Ninjago (TV seriál)

Ninjago – Nindžova cesta

Animovaný / Akční / Dobrodružný

Dánsko / Singapur / Kanada / USA, 2011, 54x22 min

Peter Hausner

Jednou sem to viděl, když jsem se probudil v sobotu brzo :D Docela to ujde, pro 9-ti letý děti do je super!(6.7.2013)

Hezkej mini seriál, kde jsem se za těch 10 minut vůbec nenudil. Místy i trochu vtipné. Kostlivci jsou taky dobře zpracovaní.Překvapilo mě, že to je nadabované do češtiny s hezkými dabéry. Celkově je tenhle mini seriál hodně dobrý. 90%(29.10.2011)

Říkám vám tohle má potenciál a budoucnost. Podle mě nejlepší lego seriál a mezi lego filmy taky. Příběh je dobrý vůbec to nenudí a taky jsem se parkrát zasmál. Doufám že bude víc dílů. Na youtube už jsem viděl díly už s hady bohužel v angličtině a jsem rád za informaci že to dávaj na Primě. Hej co to má být jakto že z 85% je z ničeho nic 57%. Asi někoho vykillim.(18.2.2012)

Když jsem ze začátku viděl tu paseku nesmyslných LEGO filmů a všech různých seriálů, radši jsem zůstal u LEGO hraček, těch aut a stíhaček, letadel a jiných. Ale pak přišlo něco, jako NINJAGO a vše se změnilo. Každou sobotu a neděli jsem do pohodlného křesla zasedával a díval jsem se na ono NINJAGO. Sensei Wu vztyčil svoji nesmrtelnou hůl, napil se čaje a mohlo začít to pravé dobrodružství, alespoň z mého pohledu. Dokoukal jsem všechny díly. Začal jsem sbírat i hračky mých oblíbených Ninjů. Dokoukal jsem další sérii a vždy si rád pustím na YouTubu NINJAGO. Nikdy nezapomenu na Lorda Garmadona a další paseku mých oblíbených postav.(29.11.2014)

Velice dobrý fórky a příněh to taky nemá úplně špatný. Navíc je zajímavý sledovat, co všechno jde postavit z Lega.(7.4.2012)