• Checht

Film ze světa, kde se k sobě všichni chovají hnusně a neexistují zámky na kolo - jaký má význam?(5.7.2012)

• VášaVF

Od tvůrčího dua Michálek-Epstein jsem čekal mnohem více. Nakonec je ze snímku určeného pro kinodistribuci jen průměrný televizní film.(16.5.2014)

"Tak po třicítce je každá černej Petr !!" - "A jak ty to můžeš vědět, když si ho už deset let honíš sám ??" ;)(28.3.2014)

Velmi nesympatický hrdina, kterého dobře a nesympaticky hraje Matěj Hádek je asi základem zdejšího špatného hodnocení. Ono se po všech stránkách jedná o docela povedený film, možná trochu moc televizní a tímpádem zjednodušený náročností na běžný divácký průměr, ale pořád se jedná o to lepší, co televize v poslední době dělá. A za ten konec přidávám jednu hvězdu navíc....jednou repre-pořád repre...70%(3.1.2015)

• Dannysek4U

Vsechny vyhasly sportovni hvezdy a ztroskotanci zijou v Brne.... a .... a .... Brno sobe.... a .... jako fakt?(19.10.2012)

• - Vladimír Michálek se částečně inspiroval filmem U konce s dechem (1959). (JoranProvenzano)

• - Film nemohl sehnat žádné studio, které by film natočilo. Nakonec se ho ujalo brněnské studio České televize. (morgos)

• - Herci zvládli akční scény až na malé výjimky sami. (morgos)