Shlédl jsem zatím prvních 8 epizod a můžu říct že je to celkem zábavný sitcom. Okrajově se podobající Allenovo prvnímu Kutilu Timovi, práce podobně "chlapská" jako kutilství a tři syny nahradili tři dcery a dokonce jeden vnuk aby se přizpůsobily věku hlavní hvězdy. Možná ještě hodnocení pozměním ale 70% je zatím odpovídající.(27.1.2014)

Pravděpodobně neshlédnu vše, na televizi moc nekoukám. Třeba si to stáhnu. Ale po shlédnutí čtyř dílů říkám, že pokud se to nepokazí, tak tady máme příjemný seriál pro chlapy i pro klučíky, pro holky se snad taky něco najde.(1.12.2012)

První série hodně milá a vtipná. Druhá serie vyměnila herečku u jedné z hlavních postav a jednu přidala, je pravděpodobně stejně vtipná, ale postava Tima Allena šla do módu "Old white man from FOX News", což je pro mě, jako zapřísáhlého liberála, dost otravné. Chápu, že je to záměr, a dá se z toho vyždímat hodně vtipů, ale mě už se na to nekouká tak dobře.(29.4.2015)

Návrat Tima Allena na televizní obrazovky jsem vítala trochu skepticky, ale i přesto jsem dala prvnímu dílu šanci. Po jeho shlédnutí jsem si říkala, co se mi na Kutilu Timovi tak líbilo, když je toto téměř totožné. Ale druhý díl mé pochyby trochu zviklal. A ten třetí byl ještě povedenější a já tak nenásilnou formou přišla tomuhle seriálu na chuť. Takové skopičinky tu chyběly, opravdu. :) A podle průzkumů si ve sledovanosti nevede vůbec špatně, takže kdo ví, třeba se dočkáme i další série.(10.12.2011)

Hodnotenie po 4. serii. Nie je to taka dokonala pecka ako Kutil Tim, ale je to dostatocne zabavne, aby som to pravidelne sledoval a miestami ma to fakt rozosmeje. Niektorym postavam trvalo dost dlho kym mi prirastli k srdcu ale nakoniec sa to väcsine z nich podarilo. Po styroch seriach povazujem za absolutne zbytocnu postavu len naivneho Kylea, ktory ani nie je zdrojom prilis zabavnych vtipov. Dalej ma dost sklamalo, ze po prvej serii nahradili nadhernu predstavitelku najstarsej dcery za omnoho skaredsiu. Velkym ozivenim serialu sa stala od druhej serie hostujuca postava cierneho suseda Chucka. Rasove narazky medzi nim a Allenom su dokonale. Takisto sa mi paci, ze Allenova postava casto komentuje politicku situaciu v USA. Velkym bonbonikom su obcasne hostovacky bývalých hercov z Kutila Tima, ktore vyvrcholilo ucastou Patricia Richardson v dokonale vtipnej a nostalgickej epizode v stvrtej serii. Takze celkovo som zo serialom dost spokojny. Mohol by mat trochu kvalitnejsie napisane vtipy a niektore postavy, ale celkovo sa jedna o prijemny serial. 7/10. __5. seria: Stale je to rovnako dobre. Tvorcovia uz vedia co funguje a co nie, takze slabsich vtipov ubuda na ukor tych vydarenych. Znova sa v tejto serii objavila Patricia Richardson a zase to stalo za to. Vtipna bola aj hostovacka Jay Lena v troch dieloch. Vrcholom serie je ale jubilejny stý diel v ktorom Kyle poziada Mandy o ruku. Co dialog to neskutocne zabavna perla. Takze hodnotenie postupne zvysujem na 8/10.(26.6.2015)

• - Ve druhé sérii si zahráli i Jonathan Taylor Thomas a Richard Karn, kteří po boku Tima Allena v seriálu Kutil Tim (od r. 1991) ztvárnili role jeho prostředního syna Randyho a asistenta Ala Borlanda. (Davo4)