Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  **

  Ukecany nudny nezazivny dilo s tisickrat zkopirovanym neoriginalnim pribehem duo Wahlberg Crowe nastesti alespon castecne zaujalo takze na jedno zkouknuti to je ale to je tak maximum(27.4.2013)

 • Indiana
  ***

  Kriminálka, jakých tu v 90. letech bylo plno. Dneska si už filmů tohoto žánrů divák musí vážit o něco víc, protože se moc netočí, ale i tak to mohlo bejt trochu lepší. Obsazení je super (Wahlberg, Crowe), má to svoje napínavý momenty a slušně to odsejpá, ale občas se člověk nezbaví pocitu, že ten scénář je tak trochu dementní, Postavy se často chovaj nelogicky, je to takový až moc nalinkovaný k tomu aby to postupně došlo ke správnýmu konci. Jinak ale poctivý řemeslo.(18.8.2013)

 • sheen
  ***

  Na mě to bylo hrozne moc pomalé a uspávající, nemůžu si pomoci. Jinak to je lehký nadprůměr.(15.4.2013)

 • Fiftis
  *****

  Americký napínavý film z politicko-mestského prostredia. Ako už bolo napísané, film chvíľu pôsobí nudne. Ale asi v polovici začne naberať na obrátkach napätia a vaše zaspávanie sa zmení vo veľkú pozornosť. Nesúhlasil by som s tvrdením, že by to chcelo viac akcie. Naopak. Film o politike, obchode, kapitále, korupcií a špine s tým spojenej. Takých filmov býva natočených mnoho. Teraz v tom dominujú severské krajiny, ktoré v tvorbe politických thrillerov nemajú konkurenciu.(9.2.2015)

 • Happens
  ****

  Hodnocení je nízké, což na jednu stranu je pochopitelné při zřejmě ohrané zápletce s nepřekvapujícím rozuzlením, nicméně film nemá vysoké ambice, nepouští se do vysoké hry, prostě plyne a ruku v ruce s Mark Wahlbergem je to zajímavá podívaná - koukatelná...(22.12.2015)

 • Mark Wahlberg

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace