poster

Šmoulové 2

 • USA

  Smurfs 2, The

 • slovenský

  Šmolkovia 2 3D

Animovaný / Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA, 2013, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kopik
  ***

  Tak každopádně jsou mnohem kvalitnější animáky. Ale jinak dobrý, já jsem se při cestě autobusem u tohoto docela i zasmál, líbilo se mi to asi i více než první díl. Ale je to takový ten klasický průměr, pár potěšujících okamžiků, ale tím to hasne...(6.12.2013)

 • 7up
  **

  Jestli, že první díl si u mě vysloužil tři hvězdy, tak tady tomu nesahá možná ani po kotníky. Úplně zbytečné natáčet třetí díl. Tady vůbec, ale vůbec nejde o herce, protože nemají vůbec žádný prostor se projevit. Nevím, jestli je to více kreslené, nebo hrané. Jediní co vím je, že pro děti možná, ale pro diváky nad 12 let to snad nemůže uspět pozitivně. Zamrzí takové mrhaní penězi nad zbytečnostmi.(28.10.2013)

 • LiborGondek
  **

  Nemůžu si pomoci, ale prostě to bylo ještě o něco horší, než jednička. Víc o tom nemá cenu asi ani psát. Je to prostě film tak maximálně na jedno použití, proto 2*.(31.3.2014)

 • KarKulA
  **

  Tak toto už se povedlo o chlup méně nežli počin první. Dokud jsme totiž byli v rovině cílové skupiny dětí mladšího školního a předškolního věku, bylo to ok - ve chvíli kdy jsou ale do filmu vsunuty hlášky a odkazy které této věkové skupině rozhodně určeny nejsou a cílí tak i někam jinam, začne to ve mě vřít a přestávám tolerovat skutečnost že se jedná o dětskou záležitost - úmysl autorů udělat Šmouly koukatelné pro ty "širší masy" zkrátka nejsem schopná docenit..... Nicméně nikdo tomu neodpáře, že děcka to žerou i tak ..... :-)(13.4.2014)

 • ecceHOMMO
  **

  Mňa snáď potešil iba Hakus. Ostatné bolo podpriemerného charakteru.(27.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace