Jak porodit a nezbláznit se

What to Expect When You're Expecting

Ako porodiť a nezblázniť sa

What to Expect When You're Expecting

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 110 min

• lopata555

jedna hviezdička za Annu Kendrick,(21.2.2013)

• Sofia

Mělo to i pár světlých a komických momentů (proslov na expu nebo scény s černouškem Jordanem), ale jako celek docela hrůza. Jediné sympatické postavy hrály snad jen Elizabeth Banks a Chace Crawford. Nejvíc mě štve, jak se všude dokola omílá, že je to natočeno podle stejnojmenného amerického bestselleru - kniha What to expect when you're expecting je normální těhotenská příručka, která v Americe sice platí jako bible pro všechny těhotné, ale s tímhle paskvilem nemá společného vůbec nic.(22.2.2013)

• baribal

Rebel Wilson a tatkové venčící prcky.. pak sem tam vtipné místo, ale jinak žádná velká komedie.(15.10.2012)

Skvělá komedie s vynikajícím hereckým obsazením a výbornými hereckými výkony! Je to sice chvílemi až příliš emotivní, ale slza neukápla, naopak jsem se často smála. Páry jsou vybrány opravdu dobře, je zde vidět výborný kontrast osobností. Rozhodně je to film pro těhotné, což já opravdu nejsem, ale i tak se mi líbil a řekla bych, že je tady hodnocení hodně pod čárou.(18.9.2012)

// Distribútor: Lionsgate // Počet premietajúcich kín v USA: 3,021 // Otvárací Víkend v USA: $10,547,068 //(5.9.2014)

• - Film je inspirován stejnojmennou sérií populárních příruček o těhotenství, kterých se do roku 2011 prodalo více jak 14,5 miliónu kusů. (Avalon820)

• - Jedna z rolí byla nabídnuta také Kristen Wiig, avšak ta účast odmítla, protože natáčení kolidovalo s prací na pořadu Saturday Night Live (od r. 1975). (Avalon820)

• - Okrem mesta Atlanta pracovali filmári aj v Juhoafrickej republike, kde sa natáčali scény z Etiópie. (MikaelSVK)