• Vančura
  ****

  Hodnotím díl Konec porna v Čechách. Vcelku zajímavý dokument, byť informační přínos není nijak slavný - celá myšlenka tohoto dílu se dá nacpat do jedné věty (ekonomická krize a internet převálcovaly klasickou DVD porno produkci) a většina materiálu ve filmu je jen obsahová vata, byť relativně koukatelná, vzhledem k atraktivnímu (?) tématu. Vzato kolem a kolem, nikdy mě nepřestane udivovat, co je ten Rosenberg za člověka - jeho výstup je to nejzajímavější na tomto díle, a skýtá celou řadu podnětů k přemýšlení. Jsou-li i další díly podobné jako tento, pak je to podle mě docela obstojný formát, byť se podle mě hodně překrývá třeba s cyklem "Ta naše povaha česká".(22.5.2013)

 • Rex Mundi
  ****

  Dobrá publicistická relácia so zaujímavými témami.(15.6.2012)

 • igi B.
  *

  Tak ještě že je TO jen "POLO", že... A O TOM to zase celé je. Mohlo by to být celé "CELE", mohlo by to být kontroverzní jako ta prezentovaná témata, a je to zase jen takové plácání o ničem. Ale to by asi celý cyklus musely dělat jiné >celé< osobnosti, že... Protože tohle je zase jen další ryzí >veřejnoprávní< televizáčina na zaplácnutí programového schéma, užitečná snad jen pro ty vybrané honoráře vybraným účastníkům. Místy i docela poloblbo, zhusta jen takové blábolení všelijakých mudrlantů, až se zase jeden ptá, jak tohle celé funguje a komu to slouží. Blablablablabla... To myslím na sebe, víc už nemá cenu se tím zabývat. Howgh. - - - P.S. A neberte si vy šašskotrdlovizní nýmandi do huby docela sugestivní a originální dílko Oscara Wilda, tahle vágní a stádu určená divácky jalová vyvařovna nesahá Obrazu D.G. ani po spodní hranu blindrámu! - - - - - (Občasně naprosto nahodile nahlédnuto na >veřejnošerém poloprostoru< , hodnocení prozřetelně ucelené už kdysi zkraje, komentář zde zcela otrávený po 40. pokračování - docela slabém žvatlání o "síle obrazu" jako šestnáctý - 12.2.2013)(12.2.2013)

 • Pedestrian

  Konec porna v Čechách - 1*(13.4.2013)

 • CANNIBAL
  **

  Žel zajímavých témat je zde velice málo, ale oceňuji, že se seriál zaměřuje na tuzemsko.(10.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace