• easaque

zajímavý námět, ale zpracování po určité době začne nudit. Jde vlastně o životopisný příběh pacientky, co si o sobě myslí. že je princezna a jak to působí na lidi kolem ní. Zpracování docela slušné a možná to ani líp zpracovat nešlo. Trochu lepší 2 hvězdičky.(31.10.2011)

• myshichka

Vo filmoch z prostredia liečební väčšinou sympatizujem s "nespravodlivo" trýznenými pacientmi, ale v prípade tohto filmu to bolo inak. Nesympatická hlavná postava "princeznej", ktorá ani nevyzerala, že by bola duševne chorá, ale skôr sa rozhodla, že si zo všetkých bude robiť srandu... Jediným plusom bol fešák Samuli v úlohe ulízaného doktora a Krista Kosonen ako bláznivá speváčka. 3* som nakoniec zmenila na 2*, predsa len to je vážne divne splácaný film.(14.4.2013)

Smutné, chladné, depresívne a navyše sa to odohráva v 50ych rokoch, takže tie kostými, plechové držky a celá tá atmosféra jedličkárne mi na psychike moc nepridali!(15.10.2011)

Můj nejoblíbenější film z letošního Febio festu - kombinace smutku, smíchu, strachu a naděje.(23.3.2013)

Z jistého srdečního důvodu miluju finskou, respektive celou severskou tvorbu. Příběh Anny princezny je stoprocentně nádherný, vnímavý k divákovi a dožene vás mnohdy až k slzám a je jedno zda od radosti nebo smutku. Vřele doporučuji.(18.6.2013)