Šmoulové 2

Šmolkovia 2

Animovaný / Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA, 2013, 105 min

• LadyPupu

Ještě šmoulovatější než jednička...(3.2.2015)

• becki_tu

Slabší než první díl, ale pořád koukatelné. Bohužel nepatřím do cílové skupiny diváků, takže nedovedu patřičně ocenit infantilní humor. Musím však uznat, že Azariův Gargamel byl opět bezchybný a hlášky s La Hůlkou nebo hrátky s tabletem byly pádným důvodem pro úsměv. Pokud se však děti přenesou přes parádní vizuální zpracování a zamyslí se alespoň na chvíli nad hlavní myšlenkou, pak bude smysl filmu splněn. 50%(13.12.2013)

Neviděl jsem to celé,ale i tak mohu říct,že je to slabší než první díl,ale dětským okem dávám celkově 50 % a tři hvězdy.(31.5.2015)

To je zas šmoulovina :D Jedničku jsem nějak přežil a i když se tušil, že druhej díl bude to samý v bledě modrým (dobrej fórek celkem :D), tak jsem zkouknul i ten. Děti to pobaví, rodiče to nějak přežijou, i když je to trošku delší. Na prvním dílu sem chválil cgi efekty, a ani zde si nemohu stěžovat. Příběh je pořád stejně plitkej, ale to je celkem jedno, vždyť je to přece film o šmoulech! ... 50%(23.12.2013)

Celkom milé prekvapenie po "miernom" sklamaní z úvodnej prvej časti. Dvojka bola nabitá akciou a mala dobrý koncept. Nebudem tu opisovať celý príbeh, no tento scenár i réžia dodala šmolkom originalitu a pre niekoho možno gíč, čo sa odkláňa ďaleko od podstaty samotného príbehu. Koniec koncov - pekný večerný film 3*(18.5.2014)

• - Závěrečnými titulky snímek nekončí, po jejich skončení následuje ještě jedna scéna s Gargamelem. (Will_X)

• - Becky G a Austin Mahone nahráli pro pokračování píseň "Magik 2.0". (KajusaK)

• - Sofía Vergara si v cameu zopakovala svoju rolu Odile Anjelou, ale jej scéna bola nakoniec vystrihnutá. (misterz)