• VášaVF

Od tvůrčího dua Michálek-Epstein jsem čekal mnohem více. Nakonec je ze snímku určeného pro kinodistribuci jen průměrný televizní film.(16.5.2014)

• triatlet

Amatérsky natočené (scéna s dřevorubcem je jako z nepovedené komedie) rádobydrama. Paralelní scéna s "výletem" na biku a s blbnutím na vozíku ve skateparku dokresluje patrně snahu o "umělecké" působení...(16.7.2016)

• Houdini

Český Lev 1 nominace: Zvuk(10.3.2013)

• Slarque

Nedospělý sebestředný hajzl je bohužel jedinou výraznou postavou celého filmu. Musíme s ním vydržet celou hodinu a půl. Nezmění ho pocit viny, vlastní vážná nehoda, ani láska (připustíme-li, že si prostě jen nechtěl zasouložit), a minimálně od poloviny jsem mu přál něco takového, jako přišlo v pointě. To je jediné plus scénáře, že k tomuto happy-endu došlo opět právě vinou jeho sebestřednosti. Jako divák jsem se nudil a jako cyklista jsem nechápavě kroutil hlavou. Promarněná šance.(5.8.2014)

• POMO

Nudné až otravné od A do Z.(10.7.2012)