Šmoulové 2

Šmolkovia 2 3D

Animovaný / Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA, 2013, 105 min

• Nivenx

Po velice úspěšném prvním dílu, kde nešlo o nic převratného, ale přece jen to vydělalo, tak se musel okamžitětočit druhý díl. Bohužel téma šmoulů mě osobně nikdy moc nebralo a v druhém díle je to stále to samé. Tyto 3D šmoulové nejsou špatným animákem pro děcka, pro ně je to paráda, ale pro mě to je pouze podprůměrný animák, který mě nerozesměje a ani nepobaví a to není dobře. Shrek, Doba ledová, Hledá se nemo nebo Asterix jsou úplně jiné ligy a nelze to skoro vůbec srovnat. 40%(8.8.2013)

Už bych skoro zapomněl, jak ty pohádky nejsou špatný. Poslední dobou koukám strašně svátečně, ale pokračování šmoulů bylo fajn. Už jenom, že to mělo tu návaznost, což se o jinejch animácích říct nedá. Navíc se to točilo dost kolem Šmoulinky, a tolik o ní snad nikdo nevěděl + další postavy do rodinky, to netuším jestli vůbec v seriálu za mlada bylo. Ale proč nee, tyhle animáci budou vydělávat furt. Já se u toho poměrně bavil, takže sem z toho očividně až tolik nevyrost.(22.7.2014)

Kdo by řek, že tento film skončí šťastně a dvakrát po sobě ? :) .... První díl šmoulů byl pro mě takový průměr, dvojka je ale o něco lepší možná i nápaditější a taky Šmoulinka si konečně může pokecat s někým, tedy se svojí sestrou Vexy. .... HODNOCENÍ: 65% (3*) (17.8.2013)

Už si nepamatuji první díl takže nemůžu srovnávát jen vím že se mi líbil a dvojka to samé možná o něco více . Je to taková pohodová oddychovka na večer . Nasazení nových postav se mi líbilo a vztahy které se kolem nich odehrávaly byly zajímavé a ikdyž to nebylo úplně dokonalé dávám plný počet , prostě mi to nedá asi mě mě dřímá srdce dítěte . ( 26.11.13/MAC )(26.11.2013)

• rozbris

Kdybych byl dítě, tak si z toho nadělám do plínek. Pro dospělého diváka se to jeví ovšem jako pohádka...(26.11.2013)