Kriminálka, jakých tu v 90. letech bylo plno. Dneska si už filmů tohoto žánrů divák musí vážit o něco víc, protože se moc netočí, ale i tak to mohlo bejt trochu lepší. Obsazení je super (Wahlberg, Crowe), má to svoje napínavý momenty a slušně to odsejpá, ale občas se člověk nezbaví pocitu, že ten scénář je tak trochu dementní, Postavy se často chovaj nelogicky, je to takový až moc nalinkovaný k tomu aby to postupně došlo ke správnýmu konci. Jinak ale poctivý řemeslo.(18.8.2013)

Rozpočet $35miliónovTržby USA $19,701,164Tržby Celosvetovo $30,746,765Tržby za predaj DVD v USA $4,821,426 //počet predaných kusov 296,873║ určite zaujímavé obsadenie poteší, ktoré to dosť utiahne aj tie poslabšie chvíľky, samotný dej v danej réžii je prevažne snaživý ale nedokáže dať niečo viac na vrch čím by vyšiel z troška nevýrazného priemeru /55%/(22.8.2013)

Příjemná politická jednohubka, kterou klidně mohli v neděli vysílat místo Václava Hlodavce. Marku Wahlbergovi tyhle zarputilé buldočí typy v pohodě uvěříte, stejně jako je vám od začátku jasné, že Russell Crowe by z vašich kapes vytáhl každý pětník. Herci do svých rolí pasují přesně. Bohužel příběh je již trošku obnošený a několikrát viděný. Přesto solidních 60%(2.5.2013)

Ajajaj. A je to tu zase. Film, který má skvělé herecké obsazení a zajímavý námět, ale diváci si ho budou pamatovat jako průměrné krimi, které si víc než jednou nepustí. A čím to je? Plytkým tempem, nulovou gradací, slabým scénářem a režisérem začátečníkem. Tah na branku to naprosto postrádá a jen díky relativně nečekanému závěru se tento film nedostane pod průměrnou hranici. Alespoň tak je to u mě. Ještě že jsem dal přednost domácímu promítání před kinem. To bych peněz tentokrát litoval. 60%(28.4.2013)

Trochu nízke hodnotenie, ale zas tak zlé to nebolo. Alebo mám slabosť pre R. Crowa? Bolo zaujímavé vidieť ho v zápornej roli a nepochyboval som o tom, že by mu to nevyšlo. Wahlberg je na tom herecky podstatne horšie, ale v dobrom a napínavom thrilleri sa to stratí. Politika a korupcia hýbe svetom, ale občas i malá ryba dokáže poriadne zamiešať karty. Váhal som v hodnotení, ale u mňa má bližšie k slabším štyrom hviezdam. 70%.(7.10.2013)

• Mark Wahlberg