poster

Zmrzlá zem

 • Česko

  Území mrazu

 • USA

  Frozen Ground, The

 • Slovensko

  Zamrznutá zem

Životopisný / Historický / Krimi / Thriller

USA, 2013, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • predators
  ****

  Ještě před deseti lety bych byl z kombinace Cage-Cusack vzrušený, ale po sérii hooodně nepovedených pokusů o nastolení zašlé slávy musím nyní smeknout. Jejich role byly uvěřitelné, díky čemuž je tento thriller jako detektivka dle zkutečných událostí i zajímavý a napínavý. Plusem je lišácké rozuzlení...67%(8.9.2013)

 • 6thSun
  **

  Cusack někde před lety poudal, že ze všech svých filmů, co natočil, může být pyšnej asi jenom na pět. Nemám rád podobný kecy, protože tím dost znevažuje nejen svoji práci, ale i snahu těch ostatních. Na druhou stranu bych se vůbec nedivil, kdyby někdy v budoucnu zařadil do oné většiny nepovedených snímků i tento.(2.9.2013)

 • Terva
  ****

  Od jisté doby se mi už nechce komentovat, protože to neumím, tak jen nějaký CITÁTEK - Já nikomu nic neřeknu, pusťte mě........(23.3.2014)

 • *CARNIFEX*
  ***

  Na Aljaške vyčíňa sériový vrah, ktorý si svoje obete vyberá z pomedzi prostitútok. Polícia na čele s agentom Glennom tuší kto je ich cieľom, no nedisponujú žiadnymi dôkazmi za pomoci ktorých by ho usvedčili. Šanca prichádza v prípade mladej 17 ročnej dievčiny, ktorej sa ako jedinej podarilo zo spárov zabijaka ujsť. Ľahko nadpriemerný thriller podľa skutočnosti. Popravde jediné čo ma na tomto filme sklamalo, bol fakt, že divák hneď od začiatku poznal identitu vraha. Týmto krokom režiséra sa úplne vytratilo napätie z rozuzlenia príbehu. Skôr ako o thriller, ide o kriminálku v ktorej sa najviac času venuje hľadaniu stôp. Dúfal som, že budú vysvetlené dôvody prečo vrah konal tak ako konal. Ako napríklad v kultovom snímku Sedem či menej úspešných thrilleroch, Vraždy podľa Judáša, 8 MM či Zberateľ bozkov.(28.8.2013)

 • Johny_fork
  ***

  Pokud bych porovnával Zmrlou zem s například podobně atmosféricky laděným Zmizením, tak musím samozřejmě uznat, že laťka je trochu níže. Nicméně se jedná o velmi slušnou kriminálku, která vás postupně vtáhne do děje a na konci předvede slušné napětí.(12.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace