Rallye smrti: Peklo na zemi

Death Race 3: Inferno

Rallye smrti 3

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo / Jihoafrická republika, 2012, 101 min

Trojka, ač by to byl kdokoliv řekl (a většina lidí to podle hodnocení říká) se nese v duchu prvního a druhého dílu a ikdyž ničím nepřekvapí, ničím nezklame. Dobré zpomalené záběry, ne 3D sračky, docela dobrý hlášky a "payback is a bitch" vyneslo moje hodnocení na nějakých 70%. Čtyřku už bych netočil, ale na druhou stranu, Fast and Furious se po x dílech taky vrátilo na špičku. Třeba budeme překvapeni.(2.2.2013)

• Mr.Bulanek

Více než Death Race mi to připomínalo Flat Out. Bourání, ničení všeho kolem, a když už střílení, tak celkem nesmyslné zaměřování. Ale jako oddechovka dobré.(25.3.2015)

První díl dostal ode mě 4 hvězdičky (komentář doplním časem), dvojku jsem ohodnotil třemi hvězdami (50%) a trojka si u mě vedla lépe, než díl předchozí. Zkrátka to byl dobře koukatelný akčňák, na který ovšem musíte být správně naladěni, jinak film odkážete do patřičných mezí. Protože pokud si to řekneme na rovinu, celá série Death Race je naprostá pakárna (automobilové závody ve věznicích, aktivující se zbraně, idiotští velitelé věznic, internetové vysílání závodů, apod.) První díl se Stathamem (škoda, že už nešel do pokračování) alespoň těžil z originality. 2. a 3. díl byly už jen parodií jedničky. Ale jak říkám...pokud jste dobře naladěni a máte rádi akci a drsné chlápky, nebudete mít s filmem až takový problém. Mě včera docela dobře sedl a tak hodnotím poměrně vysoko. 65%(10.3.2013)

• klerik

Jednotka bola béčko. Dvojka bola béčko. Trojka je béčko. Keďže mám jednotku len rád - nie som žiadny uctievač, mám rád aj pokračovania. Sú to len také bonusové materiály, ale ja som bavil aj teraz. Inferno má spád, pekné herečky a Danny Trejo si vychutná orál... Logika príbehu a konania postáv je rovnako pochybná ako minule a predminule. Vadila mi zbytočná romantika (nemyslím Treja :-)) a to, že na rozdiel od dvojky nás nečaká žiadny poriadny záver. Navyše scenárista sa na konci tvári, akoby natočil Obvyklých podozrivých, čím sa určite dotkne pár divákov :-) Najslabší diel série, ktorý občas naštve nevyužitím potenciálu ale nenudí...(18.2.2013)

Po dvojce jsem čekal totální odpad, ale byl jsem příjemně překvapen. Pochopitelně že scénárista s žádnou invencí nepřišel, pokud nepočítam srandovně "promyšlenou" rádobypointu, ale dakarský pojetí a pár dolarů navíc udělalo z Inferno trochu víc, než obyčejnej videofilm. Škoda ožralýho střihače. Ale jinak pěknejch 50%.(26.1.2013)