Najšarmatnejšie reportérky TV JOJ v akcii! Najznámejšie osobnosti, najväčie párty a udalosti, o ktorých sa hovorí. TOP STAR z celého týždňa prezentujú Stanka Pavolová a Erika Barkolová. (oficiální text distributora)

SOLOM. odpad!

Slováci to mají stejně „kvalitní“ jako naši. Taky se u nich najde celá řada rádoby celebrit – mnohdy samozvaných…Tyhle ty sračky by se měly v televizi zakázat, ale najde se spousta takových, kteří to žerou…Musí prostě vidět, kolik zase jejich oblíbená „star“ utratila za nové kozačky, kde byla letos na dovolené, s kým zase kdo šuká a s kým by chtěl… ()

RigorMortis odpad!

Podobný mediálny odpad ako Smotánka s rovnako nesympatickou moderátorkou, prezentujúcou ľuďom info zo života bezvýznamných "celebrít", bez ktorého nemôže slovenský divák žiť. Pri poslednej videnej epizóde som sa chytal za hlavu. Vo svete sa robia objavy, udeľujú nobelovky a prekonávajú limity; sliepočku z Top Star však zaujíma, že nejaký bezvýznamný moderátor je fanúšik selfie. Ľudstvo je v sračkách, vážení. ()

K.I.N.G. odpad!

Jelikož žijeme v době, kdy jsou celebrity neschopní, nesympatičtí, netalentovaní a hloupí lidé, reportáže z jejich smutných životů a pokleslých párty, kterých se tito zúčastnili a rozhovory s nimi, navíc ještě v ne zrovna vkusném obalu, nejsou nic, co by se dalo hodnotit hvězdičkami. Top Star je pořad, který se snaží diváka přesvědčit, že prezentuje elitu společnosti, ale je tomu právě naopak. Prezentuje totiž okraj společnosti a nezaslouží si žádnou červenou star, ale černočerný odpad! ()

D1705 odpad!

A máme tu ďalšiu kopiráciu jojky. Markíza dávala aj dáva už roky Smotánku, ktorá je podľa mňa sledovaná. Ako jeden z veľa programov a relácii jojky, aj TOP STAR sa venuje jojkárom. Takýto druh publicistiky by sa mal venovať všetkému. Plus robia reklamu koncertom a iným. Nestačí, že to chodí v reklamách alebo je to v Starom Meste na reklamných stĺpoch alebo v Bratislave a určite aj iných väčších mestách na bilboardoch. ()