Policajt na odpis

Officer Down

Psychologický / Krimi / Thriller / Drama

USA, 2013, 97 min

Mě se líbil námět. U scénáře někdo opravdu přemýšlel, takže ve finále nešlo jen o pouhé dilema mezi překročením zákona ve prospěch svého zachránce a svou nově nabytou policejní bezúhoností, ale o něco víc. Ten zásadní zvrat mi přišel naprosto přirozený a překvapivý. Ani herci nebyli špatní a nevadil mi kupodivu ani Purcell. Tempo bylo celkem solidní a ta jedna jediná pořádná přestřelka měla docela koule. Vyloženě mi vadil vlastně jen závěr, kdy se hlavní hrdina zachoval jako naprostý idiot. A pochopitelně tu byl typický americký rozmazlený fracek, tentokráte rodu ženského. ale díky Bohu nedostala moc prostoru. Samozřejmě se nejedná o kdovíco a označení psychologický je dost zavádějící, ale jako krimithrillerová jednohubka to dokáže zabavit a neurazit. 65%(30.11.2013)

• Wacoslav1

Film na odpis teda ne uplne dokoukat jsem to zvladnul ale nebavilo mne to pomaly az nulovy tempo nic moc herci nekolikrat omletej pribeh proste takovej tuctovej policajtskej film u mne slaby 2* podprumerny snimek ktery uz za dalsi shlednuti rozhodne nestoji ale oplati se na nej podivat aspon jednou aby divak tak nejak vedel jak presne vypada zanrove nezajimava rutina a potom si o neco vic vazil tech i lehce nadprumernych neodbitych kousku ktery prichazeji z necim novym tenhle totiz mezi ne rozhodne nepatri(23.8.2013)

• sir-dave

Kriminálka se spoustu známými tvářemi a s propletenou dějovou linkou, postupně odkrývající osud jednoho strážníka. Blíž a blíž konci to začíná dávat hlavu a patu a je to z toho aspoň nějaký zážitek. Purcell začíná hrát v čím dal více větších nesmyslech.(27.5.2013)