Dva sourozenci a čtyři další cestující utrpí uprostřed zuřivé bouře automobilovou nehodu v prakticky neobydlené části Sierra Mountain. Na pomoc jim přispěchá tajemný cizinec, díky němuž brzy naleznou útočiště v lesním domě. Jakmile bouře utichne, chtějí pokračovat v cestě, ale zdá se, že pomstychtivý duch domu s nimi má jiné plány. (TV Spektrum)

ricci.s

Duchárska vyvražďovačka pre tých, ktorým nevadia stokrát videné a opozerané námety. Podľa očakávania to ťahá nadol scenár, pretože aj keď pokusy o atmosféru viac či menej fungovali (noc, búrka, blesky, strašidelný dom, les pokrytý hmlou a podobne), je to až príliš ľahko zabudnuteľný film, v ktorom sa počas celej stopáže vlastne neudeje nič zaujímavé. Skupinka ľudí sa dostane do domčeka, v ktorom pred sto rokmi malý posadnutý fagan vyvraždil svoju rodinu, minulosť sa vracia a hlavní hrdinovia postupne zomierajú... to nie je žiadna sláva. Ľakačiek je málo, gore vlastne žiadne, ale ináč celkom kvalita po remeselnej stránke so znesiteľnými postavami, len by to chcelo o dosť inovatívnejšie spracovanie. Pre mňa celkovo čistý, radový priemer. ()

zolo23

Keď vidím na plagáte prekysnutého Vala Kilmera, obávam sa toho najhoršieho. Podobný prípad ako Michael Madsen. Neviem čo sa s týmito chlapmi porobilo, ale idú od prúseru do prúseru a to som ich mal v minulosti docela rád. V tomto filme však hrajú i docela známi Luke Goss alebo Ving Rhames a stále rozmýšľam nad tým čo ich donútilo hrať v takejto úbohej blbosti. To si neprečítali pred tým scenár? Veď ten bol totálne dementný, stokrát napísaný bez štipky nápadu. Koľko takýchto podobných.....rovnakých filmov už bolo? Nič tu nefungovalo, napätie žiadne a tie trápne lakacie scénky väčšinou pred zrkadlom (ako inak) mám už totálne prečítané a ničím Vás už nemôžu prekvapiť. Totálna strata času a Seven Below zaraďujem na druhé miesto najprimitívnejších filmov do mojej fiktívnej ,ale zato "krásnej" tabulky. :) ()

George Stobbart

Seven Below je veľmi príjemne natočený horor, s vydareným audiovizuálom, pohodovým hereckým obsadením a slušnou atmosférou, ktorá má pri nočnej projekcii svoje čaro. Jedinou slabosťou filmu je jeho otrepanosť a značná predvídateľnosť, no neviem prečo by to žánrovému fanúšikovi malo až tak vadiť. Keď Vám to hlava neberie, tak nepozerajte Direct 2 DVD / BR horory a onanujte / analyzujte pri svojich kinohitoch... Vidím, že s odborníkmi sa tu zase raz roztrhlo vrece ;-) ()

Trevor

7 pod nulou prinieslo skvelý nápad, ktorý by pod taktovkou iného režiséra, s inými hercami a celým štábom starajúcim sa od efektou cez kameru po hudbu ponúkol horor zapadajúci do priemeru tohto žánru s hodnotením 3 hviezdičiek. Takto, s malým rozpočtom, slabým režisérom a hercami je iba ďalším s plejády hororov, ktoré možu byť vysielané na filmových staniciach v časovom rozmedzí medzi jednou a treťou hodinou ráno. 26% od užívateľov ho vystihuje dokonale, nie je to film tak zlý až je dobrý a nie je to vyslovený odpad, je to strašne zle spracovaný nápad, ktorý by za iných okolností zaujal. ()

beso74

Film ktorý sa išiel hrať na niečo, na čo nemal ani náhodou, rádoby prekvapivý koniec filmu je prekvapujúci len pre toho, čo práve došiel zhulený z krčmy, poprípade pre nejakého deduška trpiaceho alzhaimerom, alebo vernú fanúšičku telenovel, hoci tá so zvratom osudov svojej Isaury, Rosalindy či inej pipky má tak bohaté skúsenosti, že by to aj ona mohla prekuknúť. A to hrmenie mi po 15 minutách už šlo poriadne na nervy... ()