Hodnotenie po 4. serii. Nie je to taka dokonala pecka ako Kutil Tim, ale je to dostatocne zabavne, aby som to pravidelne sledoval a miestami ma to fakt rozosmeje. Niektorym postavam trvalo dost dlho kym mi prirastli k srdcu ale nakoniec sa to väcsine z nich podarilo. Po styroch seriach povazujem za absolutne zbytocnu postavu len naivneho Kylea, ktory ani nie je zdrojom prilis zabavnych vtipov. Dalej ma dost sklamalo, ze po prvej serii nahradili nadhernu predstavitelku najstarsej dcery za omnoho skaredsiu. Velkym ozivenim serialu sa stala od druhej serie hostujuca postava cierneho suseda Chucka. Rasove narazky medzi nim a Allenom su dokonale. Takisto sa mi paci, ze Allenova postava casto komentuje politicku situaciu v USA. Velkym bonbonikom su obcasne hostovacky bývalých hercov z Kutila Tima, ktore vyvrcholilo ucastou Patricia Richardson v dokonale vtipnej a nostalgickej epizode v stvrtej serii. Takze celkovo som zo serialom dost spokojny. Mohol by mat trochu kvalitnejsie napisane vtipy a niektore postavy, ale celkovo sa jedna o prijemny serial. 7/10. __5. seria: Stale je to rovnako dobre. Tvorcovia uz vedia co funguje a co nie, takze slabsich vtipov ubuda na ukor tych vydarenych. Znova sa v tejto serii objavila Patricia Richardson a zase to stalo za to. Vtipna bola aj hostovacka Jay Lena v troch dieloch. Vrcholom serie je ale jubilejny stý diel v ktorom Kyle poziada Mandy o ruku. Co dialog to neskutocne zabavna perla. Takze hodnotenie postupne zvysujem na 8/10.(26.6.2015)

Hodnocení pilotu: Tak novej Kutil Tim není úplně špatnej, jen na můj vkus moc tlačí na pilu a za každou cenu se snaží nacpat všude fóry. Prototypy dcer jsou jako Haley (blbá a hezká) a Alex (malá a přemoudřelá) z Modern Family plus ještě jedna dcera s dítětem. Ale zkusím asi ještě pár dílů, třeba se scénáristi zklidněj. 60%.(3.12.2011)

Vesměs příjemný překvapení, protože Kutil Tim mě vždycky hrozně nebavil. Tady to sice občas až příliš smrdí Disney, jindy křečí, jindy scénáristickou neschopností, jindy neschopností hereckou (viz matčin neustálej úsměv) ... ale nakonec aspoň ten Mike Baxter vypadá fajn. :))(3.11.2012)

Shlédl jsem zatím prvních 8 epizod a můžu říct že je to celkem zábavný sitcom. Okrajově se podobající Allenovo prvnímu Kutilu Timovi, práce podobně "chlapská" jako kutilství a tři syny nahradili tři dcery a dokonce jeden vnuk aby se přizpůsobily věku hlavní hvězdy. Možná ještě hodnocení pozměním ale 70% je zatím odpovídající.(27.1.2014)

Zatím musím jenom chválit. Dát šanci opět v nějakém seriálu legendě jako je Tim Allen byl rozhodně skvělý tah a přidat k tomu barák plný ženských bylo ještě lepší. Uvidíme, kam se tento seriál bude vyvíjet dál, zatím 4 hvězdy. EDIT: Po třinácti dílech musím zvýšit na plný počet. Tento seriál mě vážně neskutečně chytil a Tim nepřestává překvapovat. Pro mě bezesporu nejlepší nový seriál a doufám, že se dočkáme dalších řad.(19.10.2011)