Já, padouch 2

• slovenský

Ja, zloduch 2

Animovaný / Sci-Fi / Dobrodružný / Krimi / Komedie / Rodinný

USA, 2013, 98 min

Jsou to spíš takové dobré tři hvězdičky, ale .. Mimoni prostě válí!(18.11.2013)

• Foox

Pouze slabý odvar z jedničky, kde jsou opět nejvtipnější mimoňové.(17.11.2013)

Najzábavnejší animák široko-ďaleko, zďaleka najlepší za rok 2013. Uragán nápadov, gagov a fungujúcich emócií. Fantastické finále s prestrelkou v záplavách červeného slizu, ktorá schová dospelé akčné filmy do vrecka.(26.1.2014)

Objektivně asi tak za tři, jenže když já se v kině tak skvěle bavila. Mimoni táhnou celý film, vše kolem je jen nutná výplň. Já, padouch 2 vlastně nic nového oproti předchozímu dílu nenabízí, jakmile Mimoni na chvíli zmizí ze scény, tak člověk nějakému příběhu absolutně nevěnuje pozornost a jen čeká, kdy se zase Mimoni objeví. Tohle určitě nebude stačit všem, ale já jsem měla opravdu záchvaty smíchu, pro mě jsou to asi nejzábavnější animované postavičky vůbec a moc se těším na jejich samostatný film, věřím, že bych se totiž klidně dokázala dívat hodinu a půl na to, jak se prochází lesem. Už chci mít doma DVD.(5.7.2013)

Já, padouch, zřejmě nejlepší současný animák pro děti. A teď konečně druhý díl. Žádné jiné pokračování úspěšného filmu u nás v rodině nevzbudilo tak velká očekávání a žádné jiné pokračování také tak silně ta očekávání nenaplnilo. Členové antidospělácké ligy prohlašují: Chceme třetí díl !(23.11.2013)

• - Al Pacino měl původně dabovat Eduarda. Měl dokonce i kopii textu, ale odstoupil z projektu kvůli cituji tvůrčím neshodám. Byl nahrazen Benjaminem Brattem. (MultiTobi)

• - Mimoně dabují samotní režiséři. Ti mluví španělsky, italsky, francouzsky i anglicky. V českém dabingu propůjčil mimoňům svůj hlas režisér českého znění Zdeněk Štěpán, stejně jako v předcházejícím díle. (prochy95)

• - Nejedná-li se o chybu, ve filmu jsou minimálně dva mimoni se jménem Kevin. V prvním díle má Kevin jedno oko, v díle druhém má Kevin oči dvě a je vyšší. (Mrs.Blue)