První série hodně milá a vtipná. Druhá serie vyměnila herečku u jedné z hlavních postav a jednu přidala, je pravděpodobně stejně vtipná, ale postava Tima Allena šla do módu "Old white man from FOX News", což je pro mě, jako zapřísáhlého liberála, dost otravné. Chápu, že je to záměr, a dá se z toho vyždímat hodně vtipů, ale mě už se na to nekouká tak dobře.(29.4.2015)

Návrat Tima Allena na televizní obrazovky jsem vítala trochu skepticky, ale i přesto jsem dala prvnímu dílu šanci. Po jeho shlédnutí jsem si říkala, co se mi na Kutilu Timovi tak líbilo, když je toto téměř totožné. Ale druhý díl mé pochyby trochu zviklal. A ten třetí byl ještě povedenější a já tak nenásilnou formou přišla tomuhle seriálu na chuť. Takové skopičinky tu chyběly, opravdu. :) A podle průzkumů si ve sledovanosti nevede vůbec špatně, takže kdo ví, třeba se dočkáme i další série.(10.12.2011)

Některé epizody jsou geniální, jako celek však seriál zabodovat naplno nedokáže. Chtělo by to dát více prostoru zejména nejstarší z dívek, nejlépe na úkor otravného šéfa.(9.10.2012)

Pravděpodobně neshlédnu vše, na televizi moc nekoukám. Třeba si to stáhnu. Ale po shlédnutí čtyř dílů říkám, že pokud se to nepokazí, tak tady máme příjemný seriál pro chlapy i pro klučíky, pro holky se snad taky něco najde.(1.12.2012)

Viděl jsem první sérii a super, možná i o fous lepší jak Kutil Tim. Celý se to nese v takovym pozitivnim prostředí i duchu, Tim Allen je sympaťák jako dycky + jeho manželka, dcery, šéf i kolegové = všichni jsou prostě sympaťáci :D. ...takovejhle seriál nejde nesnášet.(18.8.2013)