Jak porodit a nezbláznit se

What to Expect When You're Expecting

Ako porodiť a nezblázniť sa

What to Expect When You're Expecting

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 110 min

Ne. Tohle se nepovedlo. Zajímalo by mě co přimělo Cameron Diaz aby si v tomto snímku zahrála. Ale pár momentů stojí za to.(20.6.2012)

• ivishka

Přemíra hereckých profláklých tvářiček mi nedovolí snížit hodnocení, přestože je tento film naprosto o ničem. Tlachačka nad tím jak otec zapomněl na přebalovacím stole děcko nebo kdy blinká a nebo dětská kniha o kojení zvířat a lidí?! REALLY? Je celkem smutné, že to tvůrci zaobalili do takové spousty příběhů ve kterých se není sto vyznat a hlavně bych tomu vytkla tu dlouhatánskou stopáž, která mě přivádí na myšlenku, že čím delší film tím větší nuda. Pokud se jedná o zfilmované knihy, které se neobejdou bez prvotních kacánků tak budiž, ale nic o ničem bez ničeho s velkým hovínkem v plenkách....ach jo..to je zase film.(11.12.2012)

v životě muže jsou chvíle, kdy při výběru filmu musí ustoupit drahé polovičce...(25.3.2013)

Moc jsem od toho nečekala a asi jsem udělala dobře. Myslím, že to nebylo zas tak hrozný, ale znovu už se na to asi nepodívám, na začátku celkem nuda, nesmála jsem se ani jednou, což je asi hodně špatný, pokud se jedná o komedii. Díky bohu za tělo Joeho a za nádhernýho Chace.(29.9.2012)

• eLeR

Dve hviezdy, lebo všetko som si požehlila a boli tam tri pekné pesničky :-)(25.2.2014)

• - Film je inspirován stejnojmennou sérií populárních příruček o těhotenství, kterých se do roku 2011 prodalo více jak 14,5 miliónu kusů. (Avalon820)

• - Jedna z rolí byla nabídnuta také Kristen Wiig, avšak ta účast odmítla, protože natáčení kolidovalo s prací na pořadu Saturday Night Live (od r. 1975). (Avalon820)

• - Okrem mesta Atlanta pracovali filmári aj v Juhoafrickej republike, kde sa natáčali scény z Etiópie. (MikaelSVK)