První série, která běží na Primě Cool, mě mile překvapila. Tim Allen a "jeho tým" prostě pořád vědí jak na to, a tahle kombinace Tátových Holek s Kutilem Timem si mě získala, byť to není žádná novátorská záležitost - "jen" velmi dobré sitcomové řemeslo. Na každý pád si zaslouží červenou barvu, ale 70% mi přijde málo a 80% zase moc. Z toho plyne, že čtyři hvězdy tady taky mají zůstat.(30.12.2012)

Viděl jsem první sérii a super, možná i o fous lepší jak Kutil Tim. Celý se to nese v takovym pozitivnim prostředí i duchu, Tim Allen je sympaťák jako dycky + jeho manželka, dcery, šéf i kolegové = všichni jsou prostě sympaťáci :D. ...takovejhle seriál nejde nesnášet.(18.8.2013)

První série hodně milá a vtipná. Druhá serie vyměnila herečku u jedné z hlavních postav a jednu přidala, je pravděpodobně stejně vtipná, ale postava Tima Allena šla do módu "Old white man from FOX News", což je pro mě, jako zapřísáhlého liberála, dost otravné. Chápu, že je to záměr, a dá se z toho vyždímat hodně vtipů, ale mě už se na to nekouká tak dobře.(29.4.2015)

Návrat Tima Allena na televizní obrazovky jsem vítala trochu skepticky, ale i přesto jsem dala prvnímu dílu šanci. Po jeho shlédnutí jsem si říkala, co se mi na Kutilu Timovi tak líbilo, když je toto téměř totožné. Ale druhý díl mé pochyby trochu zviklal. A ten třetí byl ještě povedenější a já tak nenásilnou formou přišla tomuhle seriálu na chuť. Takové skopičinky tu chyběly, opravdu. :) A podle průzkumů si ve sledovanosti nevede vůbec špatně, takže kdo ví, třeba se dočkáme i další série.(10.12.2011)

Hodnocení pilotu: Tak novej Kutil Tim není úplně špatnej, jen na můj vkus moc tlačí na pilu a za každou cenu se snaží nacpat všude fóry. Prototypy dcer jsou jako Haley (blbá a hezká) a Alex (malá a přemoudřelá) z Modern Family plus ještě jedna dcera s dítětem. Ale zkusím asi ještě pár dílů, třeba se scénáristi zklidněj. 60%.(3.12.2011)