poster

Policajt na odpis

 • USA

  Officer Down

Psychologický / Krimi / Thriller / Drama

USA, 2013, 97 min

 • Lacike
  odpad!

  Tento film je na odpis a je uplne jedno v akej dobe by vznikol a kto by tam hral. Brian A Miller je nemehlo.(28.8.2014)

 • Hal_Moore
  **

  Jen hvězdné obsazení nestačí, což nedávno potvrdil snímek Mládeži nepřístupno. Officer Down má k dispozici také astronomické obsazení, nicméně herci patří do o dvě ligy nižší hvězdné kategorie. Proto se dala očekávat příjemná "direct to video" oddychovka. Zůstalo však jen u očekávání. Brian A. Miller měl pár "hvězd" sice k dispozici už ve svém předchozím filmu Dům u vycházejícího slunce, ale u obsazování Officer Down šel ještě dál. Dosáhl tak alespoň o něco lepšího výsledku. Pokud to podobnou cestou půjde dál, za několik let by už opravdu mohlo jít o příjemnou "direct to video" oddychovku.(10.3.2013)

 • sir-dave
  **

  Kriminálka se spoustu známými tvářemi a s propletenou dějovou linkou, postupně odkrývající osud jednoho strážníka. Blíž a blíž konci to začíná dávat hlavu a patu a je to z toho aspoň nějaký zážitek. Purcell začíná hrát v čím dal více větších nesmyslech.(27.5.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace