Raubíř Ralf

Wreck-It Ralph

Ralph Rozbi-to

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2012, 97 min

// Distribútor: Buena Vista // Počet premietajúcich kín v USA: 3,752 // Otvárací Víkend USA: $49,038,712 //(12.3.2013)

No tohle!! Ti, co tohle docení, budou v sedmém nebi. Těch ostatních je mi upřímně líto. Retro... jakože super retro! :)(17.2.2013)

Tak sympatického záporáka jako je Ralf bych klidně snesl i v reálném životě. :-) Bohužel ti praví záporáci vedle Ralfa vypadají jako vlci vedle beránka. ;-) Ale jinak jo, parádní vzpomínka na automatové paření nějakých 25 let nazpět, obohacená milým, i dětem lehce stravitelným dějem.(15.3.2015)

Disney celebrate comeback!!! Jen škoda, že na úkor Pixaru.(26.2.2013)

Kdysi jsem ve společnosti Pac-Mana strávil nejednu noc a rád jsem ho zase viděl. Se sympatickým záporákem Ralphem jsem dosud neměl čest potřást si pravicí, takže jsem tuto příležitost využil a popřál mu hodně štěstí při získávání medajle. O něco méně sympatií ode mne dostal vztah Felixe se seržantkou Calhounovou, protože taková sexy bojovnice s vysokým rozlišením by rozhodně měla mít někoho lepšího, než je prťavý rozkostičkovaný opravář. Nicméně postavičky se vyvedly, do příběhu nenásilně zapadly, hláškami se nešetřilo a ačkoli animáky obvykle nevyhledávám, tak pokračování s tetrisem a arkanoidem bych rozhodně uvítal.(26.4.2013)