Ninjago (TV seriál)

Ninjago – Nindžova cesta

Animovaný / Akční / Dobrodružný

Dánsko / Singapur / Kanada / USA, 2011, 54x22 min

Peter Hausner

Hezkej mini seriál, kde jsem se za těch 10 minut vůbec nenudil. Místy i trochu vtipné. Kostlivci jsou taky dobře zpracovaní.Překvapilo mě, že to je nadabované do češtiny s hezkými dabéry. Celkově je tenhle mini seriál hodně dobrý. 90%(29.10.2011)

Na lego dobrý.... příběh nebyl zas tak úplně špatný:) Ale je to pořád lego, něco jiného si z tím hrát (bývávalo :) a něco jiného se na to koukat... Ale na rozdíl třeba od CHIMA.... kde absolutně není definováno o co tam sakra jde! V tomhle případě... scénárista aspoň trochu přemýšlel než to vypustil z hlavy na papír a později do telky. O stravitelné kvalitě hovoří i to že Ninjago má aspoň 2 řady... a jsou tam kouzla démoni a ninjové i když trochu kostrbatí..... to dneska letí. Dabing též odpovídá věkové hranici které byl tento seroš určen... občas se i člověk celkem zasměje což už je tak nějak u LEGO Story zvykem.Aj hudba není zlá.. Za ty tři hvězdy to celkem i stojí. :)(9.2.2014)

• yaqwsx

Náhodou se mi poadřilo shlednout 2 díly a na základě nich jsem se musel podívat na další 2, abych se ujistil. Co k tomu říci? Chvilkami to vypadá Strážci vesmíru v podání Lega. Trapně. Občas se naskytne nějaký potenciál nanějaký pěkný vtipk, který je však náhle zabit něčím naprosto nevhodným. Jak mohlo Lego propůjčit svou značku pro něco tak strašného?(22.4.2012)

Jednou sem to viděl, když jsem se probudil v sobotu brzo :D Docela to ujde, pro 9-ti letý děti do je super!(6.7.2013)

Velice dobrý fórky a příněh to taky nemá úplně špatný. Navíc je zajímavý sledovat, co všechno jde postavit z Lega.(7.4.2012)