Ninjago (TV seriál)

Ninjago – Nindžova cesta

Animovaný / Akční / Dobrodružný

Dánsko / Singapur / Kanada / USA, 2011, 54x22 min

Peter Hausner

Velice dobrý fórky a příněh to taky nemá úplně špatný. Navíc je zajímavý sledovat, co všechno jde postavit z Lega.(7.4.2012)

Na lego dobrý.... příběh nebyl zas tak úplně špatný:) Ale je to pořád lego, něco jiného si z tím hrát (bývávalo :) a něco jiného se na to koukat... Ale na rozdíl třeba od CHIMA.... kde absolutně není definováno o co tam sakra jde! V tomhle případě... scénárista aspoň trochu přemýšlel než to vypustil z hlavy na papír a později do telky. O stravitelné kvalitě hovoří i to že Ninjago má aspoň 2 řady... a jsou tam kouzla démoni a ninjové i když trochu kostrbatí..... to dneska letí. Dabing též odpovídá věkové hranici které byl tento seroš určen... občas se i člověk celkem zasměje což už je tak nějak u LEGO Story zvykem.Aj hudba není zlá.. Za ty tři hvězdy to celkem i stojí. :)(9.2.2014)

• Kulik.Z

humus!(20.5.2013)

Hezkej mini seriál, kde jsem se za těch 10 minut vůbec nenudil. Místy i trochu vtipné. Kostlivci jsou taky dobře zpracovaní.Překvapilo mě, že to je nadabované do češtiny s hezkými dabéry. Celkově je tenhle mini seriál hodně dobrý. 90%(29.10.2011)

Jednou jsem si řekl : na tenhle serial se podívám.Nelitoval jsem.(11.4.2012)