Viděl jsem první sérii a super, možná i o fous lepší jak Kutil Tim. Celý se to nese v takovym pozitivnim prostředí i duchu, Tim Allen je sympaťák jako dycky + jeho manželka, dcery, šéf i kolegové = všichni jsou prostě sympaťáci :D. ...takovejhle seriál nejde nesnášet.(18.8.2013)

Zatím musím jenom chválit. Dát šanci opět v nějakém seriálu legendě jako je Tim Allen byl rozhodně skvělý tah a přidat k tomu barák plný ženských bylo ještě lepší. Uvidíme, kam se tento seriál bude vyvíjet dál, zatím 4 hvězdy. EDIT: Po třinácti dílech musím zvýšit na plný počet. Tento seriál mě vážně neskutečně chytil a Tim nepřestává překvapovat. Pro mě bezesporu nejlepší nový seriál a doufám, že se dočkáme dalších řad.(19.10.2011)

Hodnocení pilotu: Tak novej Kutil Tim není úplně špatnej, jen na můj vkus moc tlačí na pilu a za každou cenu se snaží nacpat všude fóry. Prototypy dcer jsou jako Haley (blbá a hezká) a Alex (malá a přemoudřelá) z Modern Family plus ještě jedna dcera s dítětem. Ale zkusím asi ještě pár dílů, třeba se scénáristi zklidněj. 60%.(3.12.2011)

První série hodně milá a vtipná. Druhá serie vyměnila herečku u jedné z hlavních postav a jednu přidala, je pravděpodobně stejně vtipná, ale postava Tima Allena šla do módu "Old white man from FOX News", což je pro mě, jako zapřísáhlého liberála, dost otravné. Chápu, že je to záměr, a dá se z toho vyždímat hodně vtipů, ale mě už se na to nekouká tak dobře.(29.4.2015)

Vesměs příjemný překvapení, protože Kutil Tim mě vždycky hrozně nebavil. Tady to sice občas až příliš smrdí Disney, jindy křečí, jindy scénáristickou neschopností, jindy neschopností hereckou (viz matčin neustálej úsměv) ... ale nakonec aspoň ten Mike Baxter vypadá fajn. :))(3.11.2012)

• - Ve druhé sérii si zahráli i Jonathan Taylor Thomas a Richard Karn, kteří po boku Tima Allena v seriálu Kutil Tim (od r. 1991) ztvárnili role jeho prostředního syna Randyho a asistenta Ala Borlanda. (Davo4)