• laky158

aneb jak to určitě nefunguje..(13.10.2011)

Objektivní názor na vzkříšení rady Vacátka z kozama nemám, protože se mi líbí Soňa Norrisová. Tak jsem to zkousnul a docela se mě to líbilo. Nedovedu prohlásit, zda se mi líbil detektivní příběh Soukupův nebo Soňa na obrazovce. Ale v každém případě jsem vydržel až do konce. Stává se to málo.(30.12.2011)

• jh666

Není se divit, že trvalo pár let, než k tomuhle pilotu přiklepli seriál. Herecky ani scenáristicky nic moc. Z herců si kromě hlavní představitelky pořádně nikoho nezapamatujete. Potom je to dost přeplácané. Řešit tři případy na ploše jedné hodiny je prostě moc, navíc se vyřeší více méně náhodou, něž nějakou policejní prací. 40 %(1.3.2015)

Podle mne velmi přijemné televizní pokoukání. Asi místy trochu amatérské, trochu uspěchané, přece jen tu toho najednou řešili dost. Na druhou stranu tu ale zase nebyla hluchá místa. Možná je škoda, že sympatické kapitánce nebylo dopřáno řešit další případy.(7.11.2011)

• Martin741

Soukup natocil priserne podpriemerny krimi film, ktory ma otrasnu reziu, hrozne herecke vykony, priserne dialogy a zbytocne vela zapletiek. 5 %(14.3.2015)