poster

Šmoulové 2

 • USA

  Smurfs 2, The

 • slovenský

  Šmolkovia 2 3D

Animovaný / Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA, 2013, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Roman.Ticka
  ***

  Šmoulománie jede v naší rodině naplno, takže si už z principu nemůžu dovolit jít s hodnocením níž. Paradoxně je dvojka horší ne příběhem, ale pro typický bolestín animáků, jež se snaží vnutit širšímu okruhu diváků různými odkazy a vtipy pro dospělé, kterým děti pochopitelně nerozumí (šmoulhomský syndrom) a kvůli dalšímu obvyklému nešvaru zrychlovat skeče, až se na jedno podívání nedají stíhat, natož pochopit. A to prosím nejsem žádný škarohlíd, naopak modrásky mám ráda, nijak mi albertománie nevadí a už vůbec si nepřeji vyhlazení veškerého šmoulstva. ;-)(7.9.2013)

 • D.Moore
  ***

  První díl se mi sice líbil o něco více, ale hlavní je, že to nejdůležitější se nezměnilo - naprosto perfektní Gargamel v podání kouzelného komedianta Hanka Azarii, který opravdu nemá chybu, a jeho digitální kočičí parťák Azrael. Příběh mi tentokrát připadal o něco jednodušší a přímočařejší, navíc bez pořádného finále, z nových neanimovaných tváří mě potěšil Brendan Gleeson, z těch ostatních Neplecha s příjemným hlasem Christiny Ricci. Nejvíc jsem ale litoval toho, že se k výpravě nepřipojil Pasivně-agresivní šmoula, jen se mihnul ve vesnici a pak z děje zmizel.(28.9.2014)

 • Malarkey
  ***

  Lautr némlich donr vetr krucajz element na oko stejný jako jednička. Amíci tady zase vcelku slušným způsobem znásilnili belgickej originál a udělali si z toho hraně-kreslenou podívanou, která dětem podle mě udělá radost, ale dospělým se bude zdát strašně naivní. Tudíž účel to splní.(21.12.2014)

 • Xmilden
  ***

  Malinko lepší než minulý díl, přesto stále pro mě příliš dětské. Režisér si dal tentokráte o něco více záležet a scénář také patří v rámci možností k těm lepším. Přesto stále lituju že mě není 8 let...... To by byla teprve pecka.(26.11.2013)

 • MartinezZ
  *

  Jak já ty děti někdy lituju...(7.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace