Birgitte Nyborgová se po neúspěšném duelu v řadách centristů rozhodla pro radikální krok. Když stávající politické strany svým směřováním a hodnotami nezastupují hlasy části dánské veřejnosti, pak je na čase přijít s novou stranou. Formování nové středově profilované partaje ji přinese nové spojence doposud odkázané na stávající struktury, ale také zavdá k zásadnímu rozkolu s dlouholetým kolegou. Katrine Fonsmarková přestala pracovat v TV1 a dělá nové straně mediálního poradce, což ale nikterak neřeší její domácí situaci. Šéf zpravodajství TV1 Torben Friis se ocitá mezi mlýnskými kameny vlastní novinářské integrity a managerského vedení nového programového ředitele Alexe Hjorta. (Česká televize)

pirduch

JO!!! Tenhle díl mne bavil uplně neskutečně! Až se má drahá polovička ptala,co jsem si pustil... Zakládání strany se všemi peripetiemi,lidmi, kontrasty a souvislostmi...Pecka! I když s Birgitte nesouhlasím v tom, co ji přimělo stranu založit (imigranti by měli dle mého respektovat zákony,a tudíž jakékoli porušení by mělo mít své následky), ten seriál je fakt skvělej. Díky, už se těším na další utery ()