• swamp

Nabubřelá blbost, která si hraje na politický thriller, ale přitom neví kudy kam a trapně naráží do všech zákoutí, které sama vymyslí.(26.2.2014)

Chladnej a drsnej thriller plnej obrovskýho množství zvratů. Divák chvílema ani netuší, kdo je s kým, kdo je vlastně hodnej a kdo zlej, kdo kecá a kdo mluví pravdu. Netuší to ani postavy samotný, se kterýma se film absolutně nesere a všechny namočí v tý největší špíně města New York. Každej doslova vyjebává s každým - nejvíc asi pan starosta. Úkolem postav je se z toho bahna poctivě i nepoctivě vyhrabat a přitom všem fofru září výborný herecký výkony. Jo, film je vážně svižnej, a když se na malou chvíli zdá, že už nemá co nabídnout, zase nabere obrátky a jede dál. Dostal jsem se i do momentu, kdy mi bylo některých postav vážně líto, třeba když postava Barryho Peppera dostává od Russella kotel při volební diskuzi. Závěrem asi jen to, že tam mohlo být klidně trochu chemie (sexu) mezi Markem a tou blonďatou kostí. Ale na druhou stranu nebudu brečet, že nebylo, jenom byla fakt roztomilá.(31.3.2013)

No,... prostě průměr :) Roztahané, od začátku víte, kdo je zloun (jeden z několika), ani hlavní postava není svatá, spíš trubka. Celý příběh graduje hodně pomalu a když už už to vypadá..., tak gradace zase opadne a jede se ospale dál. Pokud jste nebyli ušetřeni trailerů, nebudete v podstatě skoro vůbec z žádného pokusu o nějaký zvrat překvapeni a pokud ano, má takový zvrat pro děj i jeho hlavní účastníky zcela minimální, pokud vůbec nějaký, smysl. Aby to nevyznívalo úplně negativně, film je to na propršelý večer ucházející, ale nebude dlouho trvat, než na něj zapomenete. Celkem dobrý Russel, dokonce i Markovi role celkem sedla (vždyť si to i částečně produkoval). ostatní tak nějak byli (Catherine se nám po odmlce začíná zase objevovat ve filmech, v krátké době tady už u mě ve druhém, celkem hezky se koukalo i na přebarvenou Markovu sekretářku :). Tenhle film byl prostě taková výplň, neurazí, nenadchne. PS: Ucházející Atticova hudba do některých částí sedla, ale celkově jsem o ní moc nevěděl. ~~~ Mark vykoná svépomocí spravedlnost a ztratí džob. Po letech soukromoočkaření dostane džob. Divák ví, Mark netuší a Russel spřádá sítě. A teď kdo z toho vyjde bez poskvrnky.(29.4.2013)

Crowe ani Wahlberg by neměli hrát záporáky, takže zatímco bývalý raper úspěšně proplouvá i tímhle filmem jako dobrák, který se kvůli spravedlnosti nechá zavřít, Crowe si zde zkouší i druhou stranu zákona. Nicméně v průměrně napsaném a zrežírovaném politickém thrilleru ani taková esa nic nezmůžou...(13.8.2013)

• Johny_fork

Po všech stránkách průměrná kriminálka, ovšem se skvělým hereckým obsazením. Rozhodně to není vyloženě špatný film, má dobré pasáže i napětí, ale výsledek je bohužel takový nemastný, neslaný.(9.11.2013)