poster

Malé královny krásy (TV pořad)

 • Česko

  Caparti a čelenky

 • USA

  Toddlers and Tiaras

 • Slovensko

  Malé kráľovné krásy

Reality-TV

USA, 2009, 42 min

 • Tryskomyš
  ****

  Velice zajímavé na shlédnutí. Každý ať se nad tím zamyslí sám.(27.12.2015)

 • Caszidy
  odpad!

  Zrůdnost nejvyššího kalibru. Nejvíc mě ovšem děsí, co vyroste z těch dětí za individua, když jsou jejich rodiče takoví ... no ehm, jak to jen nazvat slušně a vychovávají je tímto způsobem. K názvu pořadu by se navíc hodil podtitul "Ráj pro pedofily".(31.12.2014)

 • peiton
  odpad!

  Aký je to už nápad od útleho detstva pestovať v deťoch tú povrchnosť spojenú s krajším zovnajškom.Rozhodne nie fascinujúca a už vonkoncom nie pútavá reality show ako stojí v popise.Je to na psychologa,ktorý by o tom vedel veľmi dlho rozprávať.(8.12.2014)

 • sallyann
  odpad!

  Je to určitě dobrý vhled do mentality zakomplexovaných a neúspěšných matek, které systematicky ničí své dcery. Nedá se na to ale koukat, aniž by se vám neotevírala kudla v kapse.(5.1.2015)

 • Elleannie
  ***

  Hodnotím to jako pořad, který ukazuje, jak někteří dokáží být hloupí a zaslepení, protože kdybych měla hodnotit obsah této reality show, to by ohodnotit prostě nešlo. Podle mě je to dobře sestříhané, ukazují jednak to, co mají matky s dětmi naučené, tak záběry v zákulisí a v rodinné "pohodě", jestli se to tak dá nazvat, takže si člověk může v hlavě všechno srovnat. Na jednu stranu říkají, že to dělají pro děti, protože ty to baví, na druhou stranu - když se dětem nakonec nechce (což se dá u dvouletého dítěte lehce pochopit), nutí je a balamutí dárky. Dostala jsem se k tomu úplnou náhodou, ale těch pár dílů jsem nevěřila svým očím, netušila jsem, že je to až tak děsivé.. Možná to některé děti baví, ale netuším, co má malá holka z obyčejného dětství, když má v osmi letech 87 korunek..(21.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace