Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sochoking
  ***

  Smutné, chladné, depresívne a navyše sa to odohráva v 50ych rokoch, takže tie kostými, plechové držky a celá tá atmosféra jedličkárne mi na psychike moc nepridali!(15.10.2011)

 • Allia
  *****

  Můj nejoblíbenější film z letošního Febio festu - kombinace smutku, smíchu, strachu a naděje.(23.3.2013)

 • amundseen
  **

  Viem aký film tvorcovia chceli, k cieľu sa im ale priblížiť nepodarilo . A možno to zbytočne porovnávam s Preletom ad kukučím hniezdom. Dva klacky za výbornú Kristu Kosonen a niektoré vedľajšie úlohy.(22.3.2012)

 • TheEissy
  odpad!

  Poprvé co jsem odešla z kina během promítání....(3.7.2013)

 • L_Into
  ***

  Na filmu je nejsilnější pravděpodobně pocit bezmoci z toho, jakým způsobem se v padesátých letech "léčily" psychické choroby. Že by hlavní sdělení mělo být trochu jiné se nabízí, ale to se tvůrcům bohužel nepovedlo. Těžko říct, co přesně je špatně. Herci v hlavních i vedlejších úlohách (výborní Edelmann s Franzénem) předvedli svůj nadstandard, příběh byl postaven na skutečné události, ale přesto nevyzněl, jak měl. Možná byl děj filmu příliš fragmentovaný, příliš se snažil být zároveň dramatický i komický, každopádně pointa na samém konci mě nechala naprosto chladnou. Doporučuji fanouškům dějin psychiatrie, finské kinematografie nebo obsazených herců.(7.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace