• sssssycak
  ***

  Některé epizody jsou geniální, jako celek však seriál zabodovat naplno nedokáže. Chtělo by to dát více prostoru zejména nejstarší z dívek, nejlépe na úkor otravného šéfa.(9.10.2012)

 • Tony.cs
  *****

  Pravděpodobně neshlédnu vše, na televizi moc nekoukám. Třeba si to stáhnu. Ale po shlédnutí čtyř dílů říkám, že pokud se to nepokazí, tak tady máme příjemný seriál pro chlapy i pro klučíky, pro holky se snad taky něco najde.(1.12.2012)

 • Indiana
  *****

  Viděl jsem první sérii a super, možná i o fous lepší jak Kutil Tim. Celý se to nese v takovym pozitivnim prostředí i duchu, Tim Allen je sympaťák jako dycky + jeho manželka, dcery, šéf i kolegové = všichni jsou prostě sympaťáci :D. ...takovejhle seriál nejde nesnášet.(18.8.2013)

 • Gemini
  ****

  První série, která běží na Primě Cool, mě mile překvapila. Tim Allen a "jeho tým" prostě pořád vědí jak na to, a tahle kombinace Tátových Holek s Kutilem Timem si mě získala, byť to není žádná novátorská záležitost - "jen" velmi dobré sitcomové řemeslo. Na každý pád si zaslouží červenou barvu, ale 70% mi přijde málo a 80% zase moc. Z toho plyne, že čtyři hvězdy tady taky mají zůstat.(30.12.2012)

 • honajz
  **

  Nějak moc mě to nechytlo. Ty fórky mi přijdou takové... unavené. Nějak mi v tom chybí větší šmrnc. Není to špatné, koukat se na to dá, ale u 25minutového dílu se mi často stane, že se chvílemi nudím.(25.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace