinu. 80%.(5.10.2014)

 • sochoking
  *****

  Ideálny film na nedeľné dopoludnie, odpoludnie, po sobotňajšej chlastanici, alebo pred nočnou šichtou, ked' znova a zas uvidíte tie nesympatické ksichty a otravné, tupé kecy svojich vidláckych spolupracovníkov. Je to taký malý balzám na dušu. Aspoň pre mňa teda. Páčilo sa mi herecké obsadenie (až na toho jebnutého klauna!) a výborné dialogy. Furt tam svietilo slnko a hrala taká pohodová, ospalá muzika. Hej, dobré to je! Asi začínam mäkknúť...(28.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace