The Words

• slovenský

The Words

Psychologický / Mysteriózní / Romantický / Drama

USA, 2012, 102 min

Mňa to bavilo a prekvapilo. Príbeh v príbehu ma zaujal a držal pri obrazovke až do konca a navyše v každom príbehu sa deje nie len niečo zaujímavé, ale aj herecké obsadenie je prekvapivo dobré. Myšlienka filmu nie je bohvie ako hlboká, ale v danom žánri je to veľmi neobvyklí film a už len pre toho by ste ho mali vidieť. 80% - 4*(31.10.2013)

• Faidra

Plky.(14.8.2014)

Možná ne bůh ví jak hluboké, ale svou myšlenkou a vrstvením (příběh v příběhu příběhu) posunuje problém morálky, kreativity, vlastního pocitu vyhoření a srážka ega a tužeb s realitou do popředí divákovy mysli. Určitě se nenechte odradit relativně nízkým hodnocením, tenhle film stojí za vidění a zamyšlení. To, že mě mrazilo nejen v závěru, ale ve většině scén s Jeremy Ironsem beru jako vlastní emoční selhání... Ve Slovech je toho víc, než by se někdy na první pohled zdálo. PS: kvůli fanynkám jako je Olivie Wilde asi začnu psát knihy...(2.1.2013)

Výborné konverzační (nebo chcete-li 'slovní') drama. Moc nemění tempo, ale pokud se mu poddáte, odmění se vám..(29.4.2013)

Ze začátku social, potom mystery, nakonec drama. Ve výsledku poměrně chutný a emocionálně neškodný koktejl, i když připouštím, že mohlo být líp, ale na druhou stranu taky mnohem mnohem hůř. Hercům védodí Irons a Cooper. Dá se. 70%(27.4.2015)