Epizody(32)

Nevinní rozprávajú príbeh o stretnutí po rokoch, ktoré prinesie nečakanú lásku nevlastných súrodencov. Ich vzťah je od začiatku odsúdený na ťažký boj. Je skúšaný nevôľou, predsudkami, zradou a skazenými vzťahmi vynárajúcimi sa z minulosti. Osud hlavných hrdinov je konfrontovaný s kriminálnym príbehom pátrania po záhadne zmiznutej dcére milujúceho otca, majiteľa vplyvnej firmy. V Nevinných sledujeme, ako sa dokáže osud pohrať s láskou čistou, ale zakázanou, s láskou zištnou a láskou nevhodnou. Zároveň pracuje s emóciami ako rodičovská láska, nenávisť, vypočítavosť, strach a závisť. Jednotlivé diely na seba nadväzujú a seriál má niekoľko dejových zvratov, či už v rovine vzťahovej alebo kriminálnej. Príbeh sa odohráva v rodine majiteľa úspešnej stavebnej firmy Ivana Bauera, ktorý žije s manželkou Annou a má dve dcéry: staršiu Kristínu a mladšiu Terezu. Kristína si má brať jeho úspešného zamestnanca Borisa. Nečakane sa objaví aj jeho nevlastný syn z predchádzajúceho vzťahu, Patrik. Práve Kristína a Patrik sa do seba zamilujú. Dokáže Ivan akceptovať lásku svojich dvoch detí? Dokáže túto lásku akceptovať okolie? (oficiální text distributora)

danco123

Zo začiatku vyzeral seriál dobre a mal aj zaujímavý dej. Dokonca ma prvé diely aj bavili ,ale potom sa to prenieslo do fázy kedy sa len dej zbytočne naťahoval a seriál sa zaradil tam, kam asi väčšina slovenských seriálov patrí (nemusím pokračovať). Pre mňa jedno veľké sklamanie, zvlášť keď začiatok vyzeral sľubne. ()

ludovit14

Nevinní je prvý slovenský romantický seriál, ktorý vyprodukovala TV-JOJ.Takže to treba brať s rezervou! Tento seriál má strašne pomalé tempo,veľké množstvo dialógov kde sa nič nedeje( je to veľká naťahovačka s časom ),keby sa seriál prestrihal o polovicu bolo by TIP TOP..HOD:40%...PS: zaujímavé bude sledovať ako bude pokračovať kariéra nádejných hercov :Kristína Povodová,Jurčišin-Kukľa . ()

Tomu.Ver

Zo začiatku sa to nezdalo až také zlé, ale už sa na to veľmi nedá pozerať. Hlavne čo sa týka ''hlavných'' predstaviteľov, čo sú na fotke - kvázi súrodenci, tipujem Ján Dobrík a Kristína Povodová. Ich herecké výkony sú nulové. Obyčajný text, ktorý by zvládol lepšie okoloidúci na prvú šupu, pre nich je to veľký problém :) Nebyť niektorých ''hercov'', tak ten seriál by bol podľa mňa úplne niekde inde, lebo nejde o až tak zlú zápletku... ()

lilyflower

Serial mohol mat potenciál keby:1) ako hlavnú dvojicu obsadia skúsenejších hercov alebo hercov, ktorý aspoň minimálne vedie hrať. 2) ako mamicku obsadia nejaku slovensku herecku, češka tam bola nelogická. 3) ubrali z bohatstva Kramarovej rodiny, lebo toto klišé je vážne trápne. 4) pridali viac ironickych poznamok do textu estry hlavnej hrdinky. Islo jej to fajn. P.S. napriek tomu ze Kramára fakt nemusím, tu sa mi pozdával. Nebude to tým, ze ako jediný tu mal aspon minimalne herecke nadanie? ()

Eilean Donan

Po pilote: Hrozivo amatérska kamera /tu som si to všimla dokonca aj ja/ - nerozumiem ani výberu hudobného dramaturga /??/ - hlavná hrdinka asi nepozná slovo výraz /ba hej, podobala sa na Bellu v jej najhorších časoch/ - hlavný hrdina Patrik bez duše /až na ten zvodný pohľad na ženskú, ktorú ani nechce??/ - hláška "toto šťastie je nič oproti tomu, keď budeš ozaj moja" (ktorá očividne nesedela do úst, ani nikde) + frekventovaná veta "ty za to predsa nemôžeš" verzus dobre podaná sestra Terézia, sestra Mária, ujo Peter, mama Bauerová, zaujímavé paradoxy a občasná svetlá myšlienka (v inak veľkej tme) = jedno veľké klišé a scenáristická neinovatívnosť + ´utopme všetko v láhve chlastu´ + bože, tá babka je dobrá! :)) PS: kedy sa podaktorí zbavia tej strojenosti a kŕča?? veď to musí byť nepohodlné... UPDATE po tretej 2dielnej časti: dialógy a ľudia sú tak zamrazení, kamenní, až mám pocit, že skameniem s nimi... brrr - sama sebe sa čudujem ()

• Seriál sa nakrúcal v priestoroch vily Vietor v bratislavskom Lamači, ktorej hodnota je 1,5 milióna eur. Jej vonkajšie svetelné podmienky komplikovali nakrúcanie pri každej príležitosti. Kvôli zvuku museli byť zatvorené okná, takže v lete tam tvorcovia boli doslova ako v skleníku. (krasomama)