Já, padouch 2

Ja, zloduch 2

Animovaný / Sci-Fi / Dobrodružný / Krimi / Komedie / Rodinný

USA, 2013, 98 min

• LIVINGDEAD

Pěkná grafika, ale jinak blbost a NUDA!(19.10.2013)

Oproti prvnímu dílu jednoznačně akčnější a méně originální, ale kvalitativně prakticky totožné. Slušná zábava spíše pro mladší publikum, která nenabízí sofistikovanost animáků od Pixaru.(21.7.2013)

Už to nemá tú emocionálnu a príbehovú hĺbku ako jednička, chýba tam viac toho zlodušstva a teplákový záporák (i keď Macho tiež nie je zlý) :D Ale stále som sa dobre bavil, je to miestami celkom zaujímavé a stále sa to narozdiel od iných druhých dielov (áno, pozerám sa na vás, Autá!) snaží o niečo viac - tu napr. Gruova osamelosť, chýbajúca matka a prvá láska Margo. Len škoda, že je tu viacero slabších a zopár dokonca vyslovene trápnych gagov. Animácia na úrovni (odrazy ohňa vo vode na konci sú skvelé) a celkovo slušná (a miestami trochu neslušná -zadek :D) zábava pre celú rodinu. Ale ne jednotku to nemá ani zďaleka. 70%(23.12.2013)

Spíš slabé, než dobré. Největším kamenem úrazu je scénář, který je prostě... slabý. Příběh o ničem, hnusní filoví Mimoni mne nijak nerajcovali, a tak klady - tedy humor - stojí ještě vice na Mimoních... těch žlutých... 70%(28.6.2015)

Áááá, překvapení =) Druhý díl je mnohem lepší než ten první, mimoni excelují až nad hranici možností a děj mě zaujal daleko více.(6.11.2013)

• - Jeden z mimoňů vysává a následně otevírá dveře, které se otevřou dovnitř. Později, když Gru sedí na verandě a Agnes vychází ven s deštníkem, dveře jsou otevřeny směrem ven. (Mrs.Blue)

• - Ve scéně na svatbě čtyři mimoni zpívali píseň "I Swear" od All 4 One v bílých oblecích stejně jako její originální autoři ve videoklipu. (rafikruze)

• - Kristen Wiig sa vrátila do pokračovania filmu, ale prepožičala hlas inej postave ako v prvej snímke. (stefi7773)