poster

Thundercats (TV seriál)

Animovaný / Akční / Dobrodružný

USA / Japonsko, 2011, 22 min

 • Anacha
  ***

  Po 8mych castiach dropnute. Povodny serial som nevidel a ani nepoznal. Byt o dekadu mladsi, tak by som proti tomuto serialu nemal nejake vacsi vyhrady, ale takto je tento serial moc detinsky, z coho vyplyva hlavne velka nelogickost konania a chovania postav, ktora sa neda prekusnut. Slabe 3*.(20.10.2012)

 • Kryton
  *****

  Jako fanoušek starých Hromkoček jsem byl překvapen, že je novější verze. Po 8 dílech pak konstatuji, že se tato verze povedla. Skvělá animace, akce, geparda (vrrr) a hudba se povedla. Tohle by si fanoušek starých Hromkoček neměl ujít! THUNDERCATS...HOOOOOOO!(28.9.2011)

 • SteveV
  *****

  Původní seriál jsem za doby Supermaxu jako děcko hltal. Pravda, když se na to člověk koukne dnes, tak se tomu možná maličko podiví. Ale tento remake...ten musí zákonitě hltat všechny generace! Nádherná animace, promyšlený kontinuální přípěh snad úplně bez fillerů (to jsem naposledy viděl asi u Avatara, nečekané zvraty, famózní hudba...co dodat? Snad jen: JÁ CHCI DRUHOU SEZÓNU!!!(12.12.2012)

 • RajAthen
  ****

  Zbytečný remake? Možná. I když spíše jde o reboot, nostalgie je slepá a dávného diváka Cartoon Network může jedině potěšit. Animace působí svěžím dojmem, ačkoli všechny postavy i celkové pojetí je mnohem více poplatné klasické anime (hlavně to "odnesla" Geparda, přivší o své boky, a ronin Panter). Ale vem to čert... jak chcete lépe udělat souboj středověkých kočkolidí proti ještěrojdům s tanky a poomstichtivé mumii:) Jo, to byly časy...(18.2.2012)

 • bartias
  ****

  Reboot animovaného seriálu z 80. let chválí staří fanoušci, našel si nové příznivce a v oblibě ho má i kritika. Ostře řezaný styl kresby, který připomíná japonské anime, odpovídá akčnímu a neinfantilnímu pojetí seriálu. Celé čtyři řady původních ThunderCats můžou houkat závistí. Zvlášť, když v mystickou bojovnici Cheetaru mluví v nové verzi kráska z Entourage Emmanuelle Chriqui. V první sérii bylo na co se dívat - a přitom to byl jenom začátek. Je na co se těšit, ho!(16.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace