Šmoulové 2

Šmolkovia 2 3D

Animovaný / Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA, 2013, 105 min

• LiborGondek

Nemůžu si pomoci, ale prostě to bylo ještě o něco horší, než jednička. Víc o tom nemá cenu asi ani psát. Je to prostě film tak maximálně na jedno použití, proto 2*.(31.3.2014)

Celkom milé prekvapenie po "miernom" sklamaní z úvodnej prvej časti. Dvojka bola nabitá akciou a mala dobrý koncept. Nebudem tu opisovať celý príbeh, no tento scenár i réžia dodala šmolkom originalitu a pre niekoho možno gíč, čo sa odkláňa ďaleko od podstaty samotného príbehu. Koniec koncov - pekný večerný film 3*(18.5.2014)

Ech, prvé minúty vyzerajú resp. vyznievajú tak, že sa z nich musí zdvihnúť žalúdok aj 5 ročnému faganovi. Ale príchodom záchrannej akcie, film naberie tie správne obrátky a stáva sa z neho príkladný ( no určite nie dokonalý ) snímok pre celú rodinu.(4.6.2014)

Tak každopádně jsou mnohem kvalitnější animáky. Ale jinak dobrý, já jsem se při cestě autobusem u tohoto docela i zasmál, líbilo se mi to asi i více než první díl. Ale je to takový ten klasický průměr, pár potěšujících okamžiků, ale tím to hasne...(6.12.2013)

• 7up

Jestli, že první díl si u mě vysloužil tři hvězdy, tak tady tomu nesahá možná ani po kotníky. Úplně zbytečné natáčet třetí díl. Tady vůbec, ale vůbec nejde o herce, protože nemají vůbec žádný prostor se projevit. Nevím, jestli je to více kreslené, nebo hrané. Jediní co vím je, že pro děti možná, ale pro diváky nad 12 let to snad nemůže uspět pozitivně. Zamrzí takové mrhaní penězi nad zbytečnostmi.(28.10.2013)