poster

Rallye smrti: Peklo na zemi

 • USA

  Death Race: Inferno

 • Slovensko

  Rallye smrti 3

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo / Jihoafrická republika, 2012, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Havaj8
  ***

  Jednička byla originál. Ale rozhodně se mi tohle líbilo víc než dvojka, i když pravda, někdy to bylo pořád to samý dokola, rakety, střílení, ježdění, žádná větší hloubka...(3.3.2013)

 • ywo666
  ***

  Prekvapivo lepšie ako som čakal. Rozpočet je iba smiešných 6.5 mega. A na takýto malý rozpočet to ma slušný vizuál, hudbu aj obsadenie. Reiné navyše vytasil niekoľko efektných záberov. Príbeh je sračka, ale oproti Céčkovým kolegom je to ešte nadpriemer. Mne to proste prekvapivo sadlo. D. Scott je dobrý záporák, Trejo je tiež super. Goss sa tiež snaží. Taký Seagal a spol. by s mali učiť ako narábať s rozpočtom. 65%(3.2.2013)

 • verbal
  odpad!

  Stručný obsah, POZOR krutý SPOILER: Svist! Bum! Prásk! Plesk! Hnnn, hnnn, hnnn, hhnnnnnnnnnnn. Ratatatatata! Íííííííííí! Svist! Plesk! Plesk! Ratatatata! Hnnnnnnnnnn! Hnnnnnnnn! Ííííííííííííí! Ratatata! Plesk! Plesk! Uf! Úplně to stačí mít jen v audiostopě, abyste si zbytečně nekurvili estetický dojem při pohledu na tu partičku odpudivých neherců, některých dokonce s obříma kozama, Dannyho, kterému Mountfield asi nezaplatil fucktury a Dougraye s Vingem, jež to patrně udělali kvůli důstojnějšímu pohřbu afrických dětí, které sklátila ebola. Velmi altruistické, ale na druhé straně budou teď Marabu chcípat hlady, tak moc doufám, že všichni půjdou i do čtyřky! Doporučuji výhradně mentálně vyzrálým jedincům, kterým se strašně líbil můj výstižný obsah.(20.2.2013)

 • Pilda17
  *

  Ze začátku se vrací na scénu nečekaně Luke Goss, který ukáže své bojové umění. Zhruba po třiceti minutách se dočkáme konečně závodu. Trošku jsem se pousmál, když představovali jezdce a zaznělo jméno "Joker", hned jsem si vzpomněl na Dark Knight. Což je samozřejmě mimo, ale aspoň chvilku jsem měl dobrý pocit. Potom tempo nepolevuje a celý snímek se něco děje, jenže k čemu to je, když akce je na tragické úrovni a též kamera? Obával jsem se toho a také právem, poněvadž jde o stejně tupou akční podívanou jako předchozí díl. Nebýt sexy hlavní herečky, která nevím jak se jmenuje, tak se není na co dívat. Bohužel a s lítostí oznamuji, že prvnímu dílu se opět není šance vyrovnat, ale to se dalo samozřejmě čekat. Vrtá mi spíše hlavou, proč se Danny Trejo cpe do takových paskvilů.. 2/10 = 22%(8.1.2013)

 • okkac
  ***

  No přesun do pouštního prostředí bylo dobré ozvláštnění, ale výtky jdou tentokrát na vrub režie, jelikož pouštní závodění je nasnímáno celkem zvláštně a střih mi taky nepřišel ideální. Ale slušně to uzavírá děj těchto 2 prequelů a uvádí děj Andersonového filmu. 5/10(16.1.2013)

 • - V první den závodu přibližně ve 44. minutě přejíždějí někteří závodníci chatrče, přičemž jedno z vozidel patří Jokerovi, který však má být v tu chvíli mrtvý a jeho vůz zničený. (Tony-Z)

 • - Ve scéně, kdy bachaři vystřelí naváděnou raketu IRIS-T podruhé i potřetí, pokaždé je na odpalovacím stojanu všech 8 raket. (Ficik)

 • - Film sa natáčal v Južnej Afrike. (Laslo)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace