• Chrysopras
  ****

  Přišlo mi to trochu zmatenější než první série - zvlášt politická linie, ale pořád je to klasa! Sarah Rulezzz. P.S. Po shlédnutí třetí řady přece jen zvezdu ubírám, dvojka je dle mě prostě nejslabší...(8.11.2013)

 • Belbo
  ***

  Tady jsou pětihvězdičková hodnocení úplně mimo. Jako celek to sice není vůbec špatné, má to napětí, akci, ale už je to prostě šablonovité podle původního série, kterou si ale znovu nejspíš nikdy nepustím a hlavně je to o poznání jednoduší, chybí propracované mezilidské vztahy a některé logické dedukce Lundenové jsou víc než sporné.(8.12.2013)

 • Radiq
  ***

  Řek bych, že o něco lepší, než prvni série, ale taky to neni něco, kvuli čemu by měl papež šukat maly chlapečky. Moc mi tam neseděla ta politická linie, ale bez ní by to zas asi taky nebylo uplně ono. Ale dobry bylo, že oproti první sérii mělo tohle o něco rychlejší tempo a nebylo to tak moc zamotany. I když bylo to zamotany, ale docela pochopitelně. Akorát to rozuzlení mě nakonec docela zklamalo, ale co už. Taky Lundová a její chlapskej styl mi k ní už tak nějak nejde. Ale každopádně zajímavej inteligentní seriál, kterej mě zajímal až do konce...(23.3.2014)

 • evulienka3
  *****

  V druhej sérii sa aj Dáni poučili a skrátili vyšetrovanie o desať častí čo si myslím, že seriálu veľmi pomohlo. Ale možno to je aj tým, že sa tu vyšetrujú viaceré vraždy, každopádne zápletka je zaujímavá a má spád. Politická línia je v tomto prípade veľmi zaujímavá a skutočne "poučná" a bohužiaľ napriek tomu, ako to tam celé dopadlo, vidím stále desivý a priepastný rozdiel medzi politikmi "západu" a tými našimi. Celému seriálu kraľuje Nicolas Bro, ktorý tu podáva svoj štandardne nadpriemerný výkon. Sarah Lundová konečne zmenila repertoár pulóvrov, čo je ďalším bezvýznamným plusom. Škoda, že dejová línia, ktorá preťala jej osobný život skončila neslávne. Napriek jej chladu a neprístupnosti som si ju obľúbila a som zvedavá čo jej prinesie tretia séria.(17.12.2014)

 • Wormboy
  *****

  Druhy Zlozin je o polovicu kratsi ako prva serie, ale o to este udernejsi so zachovanim roznorodej mozaiky postav bez jednoznacneho dichotomickeho moralneho vykreslenia. Spinava politicka kriminalka ako sa patri. Ale Lundovu by som za kolegynu veru nechcel ;)(4.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace