Neváhej a zavolej…

For a Good Time, Call...

Komedie

USA, 2012, 85 min

Svým způsobem obdivuji tvory, kteří dokáží ejakulovat při tlachání do telefonu, ale ode mne by to byly vyhozené peníze. Já totiž své sexuální fantazie raději naplňuji a pak si s chutí pokecám o fotbale nebo filmu. Nicméně panna a manažérka si to s růžovými telefony celkem užívaly a já se k tomu tak nějak samovolně přidal. Jako z komedie z toho odvázaný skutečně nejsem, je to lehký podprůměr, ale ta třetí hvězda je za ... teď jsem to zapomněl. Jdu si zavolat.(3.9.2013)

Já se celkem bavil. Oceňuji nápad i zpracování. Ano, mohlo to být více bláznivé, ale tohle zpracování tomu sluší. Ale myslím, že není moc pravděpodobné, aby se takto rychle spřátelily dvě slečny, které se do té doby nenáviděly.(12.3.2013)

• playboxguest

Nadržená a sexuálně výřečná bloncka, která by chtěla, poznává hnědovlasou roztažnožku, kterou už nechce ten její a není to tím, že se oblíká jako Peggy Bundová, prej. Co ale obě holky spojuje je sexuální vzrušení při pohledu na cokoli v růžové barvě. A tak není lepšího nápadu, kór když ani jedna nemá džovále, než pořídit ten nejrůžovatější telefon, jakej se dá v Americe vůbec sehnat a zprostředkovat skrze něj vzrušení i týpkům, kterým hlas v telefonu nadělá v gatích větší paseku, než reálnej kus ženský. Mně tenhle zázrak taky nadělal v gatích pěknou paseku, ale jináč, než bych si od sexu po telefonu asi původně představovala. Příště radši mimořádně netípnu telefón, až mi bude zase volat nezbedná operátorka telefonní společnosti s nabídkou, které se nedá odolat. Sice z toho taky nebudu nijak zvlášť odvařená a holka mě neudělá, ať mi bude šeptat sebelepší cifry, ale zas mám jistotu, že jí to, narozdíl od těhle dvou, přestane bavit dřív jak za 85 minut. 30%(13.3.2013)

• cukorek

V tomto prípade bez kompromisne dávam odpad, ba dokonca ani toto slovo nevystihuje hodnotu tejto komédie. Aj ten kúsok, ktorý som videl bola len strata času o ktorý ma tento zbabraný film okradol. Naivne demonštrovaná sexuálna zvrátenosť, ktorá sa valila z každého kúta s viac než trápnou pointou vyznela skutočne stupídne. Dá sa to nazvať filmom len preto, že to malo titulky a bolo to zachytené kamerou, inak od filmu ma toto na míle ďaleko.(20.3.2013)

Bezprostredné, uletené, vtipné... Filmík je jednoduchý, ale pod zdanlivou prostoduchosťou sa skrýva pár zaujímavých momentov. Rogenovo cameo je fajn (aj tie ostatné). Občas mi to svojou originálnosťou/obyčajnosťou pripomenulo AKO SA ZBAVIŤ PRIATEĽOV A ZOSTAŤ ÚPLNE SÁM. Príjemná zábava...(17.5.2013)

Budú SPOILERy! V podstate úplná sračka.Film pre ženy,bez príbehu a s vulgárnym scenárom.Postavy za celý čas neprebehnú žiadnym vývojom ani zmenou; jedna si rozpustí vlasy a druhá prizná že je panna - to je všetko.Väčšina humoru spočíva v onanistických scénkach,čo občas vychádza - občas nie.Hlavné hrdinky sú tupé a najemočnejšie okamihy prebiehajú počas sexu,predstieraného sexu,prípadne sú utužované malíčkovými prísahami.Od režiséra "The Saddest Boy in the World" som teda rozhodne čakal viac,ale keďže sme boli zhúlení (že kolega),bavil som sa celkom obstojne.Troma hviezdičkami som si neni moc istý; hodnotím takto hlavne pre cameá Rogena a Smitha v oných onan scénach a za zatmievačku (!!!) použitú zhruba pol hodinu pred koncom.A ešte za nové slovo,ktoré ma Justin Long naučil (vznikne spojením slov telefón a anál,ale viacej už neprezradím). Edit: Katie nakoniec o to panenstvo príde,takže áno - deflorácia by mohla byť považovaná za vývoj postavy :D(18.2.2013)

Příjemná, jednoduchá a v určitém smyslu originální komedie. Koho by napadlo, že by film, který se točí okolo provozování erotické linky, mohl být podán takovým lehkým a milým způsobem. Právě to se mi na tom líbilo. Ve skutečnosti to byl totiž film o přátelství, jen okořeněn touhle nápaditou tématikou. ~(3,3)~(11.5.2013)

Nakonec celkem příjemná komedie, která má zajímavou zápletku.(16.4.2013)

• Slartibarkfast

Další laciná komedie na tři doby. Tentokráte o dvou hravých děvčatech, které povzbuzují chlapce po telefonu při jejich masturbaci. Jedna odkopnutá narcistickým nýmandem, druhá panna s pověstí štětky, nemaje na nájem se vrhnou do společného spolubydlení, ač k sobě cítí odpor, vyvolaný dávným konfliktem. O ničem jiném vlastně ani není tento pokus o vtip, tedy nevím, jak to více rozvést. Pár světlých momentů se tam však nalézt dá. 40%(5.4.2013)

Bláznivá komédia s celkom šablónovitou zápletkou, ktorá vyústi v neočakávané dianie plné nápadov, vtipov (podarených aj trápnych), nekorektnosti a dalo by sa povedať, že prebehne aj nejaký ten vývoj postáv. Neviem či to bolo z prvej vety zrejmé, ale táto komédia dosť pripomína sitcomy. A teda pre určité vrstvy publika (hlavne dievčatá) by to bol dosť dobrý ťahák ako pilot k seriálu s rovnakou témou. Mne ale bohato stačil film.(18.2.2013)

• Riddick77

Nechápu, nerozumím, jsem na vážkách, fandím, nerozumím, nechápu. 4/10!(14.5.2013)

Nejlepší apatowka bez Apatowa. [x](13.4.2013)

Dievčata sa vybláznili, aby sa nakoniec zobrali.(28.5.2013)

• Icefist

Myšlenka slušná, ale postavit na ní veledílo se nedá. Čekal jsem víc scén, i když třeba přestřelenejch, u kterejch bych se zasmál. K mému mírnému zklamání jsem se většinou jen usmíval a bránice se rozechvěla naplno pouze párkrát- za zmínku určitě stojí scéna s Rogenem a rozhodně i ta se Smithem. Celkově průměrných 50 % Oblíbená část- "Vítejte v Jersey, madam."(31.3.2013)

• ABLABLABLA

Jedna z těch střelených amerických komedií, kterých je jak nasraných. Scénář se většinou opakuje, stejně jako veškerá americká klišé, ale tady u toho snímku musím uznat, že jsem se prostě bavila, takže ty 2-3* to jsou. Popravdě jsem se divila, co tu dělal Justin Long, většinou ho vídávám v kvalitnějších nebo alespoň zábavnějších snímcích. A Ali Graynor je dost nesypatická herečka jen tak mezi námi.(1.4.2013)

• Mrkvič

Takový obyč film, co nijak neurazí, ale ani nijak nenadchne. Dlouho jsem čekal, o čem vlastně film bude. Takže zajímavé to začalo být snad až po půl hodině. Opravdu skvělá byla scéna se Sethem Rogenem. Jinak to většinou tak prošumí. Ani si nejsem jist, pro které pohlaví je film primárně určen. Snad ho ale dokáží dokoukat bez nějaké újmy obě.(29.3.2013)

Já se bavila :) Dobrý nápad, zajímavé podnikání a myslím si, že opravdu dost potřebné a pokud jsou slečny hodně schopné, tak velice výdělečné :) Film je skvěle bláznivý a nebere si servítky :) Klasická puberťárna se skoro třicítkama :)(1.4.2013)

• M.i.k.e

o něco málo příjemnější a vtipnější než Holky na tahu,které jsem viděl těsně předtím,každopádně pořád pouze podprůměrná "komedie",kterých jsou v poslední době stovky.Bohužel ono "pikantní" téma sexu po telefonu tu není využito ani zdaleka tak jak by mohlo a slouží pouze jako popdůrný prostředek pro vztah ustředních hrdinek...40%(4.9.2013)

• Aljak

To by ma zaujímalo, čo si Lauren Miller týmto filmom akože kompenzovala, keďže sa podieľala na jeho scenári. Vyzerá to akoby trpela nejakou nesplnenou túžbou, lebo to ako sa spoločne s Ari Graynor vyšantili v tomto filme, to mi príde až podozrivé. Lauren je krásna a milá herečka, no radšej by som ju videl v nejakej dramatickejšej roli a nie ako nejakú afektovanú telefonistku erotickej linky. Lebo toto bolo naozaj pod úroveň. Od námetu, cez dej, až po trápne dialógy nesúce sa celým týmto extra nevydareným kúskom. Naozaj, jediné plus toho celého bola práve Lauren, aj keď viac sa mi páčila v tej slušnej podobe na začiatku filmu.(2.6.2014)

Pozerateľné, ale iba raz a dosť.(21.3.2013)

<< předchozí 1 2 3