Jak porodit a nezbláznit se

What to Expect When You're Expecting

Ako porodiť a nezblázniť sa

What to Expect When You're Expecting

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 110 min

• lopata555

jedna hviezdička za Annu Kendrick,(21.2.2013)

Vcelku průměrná komedie. Již na začátku se nedalo čekat něco velkolepého, ale jako oddychovka to bylo víc než fajn. Lepší ukázku všech podob očekávání jsme totiž ani vidět nemohli :).(24.6.2012)

• Kryton

Tento film slouží jen jako jedna velká reklama na celebrity, které si chtějí udělat dítě anebo chtějí dítě. Plkají, hekají a vlastně to spíše vypadá jako "kámoška má dítě, uděláme si taky". Bohužel je to plytké a řídké. Vtipné momenty nehledejte, tedy pokud je vtipné říct "ku*va" v tv. Tohle by mohl být instruktážní film pro mladé lidi - nedělejte si děti!(10.11.2012)

• baribal

Rebel Wilson a tatkové venčící prcky.. pak sem tam vtipné místo, ale jinak žádná velká komedie.(15.10.2012)

• Aleee89

Škoda toho nevyužitého potenciálu. Věděla jsem, že to žádný filmový zázrak nebude, že je to film na jedno nenáročné podívání, když zrovna nemáte co dělat. Ale i tak. Mohlo to být vtipnější, kousavější, anebo naopak dramatičtější a melancholičtější... A nebylo. Místo toho se mi dostalo vcelku nudné "komedie", která tak nějak plynula, až vyšuměla do ztracena...(4.10.2015)

• - Okrem mesta Atlanta pracovali filmári aj v Juhoafrickej republike, kde sa natáčali scény z Etiópie. (MikaelSVK)

• - Pozorný divák môže ponachádzať odkazy na známe filmy ako napríklad Wrestler (2008), Hriešny tanec (1987), West Side Story (1961) alebo filmovú sériu Hviezdne vojny. (MikaelSVK)

• - Film je inspirován stejnojmennou sérií populárních příruček o těhotenství, kterých se do roku 2011 prodalo více jak 14,5 miliónu kusů. (Avalon820)