poster

Jak porodit a nezbláznit se

 • USA

  What to Expect When You're Expecting

 • Slovensko

  Ako porodiť a nezblázniť sa

 • Velká Británie

  What to Expect When You're Expecting

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ivishka
  *

  Přemíra hereckých profláklých tvářiček mi nedovolí snížit hodnocení, přestože je tento film naprosto o ničem. Tlachačka nad tím jak otec zapomněl na přebalovacím stole děcko nebo kdy blinká a nebo dětská kniha o kojení zvířat a lidí?! REALLY? Je celkem smutné, že to tvůrci zaobalili do takové spousty příběhů ve kterých se není sto vyznat a hlavně bych tomu vytkla tu dlouhatánskou stopáž, která mě přivádí na myšlenku, že čím delší film tím větší nuda. Pokud se jedná o zfilmované knihy, které se neobejdou bez prvotních kacánků tak budiž, ale nic o ničem bez ničeho s velkým hovínkem v plenkách....ach jo..to je zase film.(11.12.2012)

 • Beastmaster4
  ***

  Průměrná, mírně naivní a mírně pokrytecká komedie o lásce, manželství, přátelství a hlavně o těhotenství a problémech a radostech s ním spojenými. Trošku mi vadil přístup filmařů k dětem, které tu byly spíš jenom na okraj a hlavním tématem jsou pak problémy párů v období očekávání potomků. Film ukazuje rozlišné pocity a přístupy několika žen k tomuto nejkrásnějšímu a zároveň (asi - jsem muž :-D) nejdepresivnějšímu a frustrujícímu okamžiku každé nastávající maminky :-)(4.1.2013)

 • freddy
  ****

  Známé přísloví říká, že když dva dělají totéž, není to totéž. A podobné je to i v tomto filmu, kde celkem pět párů očekává přírůstek do rodiny, ale u každého z těch párů je to trochu jiné a odlišné. A já se bavil a užíval si to od začátku do konce. Mám rád filmy, které jsou vtipné, nápadité, a divák si je prostě užívá od začátku do konce, aniž by u nich musel přemýšlet. U tohoto filmu jsem se ani na okamžik nenudil, každá postava mě dokázala zaujmout a film jsem si prostě užil. Nedělalo mi ani problém orientovat se v postavách, což u mě jindy bývá problém, ale zde prostě děj plynul tak nějak přirozeně a nezmatečně. Co se týče herců, tak nejvýrazněji mě zaujal pár v podání Anny Kendrick a Chace Crawforda. S Annou Kendrick už jsem viděl tři filmy, ale teprve v tomto jsem jí zaregistroval jako nádhernou herečku, která mě dokázala oslnit, a její herecký partner už jen dotvořil jeden z nejhezčích filmových párů, jaký jsem kdy v nějakém filmu viděl. Samozřejmě ale potěšila i přítomnost dvou herců z mých oblíbených seriálů, potěšilo mě vidět Joea Manganiella v něčem jiném než v True Blood a Matthewa Morrisona v něčem jiném než v Glee. Herecké hvězdy jako je Cameron Diaz, Jennifer Lopez nebo Chris Rock už jen dotvořily výsledný pozitivní dojem z celého filmu. Já jsem zkrátka nadšený, tenhle film se mi líbil a asi ho budu chtít ještě někdy vidět. Uděluji lepší čtyři hvězdy.(4.5.2014)

 • Derek
  *

  neznesitelne mnozstvo nevtipnych scenok na tema tehotenstva s (ako vzdy) otravnou JLO a svihackym klasikom dennisom quaidom... ak je tehotenstvo take tazke ako sledovat tento film, tak som rad ze som chlap lebo druhy raz by som to uz neprezil...(15.12.2012)

 • Patw
  ***

  Ne. Tohle se nepovedlo. Zajímalo by mě co přimělo Cameron Diaz aby si v tomto snímku zahrála. Ale pár momentů stojí za to.(20.6.2012)

 • - Okrem mesta Atlanta pracovali filmári aj v Juhoafrickej republike, kde sa natáčali scény z Etiópie. (MikaelSVK)

 • - Film je inspirován stejnojmennou sérií populárních příruček o těhotenství, kterých se do roku 2011 prodalo více jak 14,5 miliónu kusů. (Avalon820)

 • - Pozorný divák môže ponachádzať odkazy na známe filmy ako napríklad Wrestler (2008), Hriešny tanec (1987), West Side Story (1961) alebo filmovú sériu Hviezdne vojny. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace