• kajas
  **

  Nenašla jsem jedinou sympatickou postavu, děj taky nestojí za nic, napětí byste hledali lupou. Docela tragédie, ale dokoukala jsem.(14.10.2011)

 • Rosalinda
  **

  Nebaví mě to. Nudí mě to. Nezajímá mě to. Je to takové neslané, nemastné, uondané. A nemám ráda Šumavu.(8.3.2015)

 • Colonist
  *

  Pilotní film k seriálu, který nakonec nevznikl, sám o sobě obstát nemůže. Takto se jedná jen o lacinou televizní detektivku béčkové kvality. Sice je to pořád lepší než poslední dva Soukupovy filmy, ale to je jako říct, že tenhle bobek je lepší než tamta dvě velká lejna. Snad nikdy nepůsobil snímek natočený v přírodních exteriérech tak studiově. Zkrátka nuda, mizérie a mrhání filmového materiálu.(22.10.2011)

 • D.Moore
  *

  Nic (moc). Z herců i "herců" se snažila jen rázná Soňa Norisová, po režijní stránce mě to nezaujalo vůbec (i záběrů na šumavská panoramata se člověk přejí, je-li jich příliš a jsou-li zoufale statické) a co si myslet například o postavě policisty, který je podle scénáře rodilým Šumavanem a přitom jej hraje člověk s velmi silným slovenským přízvukem? Na tenhle seriál se rozhodně dívat nebudu, a tak hodnotím jen jeho chabý pilotní díl. Těm, kterým se líbil, ale bez jakékoliv škodolibosti doporučuji Soukupovu starší Drsnou planinu - s pohraničníky místo policistů.(28.2.2015)

 • Politik
  odpad!

  Jdu se vyzvracet. Připadám si jak v parodii na Komisaře Rexe (který je sám o sobě velmi béčkový). Ne opravdu, tohle je typický český odpad, na který se vůbec nedá dívat. To už i ta Ordinace v růžový zahradě má nějakou hloubku než tohle. Hnůj.(8.3.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace