• Chrysopras
  ****

  Přišlo mi to trochu zmatenější než první série - zvlášt politická linie, ale pořád je to klasa! Sarah Rulezzz. P.S. Po shlédnutí třetí řady přece jen zvezdu ubírám, dvojka je dle mě prostě nejslabší...(8.11.2013)

 • flyboyeda
  *****

  Jednim slovem - vynikajici. Tuto serii jsem videl az po dokoukani US Killing a Forbrydelsen je mi jendoduse tak nejak blizsi...(11.10.2013)

 • Aky
  *****

  Seriál stejné kvality jako jeho první série, ovšem ještě o poznání vydařenější, snad i proto, že je rozvinutý na menší ploše a tím mám větší spád.(15.11.2013)

 • Terter
  *****

  Oproti první sérii je zde znát citelný posun co se tempa vyprávění týká. Menší počet epizod dělá druhou sérii intenzivnější, na druhou stranu však působí místy trochu zmatečně (zejména dějová linka s novým ministrem je mírně nepřehledná). Celkově však druhá série působí lepším dojmem než její předchůdce, jehož chybám (roztahanost děje apod.) se důrazně vyhýbá.(7.9.2012)

 • Wormboy
  *****

  Druhy Zlozin je o polovicu kratsi ako prva serie, ale o to este udernejsi so zachovanim roznorodej mozaiky postav bez jednoznacneho dichotomickeho moralneho vykreslenia. Spinava politicka kriminalka ako sa patri. Ale Lundovu by som za kolegynu veru nechcel ;)(4.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace