poster

Pravidla mlčení

 • Kanada

  The Company You Keep

 • Slovensko

  Pravidlá mlčania

 • Slovensko

  Kto s tebou zostane

  (festivalový název)
 • USA

  The Company You Keep

 • Austrálie

  The Company You Keep

Thriller / Drama

Kanada, 2012, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  ***

  Robíku, Robíku, jak to ty pacholku děláš, že i tuctovej pšouk dokážeš povýšit na mimořádný zážitek ! Potlesk pro tebe, hvězdičky pro tebe. Po obsahový stránce mně film nějak nenadchnul, ale naštěstí ani nenasral. Chybělo tomu větší napětí a tempo, když už pominu fakt, že tenhle příběh by bez velkých hereckých jmen, kterýho ho zdobí neměl ani polovinu pozornosti a hodnocení co zde má. Jediný co filmečku musím přiznat je dobrá, přirozená atmosféra evokující bijáky let sedmdesátých, tedy bez roztřepaný kamery a bez tun zbytečných keců.(20.10.2013)

 • whack
  ***

  Spracovanie prepojenia bývalých aj stále aktívnych členov SDS a Weather Underground má niečo do seba, mohlo byť ale značne viac času venované ich politike a zdôvodňovaniu ich činov, miesto psychického vydierania okolo vzťahu s dcéruškou. Praktiky FBI a hlavne novinára sú realisticky nepríjemné – otravovať životy ľudí, ktorí o ničom nevedia, alebo ktorí po takom čase dávno zabudli a majú vlastné rodiny a iné starosti. Celý čas som čakal, že sa z toho vykluje nejaká primeraná konšpirácia, alebo aspoň niečo nečakané, no vlastne ide iba o ďalší americký gýč – puto otca s dcéruškou prerazí aj cez tie najzarytejšie revolucionárske srdiečka zlých teroristov a spravodlivosť zvíťazí.(8.10.2013)

 • xxmartinxx
  **

  Roztahané řešení neexistujícího traumatu. Jediné vtipné je, že Redford tu hraje asi o třicet let mladší postavu, což může být zdrojem zajímavého humoru. Jinak ale nuda, nuda a šeď.(9.4.2013)

 • Terva
  **

  Je v tom cítit snaha natočit něco, co fungovalo před dávnými časy. Tady to ale vůbec nefunguje. Kdyby alespoň Robert Redfodr přidal víc akčních scén. Prostor pro ně byl.(6.5.2013)

 • 3DD!3
  ***

  Taková ta lehce špionážní klasika, která toho zase tak moc komentovat nechce. Redfordovi vrásky mu ubraly na vytrvalosti, ale přidali na režisérském umu. Škoda jen, že lépe nevyužívá radikální pozadí k troše toho politikaření, ale pouze jako katalyzátor rodinné šlamastiky. Když se ale Shia baví s Redfordem je to fajn.(17.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace