poster

Thundercats (TV seriál)

Animovaný / Akční / Dobrodružný

USA / Japonsko, 2011, 22 min

 • RajAthen
  ****

  Zbytečný remake? Možná. I když spíše jde o reboot, nostalgie je slepá a dávného diváka Cartoon Network může jedině potěšit. Animace působí svěžím dojmem, ačkoli všechny postavy i celkové pojetí je mnohem více poplatné klasické anime (hlavně to "odnesla" Geparda, přivší o své boky, a ronin Panter). Ale vem to čert... jak chcete lépe udělat souboj středověkých kočkolidí proti ještěrojdům s tanky a poomstichtivé mumii:) Jo, to byly časy...(18.2.2012)

 • KitFisto
  ***

  Je to vpodstatě to samé, jako staré Thundercats co si já pamatuju. Postavy vypadají cool jenom Panter je shit. I když je to nové zavání to strašně moc oldschoolem. Uvidíme jak se to rozjede. Prozatím ty kraťoučké díly nejsou vůbec na škodu.(31.10.2011)

 • bartias
  ****

  Reboot animovaného seriálu z 80. let chválí staří fanoušci, našel si nové příznivce a v oblibě ho má i kritika. Ostře řezaný styl kresby, který připomíná japonské anime, odpovídá akčnímu a neinfantilnímu pojetí seriálu. Celé čtyři řady původních ThunderCats můžou houkat závistí. Zvlášť, když v mystickou bojovnici Cheetaru mluví v nové verzi kráska z Entourage Emmanuelle Chriqui. V první sérii bylo na co se dívat - a přitom to byl jenom začátek. Je na co se těšit, ho!(16.3.2012)

 • Davies182
  ****

  Hodnocení po kompletní sezóně: Celkový dojem z dětinskosti zmizel rychleji než pára nad hrncem. Nové Hromkočky jsou drsné, temné, a často nekončí zrovna hapyendem. To vše ve spojitosti s líbivým vizuálem dělá z tohoto projektu jasného favorita na jednu z nejlepších seriálových animaček roku 2011. Hodnocení po třech epizodách: Hromkočky jsou zpátky! I když... restart mé lásky z dětství možná mohl dopadnout o něco lépe. Týká se to zejména trestuhodně nevyužitého "cool" efektu (z mnoha klíčových scén by se dalo vytěžit více, ovšem taky nám už není deset let), a sem tam do očí bijící dětinskosti. Asi jsem to čekal dospělejší, drsnější. I tak jsou ale nová kočičí dobrodružství svěžím animovaným přírůstkem do mého nabitého seriálového programu, a již teď vím, že se k nim budu každou sobotu rád pravidelně vracet. Thunder... THUNDER... THUNDERCATS!!!(11.8.2011)

 • Anacha
  ***

  Po 8mych castiach dropnute. Povodny serial som nevidel a ani nepoznal. Byt o dekadu mladsi, tak by som proti tomuto serialu nemal nejake vacsi vyhrady, ale takto je tento serial moc detinsky, z coho vyplyva hlavne velka nelogickost konania a chovania postav, ktora sa neda prekusnut. Slabe 3*.(20.10.2012)

 • - Larry Kenney, který propůjčil hlas postavě Liona-O v původním seriálu, v tomto zpracování dabuje krále Clauduse, otce Tygry a Liona-O. (Agita)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace