Thundercats (TV seriál)

Animovaný / Akční / Dobrodružný

USA / Japonsko, 2011, 22 min

Jako fanoušek starých Hromkoček jsem byl překvapen, že je novější verze. Po 8 dílech pak konstatuji, že se tato verze povedla. Skvělá animace, akce, geparda (vrrr) a hudba se povedla. Tohle by si fanoušek starých Hromkoček neměl ujít! THUNDERCATS...HOOOOOOO!(28.9.2011)

Je to vpodstatě to samé, jako staré Thundercats co si já pamatuju. Postavy vypadají cool jenom Panter je shit. I když je to nové zavání to strašně moc oldschoolem. Uvidíme jak se to rozjede. Prozatím ty kraťoučké díly nejsou vůbec na škodu.(31.10.2011)

Reboot animovaného seriálu z 80. let chválí staří fanoušci, našel si nové příznivce a v oblibě ho má i kritika. Ostře řezaný styl kresby, který připomíná japonské anime, odpovídá akčnímu a neinfantilnímu pojetí seriálu. Celé čtyři řady původních ThunderCats můžou houkat závistí. Zvlášť, když v mystickou bojovnici Cheetaru mluví v nové verzi kráska z Entourage Emmanuelle Chriqui. V první sérii bylo na co se dívat - a přitom to byl jenom začátek. Je na co se těšit, ho!(16.3.2012)

Povedený reboot značky Thundercats, který byl nuceně a předčasně ukončen po odvysílaní první série.(1.11.2016)

Hodnocení po kompletní sezóně: Celkový dojem z dětinskosti zmizel rychleji než pára nad hrncem. Nové Hromkočky jsou drsné, temné, a často nekončí zrovna hapyendem. To vše ve spojitosti s líbivým vizuálem dělá z tohoto projektu jasného favorita na jednu z nejlepších seriálových animaček roku 2011. Hodnocení po třech epizodách: Hromkočky jsou zpátky! I když... restart mé lásky z dětství možná mohl dopadnout o něco lépe. Týká se to zejména trestuhodně nevyužitého "cool" efektu (z mnoha klíčových scén by se dalo vytěžit více, ovšem taky nám už není deset let), a sem tam do očí bijící dětinskosti. Asi jsem to čekal dospělejší, drsnější. I tak jsou ale nová kočičí dobrodružství svěžím animovaným přírůstkem do mého nabitého seriálového programu, a již teď vím, že se k nim budu každou sobotu rád pravidelně vracet. Thunder... THUNDER... THUNDERCATS!!!(11.8.2011)

• - Larry Kenney, který propůjčil hlas postavě Liona-O v původním seriálu, v tomto zpracování dabuje krále Clauduse, otce Tygry a Liona-O. (Agita)