poster

Báječný hotel Marigold

 • Velká Británie

  Best Exotic Marigold Hotel, The

 • Slovensko

  Úžasný hotel Marigold

 • Slovensko

  Báječný hotel Marigold

Komedie / Drama

Velká Británie / USA / Spojené arabské emiráty, 2011, 119 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rosaviva
  ***

  Nenudila jsem se, ale nebyla to žádná bomba. Párkrát jsem se sice zasmála, ale celkově mi přišlo, že ten film byl dost naivní, o tom konci ani nemluvě. Navíc mi přišla dost přetažená délka, trochu zkrátit by tomu prospělo. 3*(17.12.2012)

 • Javert
  ****

  Byla nálada na něco britsky vtipného a duchaplného a zároveň něco nesentimentálně dojímavého. S podobným hereckým ansámblem divák samozřejmě čeká jen tu nejvyšší kvalitu a ano, Marigold skutku všechna zmíněná kritéria splňuje. Absolutní hodnocení však pro tentokrát o kousíček uniká, ale nelze vyloučit, že po příští projekci se pro něj přeci jen rozhodnu. Snad ještě jedna věc - Bill Nighy je důvod, proč milovat britskou angličtinu.(24.6.2012)

 • LiVentura
  ****

  Umí být stáří krásné a má smysl vůbec takto o něm uvažovat.??!(29.6.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Nejsem Angličan ani důchodce a do zhlédnutí tohoto snímku jsem doufal, že nikdy v životě nebudu nucen navštívit Indii. Nyní jsem si však jist, že pokud jednou dostanu šanci povstat ze starého železa a zapojit se do nadšeného budování, tak s rozhodností sobě vlastní odhodím berle, nabalím si pyžamo i bažanta a vyrazím první třídou do země, ve které se budu na jednom metru čtverečním mačkat s pěti rodinami a nějakým tím tuk tukem. Obvykle se sice vyhýbám filmům, ve kterých průměrný věk hrdinů převyšuje mou váhu, ale tentokrát mi odložení senioři tak nějak příjemně vpluli do nálady.(28.10.2012)

 • Exkvizitor
  ***

  Celkem zábavná pohádka o vysloužilých šedesátnících a sedmdesátnících, kteří dostávají na poslední chvíli svou druhou (či kolikátou) šanci. Hlavní předností filmu je zjevně hvězdné obsazení a jemu odpovídající povedené herecké výkony. Scénář nabízí několik vtipných situací a hlášek, které jsou ale naprosto převrstveny obrovskou hromadou dějových i dialogových klišé hollywoodského střihu. Hlavním problémem scénáře je však jeho neschopnost funkčně a nenásilně propojit celou řadu minipříběhů, které film vypráví, neboli klíčová vada tkví v dramaturgické nesoudržnosti. P.S. Svým tématem i výše popsanými klady a zápory film velmi nápadně připomíná nedávný americký The Bucket List (Než si pro nás přijde). Osměluji se prorokovat, že díky neúprosné demografické křivce bude podobných sladkobolných komedií o důchodcích (a pro důchodce) jenom přibývat.(24.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace