• kulyk

Hodnotím pouze díl s názvem Mezi bohem a ďáblem. Je na prd. Proč někdo do pojednání o satanistech, popř. charismaticích přimotá zběhlého budhistického mnicha, mi zůstává záhadou. Celý koncept díla je nejednotný, přeskakování mezi pošahanci zpitomělými z jednotlivých věrouk je natolik chaotické, že jsem musel tchýni vyvracet dojem, že budhista obětuje ovce a trhlý křesťan skládá z šutráků pentagram. Pořad nejde do hloubky, půlhodinový úsek by postačil právě tak na užší náhled do jedné, konkrétní skupinky zmatenců. Pramálo přinášející díl.(11.5.2012)

Dobrá platná dokumentaristika.! Takové pořady vítám na tv..(2.11.2011)

• Pedestrian

Konec porna v Čechách - 1*(13.4.2013)

Krátkometrážní dokumenty České televize ukazují život jaký je, bez příkras a uhýbání kamery. Naposledy jsem viděl Jizvy na duši, které šokovaly neuvěřitelným číslem čtyřiceti tisíc týraných dětí v současnosti u nás.. Navíc na následky týrání v České republice prý v průměru zemře jedno dítě týdně. Díl ukazuje osudy těch, kteří týrání přežili.. ale i tak se ho už nikdy nezbaví..(19.10.2011)

Zajímavý dokumentární krátkometrážák. Některá témata jsou o sto procent lepší než ta další - ono asi nejde pořád točit špičkově. Nejvíce mě prozatím zaujala transsexualita, prostituce a závislost na závislých. Rozhodně stojí za pozornost.(31.3.2013)