poster

Já, padouch 2

 • USA

  Despicable Me 2

 • slovenský

  Ja, zloduch 2

Animovaný / Sci-Fi / Dobrodružný / Krimi / Komedie / Rodinný

USA, 2013, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tsuki
  ****

  Tohle o velký kus předčilo jedničku. Příběh byl ucelenější a hlavně nápaditější, což zaručilo, že jsem se od začátku až do konce bavila a oproti jedničce jsem nezaznamenala jediné hluché místo. Dost tomu pomohla i nová postava agentky Lucy. A hudba Pharrella Williamse se k tomu perfektně hodila (za sebe musím říct, že na písničku Happy nedám dopustit, ale nemluvím pouze o ní, ale o Pharrellově hudebním výběru celkově). No a konečně, minioni mě tentokrát opravdu rozesmáli, těším se na jejich vlastní film, který by u nás měl jít do kin za pár měsíců. ~(4,2)~(28.4.2015)

 • Jezinka.Jezinka
  **

  První láska v dvojím provedení, typická zápletka s děckem majícím jen jednoho rodiče toužícím po druhém (jako velmi úlevné vnímám, že babičku ti sirotečci už mají, takže je rozumný předpoklad, že sháňky po prarodičích ve třetím padouchovi zůstane už tak dost ztýraný divák ušetřen), napravený padouch zahradníkem, tedy pátračem po padouších v aktivní službě a spousta a spousta žluté a posléze fialové. Fialová je, podle jakési psychologické poučky, barvou hysterek. Cenit na mě zuby popudlivý fialový piskoř, asi bych se pod tuhle definici fialové podepsala bez rozmyšlení. Mimoně vymyslel někdo, kdo měl prudkou potravinovou alergii na arašídové křupky, jinak si vznik těchhle postaviček neumím vysvětlit. Se mnou se zkrátka tohle přebujelé tupé veselí míjí a jako jedinou kloudnou myšlenku vnímám použití guacamole jako potravinového antidepresiva. Určitě je to mnohem dietnější verze než zmrzlina.(7.11.2015)

 • MMR
  *****

  Áááá, překvapení =) Druhý díl je mnohem lepší než ten první, mimoni excelují až nad hranici možností a děj mě zaujal daleko více.(6.11.2013)

 • swamp
  ****

  Musím se přiznat, že se mi to líbilo ještě víc, než první díl (to ovšem může být způsobeno tím, že jsem ten první viděl s dabingem). Nicméně Gru a jeho minioni jdou opět do akce a já se vážně skvěle bavil. :) Autoři si dali záležet na spoustě výborných gagů, které vás prostě rozesmějí. "I really hate that chicken!"(4.11.2013)

 • Segrestor
  ****

  Nejlepší byla ta kindrvajíčka. Bez nich by to bylo jako Laurel bez Hardyho, jako Abbott bez Costella, jako Procter bez Gambla nebo jako Ren bez tý debilní kočky, co nalepuje soply pod stůl a sbírá náplasti od roku 62. Celé je to lehce špionážní, jinak docela veselé, složené z neustálých gagů zmíněných kindrvajíček. Ta k srdci přilnou více, než kterákoliv jiná hlavní postava a příběh tak postrádá hlavního hrdinu. Záporák El Macho byl bezkonkurenčně nejlépe napsaná figura. Pro děcka pestrobarevný úlet do fantazie, pro dospělého velmi, ale opravdu velmi mírná zívačka. Dobrý animovaný film.(4.7.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace