poster

Rallye smrti: Peklo na zemi

 • USA

  Death Race: Inferno

 • Německo

  Death Race 3: Inferno

 • Slovensko

  Rallye smrti 3

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo / Jihoafrická republika, 2012, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • predators
  odpad!

  Už druhý díl byl pouze nastavenou kaší poměrně úspěšného Carmagedonu s pořádným kůl bijcem Stathamem. Luke Goss toho za sebou moc nemá (až na roli v Hellboy 2, kde ho stejně nebylo poznat), ale myslím, že podobné akčňáky by mu mohly sednout. Pokud tedy nedostane tak vyšťavený scénář, jako v tomto případě.Stupidní ježdění v poušti, s mizernými triky a střihem, za to s pořádnýma buchtama a poloobnaženýma kozama. Jenže to si radši pustím porno. 15%(18.1.2013)

 • petero
  **

  Prequel DEATH RACE 2 príjemne prekvapil. INFERNO i keď prepája dvojku s jednotkou ma naopak sklamalo a to dosť. Znetvorený Luke Goss má len malý škrabanec a masku zhadzuje častejšie ako by bolo treba, preteky Nascar sa zmenili na Dakar Rally, tým pádom sú aj autá prerobené na buginy a sledovať ako sa niekto prevráti na piesočnej dune či mu nafúka piesok do ksichtu nie je zrovna dvakrát záživné. Našťastie to kompenzuje prechod cez nejaké geto a la BAD BOYS 2 a nájazdy ozbrojených civilistov. Nie je jasné ako je riešený prenos do TV i keď nejaký vrtuľník sa tam objaví. Postavy sú nesympatické, Dougraya Scotta fakt nemusím, jazdci sú trápny a i keď je tu plno sexy vezeňkýň ani jedna mi do oka tentokrát nepadla a neviem prečo má väčšina zadok ako Kim Kardashian. Napriek sklamaniu film nenudí, lacnosť z toho nekričí a keď sa nepreteká tak sa tam strhne pár krát nejaká rvačka. Inferno tak trochu zmrazilo moje obrovské očávanie na MAD MAX 4.(13.1.2013)

 • Tony.cs
  ***

  Režisér má pevnou ruku v závodech. ty jsou hezky nasnímané a solidně sestříhané. Ale akce muž proti muži, tak tam selhává. Nepřehledné. Když si přifaříme neherce, ne nejhorší, ale ani nejlepší scénář a málo nahoty, tak se nad tři nedá dostat. Ovšem k doplnění obou předchozích dílů dochází a to je důležité.(27.5.2013)

 • Chen
  ***

  Na to, že jde o titul, který (stejně jako druhý díl) mířil rovnou na DVD, tak má slušnou řemeslnou úroveň. Je to potřetí téměř to samé, ale to se dalo čekat. Navíc, "šokující" konec je docela povedený.(3.3.2013)

 • becki_tu
  ***

  Překvapuje mě, že i třetí díl si drží slušnou kvalitu (minimálně audiovizuálního zpracování), což je v branži akčních béček, určených rovnou na DVD, docela rarita. Ano, můžeme se bavit o průměrných hercích nebo prvoplánovému souboji sexy dívek o sedadla navigátorek. Čím ale bude Death Race vždycky bodovat, tak to je reálná akce. Žádné digihrátky, všechno to je čistá kaskadéřina a pyrotechnika. A proto je dobře, že Anderson stále zůstává u série alespoň jako scénarista a producent, ale narozdíl od Resident Evila nepotřebuje armádu trikových programátorů. Navíc sérii prospěl i přesun do pouštních exteriérů. Zkrátka zábavná akční oddychovka na úrovni některých áčkových titulů. 70% PS.: Co kdyby Klaus místo amnestie vyhlásil Death Race? :)(26.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace