Malé královny krásy (TV pořad)

• Česko

Caparti a čelenky

Toddlers and Tiaras

Malé kráľovné krásy

Reality-TV

USA, 2009, 42 min

Jonathan Hale

Velice zajímavé na shlédnutí. Každý ať se nad tím zamyslí sám.(27.12.2015)

• Caszidy

Zrůdnost nejvyššího kalibru. Nejvíc mě ovšem děsí, co vyroste z těch dětí za individua, když jsou jejich rodiče takoví ... no ehm, jak to jen nazvat slušně a vychovávají je tímto způsobem. K názvu pořadu by se navíc hodil podtitul "Ráj pro pedofily".(31.12.2014)

• FFilipCZ

Prostě Amerika, co víc dodat....škoda slov.(21.9.2016)

• Vercinka.

Rodice tech deti a organizatory soutezi zavrit do blazince!!(6.1.2015)

• dvopet

Nenechte se mýlit, z profesionálního hlediska - daného TV formátu - je tahle reality show vytvořena dobře. Nekomentuje, dokonce bych řekl, že ani s těmihle zrůdnostmi, které chystají na dcery jejich vlastní matky (a hrdě tomu říkají dětské soutěže krásy) tak úplně nesouhlasí. "Jen" ukazuje. A to takovým způsobem, že dokonale demaskuje patologické principy (to snad ani jinak pojmenovat nejde), na kterých je celá tahle obskurnost založena. Bohužel tu při hodnocení dochází k úplné záměně obsahu za formální prostředky show, ale já se nedivím, protože tuhle činnost rodičů páchanou na dětech rovněž naprosto odsuzuji.(6.1.2015)

• - Malé královny krásy se během vysílání na amerických obrazovkách nevyhnuly kontroverzi. Vyvolaly ji kostýmy některých soutěžících a názor psychologa, že podobné dětské soutěže krásy nejsou pro jejích účastnice hrou, ale tvrdým tréninkem v co nejvěrnějším napodobování dospělých protějšků. Další odborný názor zněl, že rodiče mají své děti chránit a uvědomit si, že televizi sleduje kde kdo – i pedofilové. (Zdroj: TV Prima)

• - Negativní reakce se snesly také na matku, jež v jedné z epizod Malých královen krásy vycpala hrudníček své dcery tak, aby vypadal jako partie známé country zpěvačky Dolly Parton, nebo její kolegyni, jež po dceři chtěla, aby na soutěžním pódiu kouřila falešné cigarety. (Zdroj: TV Prima)