poster

Bůh žehnej Americe

 • USA

  God Bless America

 • Velká Británie

  God Bless America

Komedie / Drama

USA, 2011, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • heyda
  *****

  Wauuu, tak tohle bylo něco nezapomenutelnýho. Film, který se snad ani tvrději už nemůže navážet do americké společnosti a její povrchnosti, egoismu, chamtivosti, hrubosti a arogance. Kde se hrabe Michael Moore. A ještě víc je k nevíře, že to točil a napsal ten největší pošuk z Policejní Akademie. Tenhle film má moje naprosté uznání, protože je to krutě pravdivý (kdo tam byl, pochopí), navíc je to fakt vtipný a Tara Lynne Barrová je neskutečně zajímavá mladá herečka. 1 000 000 %(23.6.2016)

 • Hem.m
  *****

  Víte.. Snad se vším, co Frank řekl, bych dokázal souhlasit, ale.. Střílet za toto lidi? To mi se mi zdá až trochu moc. Za tohle by si lidé zasloužili maximálně nějaká střelná zranění. Toto je spíš na pořádnou přes držku a nic víc. Ale abych pravdu řekl, každá země by potřebovala svého Franka a Roxy..(13.3.2014)

 • bouncer
  ****

  Guilty pleasure. Goldthwait nepřináší nic světoborného, ani nehledá řešení problému nebo objektivní pohled. Jen všechno zveličuje a dělá si z toho srandu. A to mu jde zatraceně dobře! Takže odpustíte filmu slabší momenty a když přistoupíte na tvůrcův záměr, tak si to neuvěřitelně užijete.(23.5.2012)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Wauu! Teda absolutní Krása a Radost číst.. Nádherné dialogy a na Dnešní dobu vskutku výstižné! Dlouho jsem se takhle Nebavil.. Navíc špičkové Gore Efekty.. Tohle jsem fakt nečekal.. Strašně se mi líbil Pohled do Americké Televize.. Co se tam vše Děje.. Tohle se v každém Filmu Nevidí.. A povinně bych tenhle film naservíroval dnešní Mládeži!(26.7.2012)

 • Martinibaby
  ***

  Námět na jedničku, části mě zaujaly, části mě pobavily, části mě i překvapily, ale vpodstatě jsem dost přesně dokázala odhadnout, jak to vlastně všechno skončí. Krom toho mám pocit, že film jako celek podporuje skoro stejné extrémy, proti kterým celou dobu brojí..(30.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace