Magic of Belle Isle, The

Znova chuť žiť

Romantický / Komedie / Drama

USA, 2012, 109 min

• 6thSun

Po takový dávce patetickýho cukru budu snad potřebovat inzulínovej klystýr! Bleee!! 40%(16.2.2013)

Príjemná oddychovka s Morganom Freemanom zasadená do povabneho prostredia americkeho vidieka. V jednoduchosti je krása.(27.11.2012)

Takový ten typ filmu "teď budeme všichni dvě hodiny šťastní", který má ale oproti konkurenci jednu velkou výhodu - Morgana Freemana v hlavní roli. To je také důvod, proč hodnotím čtyřmi hvězdami, ačkoliv některé dialogy působily strašně šroubovaně a představitelkám dcer většinou nešlo věřit ani nos mezi očima... Jestli hledáte tenhle typ filmu, zklamaní ale určitě nebudete....(26.9.2014)

Reinera si budu muset proklepnout trochu víc. Zatím jdu jen po jeho novinkách a ty mě vždy okouzlily. Stejně tak je tomu i v tomto případě. Začnu jeho tvorbu brát asi jako záruku kvality, stejně jako herecké výkony Freemana. Občas se nějaký pěkný sentimentální filmeček hodí. 75%(29.9.2012)

Moc hezký filmeček. Uvažoval jsem mezi 3-4*, ale nakonec jasné 4* za lidskost, pohodu a atmosféru filmu, plus skvělý herecký výkon M.Freemana. 75%(4.4.2015)