poster

Raubíř Ralf

 • USA

  Wreck-It Ralph

 • Slovensko

  Ralph Rozbi-to

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2012, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 3DD!3
  ****

  Prima pohádka okořeněná videoherním prostředím. Nostalgicky jsem si zavzpomínal na videeoherní časy a nebudu váhat s opětovným shlédnutím.(5.10.2013)

 • Skejpr
  *****

  Špičkový, chytře vystavěný a pokrokový animák, u něhož bych zvažoval i ocenění nejvyšší, tedy Oscara...(20.2.2013)

 • DaViD´82
  ***

  Ralf není pro videohry tím, čím byl Shrek pro pohádky či Galaxy Quest pro sci-fi seriály. On krom výtečného úvodu a stylových závěrečných titulků vlastně s 8 a 16 bitovou herní kulturou zase až tak mnoho společného nemá. Což mu na kvalitách neubírá; i tak jde o skvělý a vtipný rodinný animák, který ve velkém body ztrácí pouze za nezáživnou střední pasáž. České znění se až na rádoby dětsky žvatlající Žilkovou povedlo; zejména s překladem si někdo vyhrál. PS: Předfilm lepší filmu.(15.11.2012)

 • HoneyBunny
  ***

  Popravdě - tohle bylo trochu zklamání. Pár chytrých mrknutí na gamery, pár dobrých vtipů... ale docela otravné a jednorozměrné postavy, jednoduchý příběh a absence jakéhokoli nadšení tvůrců. Ralf není nudný film, uteče jako voda, ale zapomenete ho za té mínus tři hodiny. Škoda.(7.10.2013)

 • Cappuccino
  ***

  Stredná pasáž, z ktorej na každú stranu siala nuda, ma mimoriadne sklamala. V podstate celé to cukríkove, presladené mestečko nestálo za moc. Tak, ako to originálne začalo, to neoriginálne skončilo. Škoda, potenciál tam bol, nápad taktiež. Alebo že by som bol zaujatý voči sladkostiam? No, kto vie.(7.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace