Thundercats (TV seriál)

Animovaný / Akční / Dobrodružný

USA / Japonsko, 2011, 22 min

Povedený reboot značky Thundercats, který byl nuceně a předčasně ukončen po odvysílaní první série.(1.11.2016)

Jako fanoušek starých Hromkoček jsem byl překvapen, že je novější verze. Po 8 dílech pak konstatuji, že se tato verze povedla. Skvělá animace, akce, geparda (vrrr) a hudba se povedla. Tohle by si fanoušek starých Hromkoček neměl ujít! THUNDERCATS...HOOOOOOO!(28.9.2011)

Původní seriál jsem za doby Supermaxu jako děcko hltal. Pravda, když se na to člověk koukne dnes, tak se tomu možná maličko podiví. Ale tento remake...ten musí zákonitě hltat všechny generace! Nádherná animace, promyšlený kontinuální přípěh snad úplně bez fillerů (to jsem naposledy viděl asi u Avatara, nečekané zvraty, famózní hudba...co dodat? Snad jen: JÁ CHCI DRUHOU SEZÓNU!!!(12.12.2012)

Reboot animovaného seriálu z 80. let chválí staří fanoušci, našel si nové příznivce a v oblibě ho má i kritika. Ostře řezaný styl kresby, který připomíná japonské anime, odpovídá akčnímu a neinfantilnímu pojetí seriálu. Celé čtyři řady původních ThunderCats můžou houkat závistí. Zvlášť, když v mystickou bojovnici Cheetaru mluví v nové verzi kráska z Entourage Emmanuelle Chriqui. V první sérii bylo na co se dívat - a přitom to byl jenom začátek. Je na co se těšit, ho!(16.3.2012)

Po 8mych castiach dropnute. Povodny serial som nevidel a ani nepoznal. Byt o dekadu mladsi, tak by som proti tomuto serialu nemal nejake vacsi vyhrady, ale takto je tento serial moc detinsky, z coho vyplyva hlavne velka nelogickost konania a chovania postav, ktora sa neda prekusnut. Slabe 3*.(20.10.2012)

• - Larry Kenney, který propůjčil hlas postavě Liona-O v původním seriálu, v tomto zpracování dabuje krále Clauduse, otce Tygry a Liona-O. (Agita)