Malé královny krásy (TV pořad)

• Česko

Caparti a čelenky

Toddlers and Tiaras

Malé kráľovné krásy

Reality-TV

USA, 2009, 42 min

• -bad-mad-wolf-

Ne že bych viděl něco špatného na tom, že si maminka chce hezky obléknout dcerušku a nechat v ní pomocí soutěže krásy vyklíčit základy zdravého sebevědomí a soutěživosti... kdyby to ve skutečnosti nebyla odporná maškaráda, v níž mají matky místo zorniček znaky dolaru. Dívat se na minizrůdičky, kterak jsou načesávány důkladněji než chovní pudlové před výstavou, je bezbřeze hnusoidní a zvratkoidní. Pokud se děcka během dospívání nezmátoří, pak doufám, že se všechny ty krávy matky budou za trest dívat na svoje miláčky v katalogu pornoprádla.(22.12.2014)

• Linda.csfd

No to mi vypeckuj rybíz. Jasně viď, proč nepřeskočit celé rozkošné nevinné, sladké dětství a neskočit rovnou mezi zoufalé, hloupé, single pindulíny ze Sexu ve městě. A aby děcka nevyváděly a neplakaly, tak jim rodiče neustále nakukávají, že právě ony jsou ty nejkrásnější ze všech, ale jak jim potom vysvětlí, proč nevyhrály?(15.12.2014)

Velice zajímavé na shlédnutí. Každý ať se nad tím zamyslí sám.(27.12.2015)

• Lyli

Vždycky jsem si myslela, že jsem na tom fakt špatně. Víte, co...rodiče na pika, a tak. Jenže teď přišel emerický cyklus, který mi otevřel oči! Od toho okamžiku děkuju Bohu, že jsem měla rodiče, kteří na mě kákli a žádné ambice neměli. Fakt jsem za to vděčná, protože muset ve dvou letech vypadat jako štětka z hororu, to jsem si ráda ušetřila. Když vidím všechny ty dobře krmené matičky rodů, které jsou často dost ee na pohled, je mi úzko. Pokud tyto soutěže někdo považuje za krásu a zábavu, tak prosím.....ale víte jak, jsou to magoři. Každopádně, pořad si nezaslouží odpad, ač bych ho ráda dala všem matkám, které tohle dělají svým dětem.(21.11.2014)

• peiton

Aký je to už nápad od útleho detstva pestovať v deťoch tú povrchnosť spojenú s krajším zovnajškom.Rozhodne nie fascinujúca a už vonkoncom nie pútavá reality show ako stojí v popise.Je to na psychologa,ktorý by o tom vedel veľmi dlho rozprávať.(8.12.2014)