Jak porodit a nezbláznit se

What to Expect When You're Expecting

Ako porodiť a nezblázniť sa

What to Expect When You're Expecting

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 110 min

Já si to dokonale užíval, je to příjemná změna o proti mnoha klasicky romantickým komediím. Je to nadsazené, ztřeštěné a velmi slušně herecky obsazené. Beru, že scénář není zrovna moc silný, ani že to není pro mnohé asi takové aby se u toho popadali smíchy za břicho, jenže takové jaké to je mi to ohromně sedlo, zvedlo náladu a celou dobu sjem se příjemně bavil. Lepší než kdyby tam byl forek na forku, což by to u mě spíše potopilo. Herci i herečky se snažili hrát a přišlo mi, že z nich tryská naprostá uvolněnost a že si to řádně užili. Takový Denis Quaid mě překvapil ze všech asi nejvíce. Hned za ním Jennifer Lopez, která měla asi nejtěžší a nejproblematičtější postavu. Ta různorodost a přitom propojenost to bylo fajn, tohle mám rád. I ta hudba mi k tomu seděla a režijně pohodově odvyprávěno. Vadila mi snad jen postava, kterou hrála Rebel Wilson. Takže opět vybočím ze zdejšího průměru hodně na opačnou stranu hodnocení 9/10(7.12.2012)

Původně jsem to čekala daleko horší. Dějově to nebyl žádný zázrak, ale výběr herců se vážně povedl. Nejvíc mě zaujal příběh Anny Kendrick. Film měl výborný spád. Filmaři si mohli opět odpustit ty trapné a hloupé scény, které kazily dojem celého filmu. V tom jsou v Americe přeborníci. 60%.(7.6.2014)

• René.girl

Trapná "splácanina" s několika světlými momenty (v podobě polonahého Joea Manganiello). 35%(12.9.2012)

• blackrain

Pět párů v tomhle příběhu na mě bylo až moc. Neustále poskakování mezi nimi mi po chvíli začalo vadit. Taky jsem se mezi nimi ztrácela. Mě by bohatě stačily dva možná tři, když přivřu obě oči a zacpu si uši. Na ně by se člověk zaměřil mnohem lépe. Obsazené to bylo perfektně a hlavně sympaticky. Škoda, že se všechno akorát tak zazdilo. Asi nejsem ta správná cílovka, na kterou tenhle film zacílil.(25.3.2013)

Musím dát 4*, když vidím to nízké hodnocení tady... Po pravdě, od amerických filmů, které mají uvedené žánry viz výše mnoho neočekávám, a proto jsem byla příjemně překvapena. Ano, je to americké až hanba, ale stopáž a celkový děj sedí akorát a všechny příběhy mě potěšily. Cameron se v roli fitness guru opravdu vyřádila :-), mám ji holku čím dál radši. Oproti tomu Jennifer Lopez jsem nikdy nemusela a tady mi vůbec nepřekážela... Několik scén z otcovských meetingů stojí za to, ale nesmíte to vidět očima potenciální matky, málem jsem si dělala poznámky typu "nenápadně nainstalovat minikameru do kočárku, do koupelky, atd.(11.10.2012)