Machete zabíjí

Machete Kills

Akční / Krimi / Thriller / Komedie

USA / Rusko, 2013, 107 min

• tron

Jednotka ma bavila, ale pri nej aj malo zostať. Dvojka je vyložená blbosť a navyše nudná. Všetkého v nej je tak veľa, že už po 10. minútach som mal chuť vypnúť to, prehodiť televízor stenou v obývačke a následne takto vzniknutou dierou vyskočiť z desiateho poschodia a mať to utrpenie konečne za sebou. Rodriguez je bohužiaľ ďalší exot v poradí, ktorého zničil veľké rozpočty a efekty. Skutočne pre mňa bolo utrpením pozerať scénu, v ktorej prostitútka strieľa búchačkou, ktorú má medzi nohami a ktorá pripomína penis (keď Rodriguez toto veľdielo nakrúcal, mal 45 rokov). Alebo Charlie Sheen je v titulkoch uvedený pod svojím občianskym menom. TOTO má byť akože vtipné? Alebo Gibson v úlohe hlavného zloducha? Nie, sorry, úplne mimo. Asi som už starý na podobné chujoviny.(20.1.2017)

,,TY ZNÁŠ MEXIKO. SAKRA, VŽDYŤ TY JSI MEXIKO. CHCI, ABY SES VYDAL NA JIH, NAŠEL MENDEZE A PROSTĚ ZJISTIL, JAK SE VĚCI MAJÍ. A JESTLI SE UKÁŽE, ŽE MLUVÍ PRAVDU, ABYS HO ZABIL.…“ /// Jestli mě u jedničky sralo, že se brala moc vážně, tak TO TADY KURVA FAKT NEHROZÍ! Robert dokonce pochopil, že sázet na Trejovo herectví je píčovina, páč Danny nejlíp hraje, když visí, když plive, nebo když máchá MAČETOU! Tohle je totiž úchylná zábava srovnatelná s japonskejma splatterama, což může bejt pro někoho špatná zpráva. Ale já tomu fandím! Krásný holky maj jepičí život, když je někdo ve špatnej čas na špatným místě, tak prostě chcípne (s hláškou v uchu), Machete zdrhá vrtulníkem, motorovým člunem, pěšky s padouchem na vozíku (invalidním) a kreje se před salvou z koz i z ptáka. Ze všech zúčastněnejch je cejtit zápal pro věc a pro tu prdel zároveň. Možná proto, že MACHETE nežertuje a má všechny rád! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Toužím po ,,švýcaráku“ s mačetama (nebo radši něco hi-tech?). 2.) Celej život mám dojem, že Banderas (Antonio blbče!) je převlečená Lady Gaga. 3.) Thx za titule ,,petkaKOV“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR **** AKCE **** NAPĚTÍ ne(22.11.2013)

• 666teen

Tohle už vypadá, jako nějaká nebezpečná nákaza. Asi to bude ze žrádla. Jakoby Roriguez večeřel s Del Torem a oba po požití tacos z bernardýna dostali NÁPAD jak si vylepšit filmografii. Del Toro to velkolepě rozbalil s robůtky a Robík se rozhodl s Dannym Trávníčkem (ten buď večeřel s pány režiséry, nebo ten otrávený, mexický eintopf sám vařil) resuscitovat Mačetu. Účast Statečného Srdce je mi záhadou a do teorie o žrádle příliš nezapadá. Možná se zastavil až na afterparty a tohle zmáknul ještě s kýblem tequily v žíle. Hoši si pochutnali a soudnej divák se z toho posere v kině.(24.11.2013)

• Dever

// Distributor: Open Road Films // Počet premietajúcich kín v USA: 2,538 // Otvárací Víkend v USA: $3,837,183 //(10.7.2016)

• J*A*S*M

To už není grindhouse, to je Asylum :-( První díl jsem před třemi lety měl jako perfektní poctu brakovým americkým filmům ze sedmdesátých let v TOP desítce snímků daného roku. Ale tohle je úplně mimo. Naprosto bez zábran, rozumu a znalosti zdravé míry, takže v podstatě nesledovatelné. Kdyby se z nebe najednou snesla Megapiraňa, načež by jí Danny Trejo ukousl hlavu, nikdo by se nemohl divit. Too much Rodriguez.(14.11.2013)

• - Kostým, který ve filmu nosí La Chameleón (Lady Gaga), si podle svých slov zpěvačka navrhla sama. (gogos)

• - Prvý film Mela Gibsona (Luther Voz), v ktorom si zahral záporáka. (m.a.t.o.)

• - Alternatívnymi názvami tejto snímky boli aj názvy Machete 2 či Robert Rodriguez's Machete Kills. (MikaelSVK)