Rallye smrti: Peklo na zemi

Death Race 3: Inferno

Rallye smrti 3

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo / Jihoafrická republika, 2012, 101 min

Tady zase někdo nepochopil princip filmu že ano? Opět co mě sere je hodnocení filmu.. je to parádní akčnák který má vše co takový akčnák muže mít akce, fighty, přestřelky a dobré herce.. co víc chcete? Pro mě je to další super díl kterému je málo co vytknout.. jestli vás tyhle filmy nebaví tak na ně nečumte a nekažte hodnocení páč 48%? ten film si zaslouží mnohem vic ;)(4.5.2013)

• Kryton

První film série byl ryzí béčko, které nabídlo brutální akci, Stathama a videoklipový střih s kamerou. Dvojka byla ultra levné céčko s bezkrevnou akcí, bez Stathama a otřesnou kamerou se střihem. Trojka je ultra blbé háčko (h.vno) s minimem (zajímavé) akce, opět bez Stathama a tentokrát neexistuje funkční kamera, střih, scénář... Ano je to tady série, která skončila svým prvním dílem a těžící z charismatu nynější "mladé" akční hvězdy Stathama. Hollywood už je na tom špatně, že se snaží dělat filmové série z filmů, které nemají ambice vydržet první díl. Dokola a dokola házet jiné herce pod masku jezdce Frankensteina? Sebrat rezavé automobily a přesouvat je více na východ (Bulharsko, Rumunsko...)? Točit to na levnější kamery a nechat s touto technikou běhat absolutní amatéry? Tímto posílám trojku do odpadních vod a pokud se někdo nezamyslí, tak další rok tu bude Death Race 4 a bude se jezdit na betonovým parkovišti u supermarketu. Nefunkční jako akční film, nefunkční jako post-apo, nefunkční jako béčko a nefunkční jako další díl série. Hodnocení OST: I Pacman měl během hry lepší podkreslení. Odpad 0/10(22.1.2013)

• petero

Prequel DEATH RACE 2 príjemne prekvapil. INFERNO i keď prepája dvojku s jednotkou ma naopak sklamalo a to dosť. Znetvorený Luke Goss má len malý škrabanec a masku zhadzuje častejšie ako by bolo treba, preteky Nascar sa zmenili na Dakar Rally, tým pádom sú aj autá prerobené na buginy a sledovať ako sa niekto prevráti na piesočnej dune či mu nafúka piesok do ksichtu nie je zrovna dvakrát záživné. Našťastie to kompenzuje prechod cez nejaké geto a la BAD BOYS 2 a nájazdy ozbrojených civilistov. Nie je jasné ako je riešený prenos do TV i keď nejaký vrtuľník sa tam objaví. Postavy sú nesympatické, Dougraya Scotta fakt nemusím, jazdci sú trápny a i keď je tu plno sexy vezeňkýň ani jedna mi do oka tentokrát nepadla a neviem prečo má väčšina zadok ako Kim Kardashian. Napriek sklamaniu film nenudí, lacnosť z toho nekričí a keď sa nepreteká tak sa tam strhne pár krát nejaká rvačka. Inferno tak trochu zmrazilo moje obrovské očávanie na MAD MAX 4.(13.1.2013)

• ivan_drago

Brutalita, hodně krve, kundy a závody "vytuněnejch" aut... Tady pocaď to chápu... Ale že to má "hodinuatřičvrtě", je tam dementní příběh a režisér si myslí, že záběry proti světlu, pokud možno zpomalené, jsou strašně "kůl", to už jsem nedal... Nehledě na to, že ani samotné závody nejsou napínavé, ani zajímavé, naprosto sterilně natočené a vypadají jako jízda veteránů centrem města... No a závěrečná vysvětlovačka je snad jen pro hluché a slepé a impotentní debily...(28.1.2013)

Dalo by se říci, že na podobné úrovni jako dvojka. Ale trochu už slabší. Příběh už byl slabší, ale přesto dost dobře promyšlený. Hlavně když už jsem si začínal myslet ke konci filmu, že je zde dost nedořešeností, tak konec mi to vše hezky vysvětlil, takže jsem rád, že zde je výborný konec ve filmu, mnohem lepší než ve dvojce. Závody smrti v pouště co se týče akce dobře natočené, už je zde jen minimum spomalovaček, což je plusem. Ale některé záběry afričanů při závodů v poušti jsou hrozné, zejména jedna hnusná scéna. Také se mi nelíbila scéna, kdy bojovaly ženy a brutálně se zabíjeli - to byl velký úlet. A hlavní dva záporáci rovněž příšerní - bez jakékoliv logiky byly. Hudba dobrá. Herecké obsazení kromě již zmíněných záporáků je velmi dobré. Krom Luka Gosse mě opět bavili Tanya van Graan, Danny Trejo - který byl opět skvělý a Fred Koehler. Ving Rhames mě zde trošku méně prostoru než ve dvojce, ale stejně pobavil. Bavilo mě sledovat pokračování osudů hrdinů, které jsem si oblíbil. Sice mě štvali některé zbytečné scény ve filmu, už bylo cítit dost využitý potenciál, ale přesto to má furt dobrou nadprůměrnou úroven. Ještě, že vylepšili a vysvětlili konec filmu. Tím mě utvrdili, abych dal s odř.ušima tu čtvrtou hvězdu. Takže celkem jsem se bavil. Hodnotím na dobrých 70% = ****(19.1.2013)