Malé královny krásy (TV pořad)

• Česko

Caparti a čelenky

Toddlers and Tiaras

Malé kráľovné krásy

Reality-TV

USA, 2009, 42 min

Jonathan Hale
  • NICOX

Soutěže tohoto typu zakázat a matky řádně proplesknout!!! 10 %(27.12.2014)

• flanker.27

Profackovat, nakopat a k lopatě. A ti manželé, že tomu přihlížejí a ty svoje zakomplexovaný krávy co páchají na jejich dětech zločiny proti dětskosti nesrovnají do latě... Jo, stejně jako uživatel AngiS si přeju, aby to mělo pokračování po 10/15 letech... A samozřejmě nezbývá než připomenout parodii od Toma Hankse...(1.1.2015)

• Khalesi

Neprekvapuje ma, že niektoré matky sú schopné spackať výchovu vlastných detí. Je to bežná záležitosť, ktorú vidíte každý deň. Deťom sa bežne klame, neberú sa vážne ani za okolností keby už skutočne mali a bežne sa im nedostáva dostatku času s rodičmi. Táto show je však horšia o to, že matky dievčatiek, ktoré v nej figurujú, to robia pre svoje zvrátené pohnútky. Niektorá pre pochybnú slávu, niektorá pre peniaze a niektorá preto, že je proste len úplne vygumovaná pipina bez akejkoľvek súdnosti a inteligencie. Som si istá, že ani jedna z týchto matiek nemá poňatia o duši vlastného dieťaťa, alebo im je ukradnutá. Takéto dievčatká netušia čo je vlastne v živote podstatné, pretože od malička ich matky a okolie presviedčajú, že je to ich vzhľad. Vyrastajú z nich povrchné a ničím neužitočné bytosti bez vlastnej osobnosti. Ich sebeúcta je založená na ich fyzickej kráse a obdive okolia, ktoré tiež nie je tak úplne v poriadku. Zase ale musím uznať, že prostredníctvom tejto tv show sa svet dozvedá o podobných absurditách a možno prispejú k tomu, aby sa s nimi skoncovalo, samozrejme hneď potom, ako sa ich organizátori poriadne napakujú. Ďalší dokaz o tom, že peniaze vládnu svetu, ľudská blbosť je nekonečná a tí nevinní ťahajú za kratší koniec, pretože morálka je pre vačšinu ľudí neznámy pojem.(12.6.2016)

• hallelluja

Vždy som myslela, že to najhoršie, čo sa môže dieťaťu stať je, keď vyrastá v prostredí náboženského fanatizmu. Omyl. Ešte sa môže narodiť jebnutej kravke v USA, ktorá si svoje dievčatko modeluje pre súťaž krásy Toddlers&Tiaras. Čo bude nasledovať, vy blázni? Reality show na spôsob Nevesty pre milionára, kde prominentný pedofil venuje víťaznej prdelke jej prvé zneužitie?(31.7.2014)

• tuntavala

Zneuziti.(29.12.2014)

• - Negativní reakce se snesly také na matku, jež v jedné z epizod Malých královen krásy vycpala hrudníček své dcery tak, aby vypadal jako partie známé country zpěvačky Dolly Parton, nebo její kolegyni, jež po dceři chtěla, aby na soutěžním pódiu kouřila falešné cigarety. (Zdroj: TV Prima)

• - Malé královny krásy se během vysílání na amerických obrazovkách nevyhnuly kontroverzi. Vyvolaly ji kostýmy některých soutěžících a názor psychologa, že podobné dětské soutěže krásy nejsou pro jejích účastnice hrou, ale tvrdým tréninkem v co nejvěrnějším napodobování dospělých protějšků. Další odborný názor zněl, že rodiče mají své děti chránit a uvědomit si, že televizi sleduje kde kdo – i pedofilové. (Zdroj: TV Prima)