Já, padouch 2

• slovenský

Ja, zloduch 2

Animovaný / Sci-Fi / Dobrodružný / Krimi / Komedie / Rodinný

USA, 2013, 98 min

Ve druhém díle dostávají větší prostor mimoňi a je to určitě znát. Legrace je tím pádem více, což u těchto animáků pro celou rodinu oceňuji nejvíce. Gru řeší lásku a s ní spojené trampoty. Děj se na první pohled jeví trošku fádně, ale tvůrci jsou hračičkové a tak výsledek jakékoliv scény prakticky nelze dopředu odhadnout. Zatímco Pixar je dětský až hrůza a vystál už solidní díru z toho opakovaného přešlapování na místě. Jiné animované studia umí natočit hodně solidní zábavu pro dospělé.(19.11.2013)

"eh ...lecoli etu..nakere ni tu..u lea lori tu neka tore la la..spoďáry ... Te amo spoďáry!" Začala jsem úryvkem mimoňské pesničky, která rozesmála asi nejvíc. Já myslím, že tady máme další fenomén v podobě žlutých tiktaků se svéráznými nápady. Nikdy se nenaštvou a když, tak ze všeho hned vymyslí nějakou blbinu a rozhihňají se způsobem, že se doma smějem všichni. "zadek, hahahahaha" "pšššš" "hahahaha, velezadek, hahahaha" Stejně jako první díl i ten druhý přináší originální scény, co obraz to vtipná perla. Gru se snaží dohlížet na zaláskovanou Margo, zároveň mít v merku zákeřného padoucha Eduarda a dostat zpět své zmizelé tiktaky. Díky své bojové slepici se ale protřelý mexický malvado rozhodně vzdát nechce!(28.11.2014)

Zábavnejšie, vtipnejšie a akčnejšie ako jednotka. Prvý diel mi prišiel taký nemastní neslaní a ani postavy ma moc nezaujali, za to tu som sa bavil skoro v každej scéne. Lepší príbeh, lepšie akcie a ešte lepší Minioni. 80% - 4*(31.12.2013)

• predators

Oproti jedničce až moc zaměřeno na nejmladší publikum, které dokáže jednoduchý příběh lehce vstřebat. My odrostlejší se tentokrát musíme poohlédnout po něčem dospělejším, jako jsou The Croods nebo Rise of the Guardians...najděte si sami :-) 40%(2.11.2013)

Dvojka zaostala za jednotkou. Dejová linka už nebola tak zaujímavá, miestami sa mi to zdalo pre detského diváka dosť prekombinované a kamsi sa vytratil aj emocionálny náboj. Mimoni síce zostali stále rovnako zábavní, ale hlavný záporák už tak nenadchol. Aj keď musím uznať, že lietanie na žralokovi bolo celkom originálne :). 75/100(27.7.2014)