Já, padouch 2

• slovenský

Ja, zloduch 2

Animovaný / Sci-Fi / Dobrodružný / Krimi / Komedie / Rodinný

USA, 2013, 98 min

Škoda, že film nezůstal u toho špionění víc, Gruovy vztahové trable mi připadaly míň nosné. Uvidíme podruhé. ;-)(14.5.2014)

Já, padouch 2 = Já, Mimoň 1! "Oddaní přisluhovači" s vizáží žlutých tic taců si to definitivně urvali pro sebe, jejich nekonečně přívaly gagů rozechvějí bránici jako když Jimi Hendrix udeří do strun kytary. Příběh vaří z vody, ale já se většinu filmu fakt bavil, takže mimoňovské tři hvězdičky :) 76 miliónů dolarů(rozpočet)/906 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(30.10.2013)

Najzábavnejší animák široko-ďaleko, zďaleka najlepší za rok 2013. Uragán nápadov, gagov a fungujúcich emócií. Fantastické finále s prestrelkou v záplavách červeného slizu, ktorá schová dospelé akčné filmy do vrecka.(26.1.2014)

Tohle o velký kus předčilo jedničku. Příběh byl ucelenější a hlavně nápaditější, což zaručilo, že jsem se od začátku až do konce bavila a oproti jedničce jsem nezaznamenala jediné hluché místo. Dost tomu pomohla i nová postava agentky Lucy. A hudba Pharrella Williamse se k tomu perfektně hodila (za sebe musím říct, že na písničku Happy nedám dopustit, ale nemluvím pouze o ní, ale o Pharrellově hudebním výběru celkově). No a konečně, minioni mě tentokrát opravdu rozesmáli, těším se na jejich vlastní film, který by u nás měl jít do kin za pár měsíců. ~(4,2)~(28.4.2015)

Ja som sa teda naozaj dobre bavila, avšak tých žltých fazulí bolo až moc. Príliš často a zbytočne. Myslím si, že by to príbeh aj sám potiahol bez nich, teda nie úplne bez nich ale kľudne mohlo byť menej scén s nimi. Ale to zas netvrdím, že mi tam vadili. Pobavili to rozhodne ale dávali ich proste až moc často, zrejme kvôli úspechu po jednotke. Dvojka ma bavila viac ako jednotka, ale ponechám 4* tak ako pri jednotke.(23.12.2013)