• kulyk
  *

  Hodnotím pouze díl s názvem Mezi bohem a ďáblem. Je na prd. Proč někdo do pojednání o satanistech, popř. charismaticích přimotá zběhlého budhistického mnicha, mi zůstává záhadou. Celý koncept díla je nejednotný, přeskakování mezi pošahanci zpitomělými z jednotlivých věrouk je natolik chaotické, že jsem musel tchýni vyvracet dojem, že budhista obětuje ovce a trhlý křesťan skládá z šutráků pentagram. Pořad nejde do hloubky, půlhodinový úsek by postačil právě tak na užší náhled do jedné, konkrétní skupinky zmatenců. Pramálo přinášející díl.(11.5.2012)

 • LiVentura
  ****

  Dobrá platná dokumentaristika.! Takové pořady vítám na tv..(2.11.2011)

 • Pedestrian

  Konec porna v Čechách - 1*(13.4.2013)

 • castor
  ***

  Krátkometrážní dokumenty České televize ukazují život jaký je, bez příkras a uhýbání kamery. Naposledy jsem viděl Jizvy na duši, které šokovaly neuvěřitelným číslem čtyřiceti tisíc týraných dětí v současnosti u nás.. Navíc na následky týrání v České republice prý v průměru zemře jedno dítě týdně. Díl ukazuje osudy těch, kteří týrání přežili.. ale i tak se ho už nikdy nezbaví..(19.10.2011)

 • ivishka
  ****

  Zajímavý dokumentární krátkometrážák. Některá témata jsou o sto procent lepší než ta další - ono asi nejde pořád točit špičkově. Nejvíce mě prozatím zaujala transsexualita, prostituce a závislost na závislých. Rozhodně stojí za pozornost.(31.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace