Do baru přijde žena, která pláče, protože ji opustil její manžel a dá se s ní do řeči muž, Cody Carson. Později skončí u ní doma a chystají se k sexu. Žena si odskočí do koupelny a do bytu vtrhne její manžel a míří na Codyho pistolí. Cody dá manželovi jako omluvu všechny peníze, co má u sebe a z bytu rychle uteče. Na ulici pak zjistí, že u sebe nemá mobil (který mu předtím vypadl z kapsy, aniž by si toho všiml) a vrací se do bytu. Uvidí ženu, jak s kufrem rychle z bytu odchází a pohádá se s ní, že mu lhala o manželovi. Žena se změní ve wesena a zaútočí na něj. K jeho mtvole je přivolán Nick a Hank  a konstatují, že Codyho poleptala silná kyselina. Zjistí, že Cody byl ve městě služebně a bydlel v hotelu, kde našli nabíječku na mobil, ale telefon žádný. Podle patologa muže rozleptal trávicí enzym, který mají např. pavouci, mlži a některé masožravé rostliny. Díky GPS najdou policisté jeho mobil v bytě v ulici, kde byl nalezen mrtev. Byt byl pronajat ženě jménem Alexis, což je 60letá paní, zatímco žena, která tu bydlela, je 30letá, takže jde zjevně o krádež identity. Otisk prstu, který policie v bytě najde, je zavede k muži jménem Linus Balouzian, který má záznam za podvody.

Ve městě je více hlášení od podnikatelů, kteří přijeli do města a stali se obětí podvodu, takže Nick s Hankem tuší, že falešná Alexis a Linus spolupracují. Linus zrovna v motelovém pokoji nadává ženě (která se ve skutečnosti jmenuje Stacey) za to, že kdyby ho poslechla a hned neodešla, Cody by ji neviděl a nic se stát nemuselo. A večer ji posílá zase do baru, aby našla další oběť. Pak se sám promění ve wesena, jakým je i Stacey. Sean Renard navštíví Rosalee a Monroea  a  požádá je o pomoc. Je si jistý, že jeho problémy se stále krvácejícími ranami souvisí s kouzlem, které použila matka k jeho oživení. Myslí si, že odpověď najdou v kouzelné knize, ale matka ji znovu zavřela a k otevření je potřeba krev hexenbiest. Nick s Hankem zjistí, že wesen, kterého hledají, je Hunta Lami Muuaji, druh červího wesena. Jejich kůže vylučuje enzym, který požírá hostitele a cestují vždy v párech. Podle pohybu kreditky najde policie další byt pronajatý na jméno Alexis a nedaleko od něj vytipují bar, kam chodí podnikatelé. Juliette zatím zajde k Renardovi, protože domů nemůže a  Renard ji požádá o otevření knihy. Nick s Hankem požádají Monroea, aby jim udělal návnadu v baru a Stacey ho opravdu sbalí a vede ho do pronajatého bytu. Tam už v autě hlídkují Nick, Hank a Wu. Nikde nevidí přicházet Linuse, ten ale náhle vtrhne do bytu s pistolí v ruce a odehraje naučený scénář. Monroe dá znamení z okna, zaútočí na Linuse a když dovnitř vtrhne policie, vyskočí Linus z okna a uteče. Nick ho pronásleduje, ale Linus se ukryje, přemění se ve Stacey a v klidu odjede taxíkem. Nick se vrátí do bytu a zjistí, že ačkoliv Monroe viděl Stacey jít do koupelny, tak tam není. Dojde mu, že Linus a Stacey jsou jedna bytost. Linus v motelu rychle balí a nadává Stacey, že to opět zkazila a pak se v ní přemění a jako Stacey nadává Linusovi. Detektivové vědí, že musí wesena chytit v podobě Linuse, který má záznam a Rosalee navrhne, aby mu dali dávku testosteronu, která hormonální proměně dokáže zabránit. Lektvar dají do šipek a podle Linusova auta najdou bar, ze kterého Stacey právě odvádí dalšího muže. Wu muže zadrží pod záminkou, že je podezřelý z loupeže a Stacey rychle odchází. Zadrží ji Nick a když se Stacey změní ve wesena, aby ho zabila, střelí jí do hrudi šipky s lektvarem. Stane se z něj Linus, kterého zatknou a když se Linus se chce proměnit zpět ve Stacey, na kterou nic policie nemá, už to nedokáže. Adalind si mezitím udělá testy a potvrdí si tak, že je skutečně opět těhotná. Chce pro své nové dítě rychle najít otce a rozhodne se svést prince Viktora. Toho však král posílá pryč a Adalind se s nim nesetká. (TV Prima)