poster

Jak porodit a nezbláznit se

 • USA

  What to Expect When You're Expecting

 • Slovensko

  Ako porodiť a nezblázniť sa

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tuax
  *****

  Já si to dokonale užíval, je to příjemná změna o proti mnoha klasicky romantickým komediím. Je to nadsazené, ztřeštěné a velmi slušně herecky obsazené. Beru, že scénář není zrovna moc silný, ani že to není pro mnohé asi takové aby se u toho popadali smíchy za břicho, jenže takové jaké to je mi to ohromně sedlo, zvedlo náladu a celou dobu sjem se příjemně bavil. Lepší než kdyby tam byl forek na forku, což by to u mě spíše potopilo. Herci i herečky se snažili hrát a přišlo mi, že z nich tryská naprostá uvolněnost a že si to řádně užili. Takový Denis Quaid mě překvapil ze všech asi nejvíce. Hned za ním Jennifer Lopez, která měla asi nejtěžší a nejproblematičtější postavu. Ta různorodost a přitom propojenost to bylo fajn, tohle mám rád. I ta hudba mi k tomu seděla a režijně pohodově odvyprávěno. Vadila mi snad jen postava, kterou hrála Rebel Wilson. Takže opět vybočím ze zdejšího průměru hodně na opačnou stranu hodnocení 9/10(7.12.2012)

 • Dever
  ***

  // Distribútor: Lionsgate // Počet premietajúcich kín v USA: 3,021 // Otvárací Víkend v USA: $10,547,068 //(5.9.2014)

 • predators
  *

  Tato komedie nemůže sloužit ani jako antikoncepce, protože být otcem je daleko horší. Tedy musí být a to prostě tento film nevystihuje. Sledovat několik těhotenských párů je vážně nuda, jak v životě, tak na plátně. Zasmál jsem se všehovšudy jednou a to je na komedii málo. 10%(11.9.2012)

 • julinkaa10
  ***

  Moc jsem od toho nečekala a asi jsem udělala dobře. Myslím, že to nebylo zas tak hrozný, ale znovu už se na to asi nepodívám, na začátku celkem nuda, nesmála jsem se ani jednou, což je asi hodně špatný, pokud se jedná o komedii. Díky bohu za tělo Joeho a za nádhernýho Chace.(29.9.2012)

 • Gee.Rocks
  *

  Odteď se nebojím jen porodu, ale i těhotenství... Doporučuju promítat vilným dvanáctkám... Skvělá prevence.(15.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace