Teen Choice Awards je každoroční americké ocenění, které vysílá americká stanice Fox Network. Oceňováni jsou lidé z oblasti hudby, filmu, televize, sportu a módy, dospívajícími diváky od 13 do 19 let. Kromě standardních kategorií mohou být ještě nepravidelně vypisovány mimořádné kategorie a dále mohou být udělována i speciální zvláštní ocenění. Na slavnostním předávání cen je vždy přítomno mnoho osobností z oblasti zábavy, umění a sportu. Cenou je malé „umělecky" vyzdobené surfovací prkno s letní tématikou a grafikou show. (Wikipedia)

novoten

Atmosféra nucených úsměvů sice nemizí, ale jednoznačného vítěze letošní ročník má. Kaley Cuoco jako přirozená moderátorka dokazuje, že její nadvláda nad mužskými kolegy v Big Bang Theory není náhoda. Když jí navíc sekunduje takový Zachary Levi, musím dokonce uznat, že letošní Teen Choice překvapivě vedou i nad MTV Movie Awards. Další kladný bod pak dostává finální zamávání Harry Potter sáze, při kterém mi jako otevřenému potterheadovi málem ukápla slza. 70% ()

masw

Konečně si někdo všiml výborné povahy a osobnosti Kaley Cuoco, a ta nezklamala! Místy vtipnější, než Sudeikis u MTV Movie Awards(zvlášť s Zachary "Chuckem" Levim). Co se týče vítězů, tak co bychom chtěli když jde o TEEN CHOICE. Povedené. ()

Paity

Dvě hvězdy prakticky jen za vystoupení Seleny Gomez, tuhle tu školačku můžu, to se pak člověk ani nesoustředí na její (ne)zpěv. ()