Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SaNcHeZ_cz
  *

  Jak přežít bezkrevnou komedii a nezbláznit se z její blbosti. Výprava režiséra Kirka Jonese do nejšťastnějšího období partnerského páru se vyloženě nepovedla. Jediné co nabízí je přehlídka známých tváří bez ladu a skladu křečovitě opakující klišoidní fráze a rádoby hluboké myšlenky. Závěrečná rapidní morální proměna všech zúčastněných je pak jen vyloženě očividným dokladem toho, jak zoufale se snažili scénáristé spojit variace snímků ze života dohromady do něčeho komplexního. Jak jak šíleně se jim to nepovedlo. Tagline "Expect The Unexpected" hned nabírá na úplně jiném významu.[30%](19.9.2012)

 • Derek
  *

  neznesitelne mnozstvo nevtipnych scenok na tema tehotenstva s (ako vzdy) otravnou JLO a svihackym klasikom dennisom quaidom... ak je tehotenstvo take tazke ako sledovat tento film, tak som rad ze som chlap lebo druhy raz by som to uz neprezil...(15.12.2012)

 • POMO
  *

  Komédia s Annou Kendrick, Liz Banks, Cameron Diaz, Brooklyn Decker a J Lo, v ktorej najsympatickejšiu a jedinú zábavnú postavu hrá XXL-ka Rebel Wilson.(11.7.2012)

 • baribal
  **

  Rebel Wilson a tatkové venčící prcky.. pak sem tam vtipné místo, ale jinak žádná velká komedie.(15.10.2012)

 • PinokKio
  *

  Jak to dokoukat a nezbláznit se ..(7.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace