poster

Fat, Sick & Nearly Dead

Dokumentární

Austrálie / USA, 2010, 97 min

Scénář:

Joe Cross, Kurt Engfehr

Kamera:

Richard Lopez
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dzeyna
  ****

  Tak tak, prasata všude kam se podíváš.(9.6.2016)

 • amfetamin
  ****

  Měla jsem neuvěřitelnou chuť zaběhnout do nejbližšího obchodu, kde by se dal koupit odšťavňovač. Zajímavý dokument a naprosto neuvěřitelné výsledky. Jako životní styl pro masožravce jako já sice naprosto nepřijatelné, ale určitě dobré na zamyšlení.(31.8.2012)

 • Derek
  ****

  dost jednoduche ale efektivne, viac ako dokument mi to pripada ako nejaka reklama na odstavovac... prva polovica sa venuje 60. dnovej ceste australana joe-a po USA pocas ktorej nic neje a len pije ovocie a zeleninu pripravenu v odstavovaci a pritom straca na vahe, popritom sa stretava s normalnymi americanmi a zistuje ich navyky co sa tyka jedla (nic prekvapujuce sa samozrejme nedozvieme)... druha cast filmu sa zameriava na paula, americkeho truckera s ktorym sa joe stretol a ktory je obezny a potrebuje pomoc. paul zacne s rovnakou dietou ako joe (teda len dzuse pocas niekolko mesiacov) a my sledujeme ako na to reaguje jeho telo a co sa snim deje... dokument to nie je nejako extra putavo nakruteny, ale hlavne druha polovica je celkom zaujimava...(16.1.2013)

 • popelka595
  *****

  Kritizovat u TV je snadný, to umí každej, ale zvednout zadek a začít se sebou něco dělat, to už chce pořádnou dávku odvahy, trpělivosti a vůle. Před všemi aktéry dokumentu smekám až na zem. P.S. zítra si jdu kupovat odšťavňovač!(11.11.2013)

 • Romario
  ****

  Jako motivační video pro ty, co chtějí změnit svoje stravovací a pohybové návyky ideální. Ten dvousetkilový řidič tiráku má můj obdiv. Jen si vždycky říkám, proč to lidi nechávají dojít až tak do krajnosti a nenastartují tu změnu dřív.(10.10.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace