Pravděpodobně neshlédnu vše, na televizi moc nekoukám. Třeba si to stáhnu. Ale po shlédnutí čtyř dílů říkám, že pokud se to nepokazí, tak tady máme příjemný seriál pro chlapy i pro klučíky, pro holky se snad taky něco najde.(1.12.2012)

Návrat Tima Allena na televizní obrazovky jsem vítala trochu skepticky, ale i přesto jsem dala prvnímu dílu šanci. Po jeho shlédnutí jsem si říkala, co se mi na Kutilu Timovi tak líbilo, když je toto téměř totožné. Ale druhý díl mé pochyby trochu zviklal. A ten třetí byl ještě povedenější a já tak nenásilnou formou přišla tomuhle seriálu na chuť. Takové skopičinky tu chyběly, opravdu. :) A podle průzkumů si ve sledovanosti nevede vůbec špatně, takže kdo ví, třeba se dočkáme i další série.(10.12.2011)

Vesměs příjemný překvapení, protože Kutil Tim mě vždycky hrozně nebavil. Tady to sice občas až příliš smrdí Disney, jindy křečí, jindy scénáristickou neschopností, jindy neschopností hereckou (viz matčin neustálej úsměv) ... ale nakonec aspoň ten Mike Baxter vypadá fajn. :))(3.11.2012)

Hodnocení pilotu: Tak novej Kutil Tim není úplně špatnej, jen na můj vkus moc tlačí na pilu a za každou cenu se snaží nacpat všude fóry. Prototypy dcer jsou jako Haley (blbá a hezká) a Alex (malá a přemoudřelá) z Modern Family plus ještě jedna dcera s dítětem. Ale zkusím asi ještě pár dílů, třeba se scénáristi zklidněj. 60%.(3.12.2011)

Viděl jsem první sérii a super, možná i o fous lepší jak Kutil Tim. Celý se to nese v takovym pozitivnim prostředí i duchu, Tim Allen je sympaťák jako dycky + jeho manželka, dcery, šéf i kolegové = všichni jsou prostě sympaťáci :D. ...takovejhle seriál nejde nesnášet.(18.8.2013)

• - Ve druhé sérii si zahráli i Jonathan Taylor Thomas a Richard Karn, kteří po boku Tima Allena v seriálu Kutil Tim (od r. 1991) ztvárnili role jeho prostředního syna Randyho a asistenta Ala Borlanda. (Davo4)