poster

Malé královny krásy (TV pořad)

 • Česko

  Caparti a čelenky

 • USA

  Toddlers and Tiaras

 • Slovensko

  Malé kráľovné krásy

Reality-TV

USA, 2009, 42 min

 • CptPeroxid
  odpad!

  Tak i na nás zvrhlé, inteligentní pedofilní zvrhlíky došlo. Nastal čas, vytáhnout náš malý, chlupatý penis ve tvaru náprsteníku se shnilou předkožkou a u televize doma s manželkou masturbovat u imbecilního pořadu plných 3-7 letých televizních prostitutek. Až to budou dávat na TV NOVA, černoprdelníci to prostě nepoberou a přijde na nebevzetí. Amen pičo(16.1.2015)

 • Iks

  Obsahově naprostá sračka. Chybí už jen statistika, kolik takových holek skončí v koupelně s podřezanejma žílama a nápisem na zrcadle "mami, je mi líto, že jsem tě zklamala a byla druhá." Kreténi.(17.11.2014)

 • R´Hell
  odpad!

  "Když jsem byla těhotná, modlila jsem se, abych měla holčičku. Abych ji mohla dát do soutěže krásy. Taky jsem se modlila, aby měla hezké vlasy." To snad mluví za vše. Je mi líto těch holčiček, co z nich může vyrůst, když slyší, že vše co potřebují je být krásná a umět se prodat. Od batolecího věku. To je zvrácené.(22.8.2012)

 • peiton
  odpad!

  Aký je to už nápad od útleho detstva pestovať v deťoch tú povrchnosť spojenú s krajším zovnajškom.Rozhodne nie fascinujúca a už vonkoncom nie pútavá reality show ako stojí v popise.Je to na psychologa,ktorý by o tom vedel veľmi dlho rozprávať.(8.12.2014)

 • Lyli

  Vždycky jsem si myslela, že jsem na tom fakt špatně. Víte, co...rodiče na pika, a tak. Jenže teď přišel emerický cyklus, který mi otevřel oči! Od toho okamžiku děkuju Bohu, že jsem měla rodiče, kteří na mě kákli a žádné ambice neměli. Fakt jsem za to vděčná, protože muset ve dvou letech vypadat jako štětka z hororu, to jsem si ráda ušetřila. Když vidím všechny ty dobře krmené matičky rodů, které jsou často dost ee na pohled, je mi úzko. Pokud tyto soutěže někdo považuje za krásu a zábavu, tak prosím.....ale víte jak, jsou to magoři. Každopádně, pořad si nezaslouží odpad, ač bych ho ráda dala všem matkám, které tohle dělají svým dětem.(21.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace