poster

Magic of Belle Isle, The

 • slovenský

  Znova chuť žiť

Romantický / Komedie / Drama

USA, 2012, 109 min

Režie:

Rob Reiner

Kamera:

Reed Morano

Producenti:

David Valdes

Střih:

Dorian Harris
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 6thSun
  **

  Po takový dávce patetickýho cukru budu snad potřebovat inzulínovej klystýr! Bleee!! 40%(16.2.2013)

 • Kaluž
  ****

  Je fajn si taky občas pustit příjemně ubíhající film, u kterého se nebudete rozčilovat nebo umírat nudou a u kterého vám vaše dražší polovička v půlce neusne. A přesně takové je Kouzlo Belle Isle… fell good film na první dobrou s ubrblaným Morganem Freemanem, vyhaslým spisovatelem na odpočinku. Odpouštím banální zápletku o novém smyslu života i okatě kašírované dialogy a nechávám se unášet na vlnách nostalgie. Filmy s podobně laskavými konturami v současné kinematografii trestuhodně chybí.(19.12.2014)

 • TedGeorge
  ****

  Pohodová zálěžitost, ve který hraju sám sebe. Potěšilo mě hlavně zjištění, že Virginia Madsen už dobře deset let nestárne a furt je to nádherná ženská(31.10.2013)

 • Cherish
  ****

  Na The Magic of Belle Isle s Morganem Freemanem jsem byla poměrně natěšená a rozhodně nejsem zklamaná. Nejedná se sice o nic kdovíjak originálního, je to spíše takový milý film, který pohladí. Freeman byl v roli spisovatele upoutaného na kolečkové křeslo tradičně skvělý, několikrát mě i rozesmál. Pěkné 4*.(19.10.2012)

 • eLeR
  ****

  taký milý plnotučný film ... Morgan výborný, džeky lemančiková stále dobre vyzerá, deti múdre a poslušné, jednoduchý ... možno predvídateľný príbeh ... ale ako mne to padlo vhod ... výborné :-)(10.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace