poster

7 dní hříchů

 • anglický

  7 days of sin

  (festivalový název)

Drama

Česko / Slovensko, 2012, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JayZak
  **

  Film mi připadal docela slibný, má to kvalitního Ondřeje Vetchého, leckdy neotřelou kameru a poutavý příběh. Do háje to ovšem poslaly některé nepravděpodobné či naroubované situace ve scénáři a především naprosto nepochopitelný zvrat na konci ála končíme čtyřikrát za sebou. *Možné SPOILERY* Naprosto nechápu motivaci Schmitzerové postavy, a proč na konci jednala tak, jak jednala? To se rozhodl být osamělým desperátem Sudet? To se to nakonec opravdu mělo jmenovat Sudetenland, nejlépe "Schmitzerův Sudetenland". Obávám se, že tuto zmrvenou scenáristickou linku nenapraví ani dodatečný střih (po viděné první verzi na LFŠ '12), mající napravit parodicky vyznívající konečné scény.(12.8.2012)

 • Dannysek4U
  **

  Tisic ovci uslapalo vlka... a tady, v tomhle televiznim horku, nefunguje prakticky vubec nic. A navic jsem se nedozvedel to hlavni - jestli je Vica Kerekes fakt herecka nebo ne. Tak nejak ji zapomneli dat sanci. Co dodat: Pane rezisere, Vam to jako takhle staci????? 30%(17.10.2012)

 • zette
  **

  Krasna kamera a jeste lepsi hudba Borise Urbanka, ktera je ozdobou celeho filmu. Jednotlive herecke vykony jsou na dlouhou diskuzi, podle me byl nejlepsi Mokos a Bondarcuk. Cely film ale nekompromisne tahne dolu scenar, stejne spatny jako Urbanova prvotina, zfilmovana Rencem, Na vlastni nebezpeci.(8.9.2013)

 • Pavlík
  ***

  29. 06. 2013 (169.); Sudety po 2. světové válce nebyly idylickou částí Československa(1.7.2013)

 • kinderman
  *

  Pod slupkou kontroverzního námětu zbyla realizační bezradnost, film je nesoudržný a zmatený a divák se jen ptá, kdo se na tom fiasku podílel největší měrou. Potěšit může pravděpodobně jen mého psychicky nepříliš stabilního souseda, který si popisované události nepamatuje (protože na něj rodiče v té době ani nezadělali), což mu ovšem nebrání dopouštět se občas (většinou když televize tuto neblahou historii nějak připomene) hlasitého hanobení národa vykřikováním nejrůznějších variací slovního spojení "-píííp- Češi". Takže pokud bude mít "svůj den", máme se na ulici nač těšit...(19.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace