Bůh žehnej Americe

God Bless America

Komedie / Drama

USA, 2011, 105 min

// Distribútor: Magnolia // Počet premietajúcich kín v USA: 14 // Otvárací Víkend USA: $27,308 // Zaujímavý a vôbec nie zlý pohlaď na dnešnú spoločnosť. Zabíjať jebnutých ľudí, ktorí si to zaslúžia sa mi zdá byť v celku normálne a úplne v kľude by som túto myšlienku zaviedol aj do reálneho života :)(13.8.2012)

Víte.. Snad se vším, co Frank řekl, bych dokázal souhlasit, ale.. Střílet za toto lidi? To mi se mi zdá až trochu moc. Za tohle by si lidé zasloužili maximálně nějaká střelná zranění. Toto je spíš na pořádnou přes držku a nic víc. Ale abych pravdu řekl, každá země by potřebovala svého Franka a Roxy..(13.3.2014)

Alebo ako si meme z facebooku našlo cestu do filmu.(20.2.2013)

• Superpero

Zahořklej pán nesnáší televizi a dnešní pořady, takže místo, aby vypnul telku, šel se projít, nebo si přečetl pěknou knížku zabíjí lidi. Což by mohla bejt prča, ale není. Poselství o ztrátě slušnosti, laskavosti a civilizovaného chování nestačí a je to jen zoufale nudný film, kde se lautr nic neděje.(10.6.2012)

Slibuji dnes přede všemi, že pokud mi bude datum ukončení mého pobytu na zemi oznámeno s dostatečným časovým předstihem, tak velmi civilizovaně popravím několik pečlivě vybraných celebrit, před jejichž skandály se nelze schovat ani na veřejných záchodcích. Takže díky Frankovi a Roxy za inspiraci, výtečnou zábavu, skvěle padnoucí hudbu a ať Bůh dál žehná Americe - zejména tím, že ji vrátí do rukou indiánů. Howgh!(17.7.2012)