poster

Malé královny krásy (TV pořad)

 • Česko

  Caparti a čelenky

 • USA

  Toddlers and Tiaras

 • Slovensko

  Malé kráľovné krásy

Reality-TV

USA, 2009, 42 min

 • -bad-mad-wolf-
  odpad!

  Ne že bych viděl něco špatného na tom, že si maminka chce hezky obléknout dcerušku a nechat v ní pomocí soutěže krásy vyklíčit základy zdravého sebevědomí a soutěživosti... kdyby to ve skutečnosti nebyla odporná maškaráda, v níž mají matky místo zorniček znaky dolaru. Dívat se na minizrůdičky, kterak jsou načesávány důkladněji než chovní pudlové před výstavou, je bezbřeze hnusoidní a zvratkoidní. Pokud se děcka během dospívání nezmátoří, pak doufám, že se všechny ty krávy matky budou za trest dívat na svoje miláčky v katalogu pornoprádla.(22.12.2014)

 • Linda.csfd
  odpad!

  No to mi vypeckuj rybíz. Jasně viď, proč nepřeskočit celé rozkošné nevinné, sladké dětství a neskočit rovnou mezi zoufalé, hloupé, single pindulíny ze Sexu ve městě. A aby děcka nevyváděly a neplakaly, tak jim rodiče neustále nakukávají, že právě ony jsou ty nejkrásnější ze všech, ale jak jim potom vysvětlí, proč nevyhrály?(15.12.2014)

 • Tryskomyš
  ****

  Velice zajímavé na shlédnutí. Každý ať se nad tím zamyslí sám.(27.12.2015)

 • Lyli

  Vždycky jsem si myslela, že jsem na tom fakt špatně. Víte, co...rodiče na pika, a tak. Jenže teď přišel emerický cyklus, který mi otevřel oči! Od toho okamžiku děkuju Bohu, že jsem měla rodiče, kteří na mě kákli a žádné ambice neměli. Fakt jsem za to vděčná, protože muset ve dvou letech vypadat jako štětka z hororu, to jsem si ráda ušetřila. Když vidím všechny ty dobře krmené matičky rodů, které jsou často dost ee na pohled, je mi úzko. Pokud tyto soutěže někdo považuje za krásu a zábavu, tak prosím.....ale víte jak, jsou to magoři. Každopádně, pořad si nezaslouží odpad, ač bych ho ráda dala všem matkám, které tohle dělají svým dětem.(21.11.2014)

 • peiton
  odpad!

  Aký je to už nápad od útleho detstva pestovať v deťoch tú povrchnosť spojenú s krajším zovnajškom.Rozhodne nie fascinujúca a už vonkoncom nie pútavá reality show ako stojí v popise.Je to na psychologa,ktorý by o tom vedel veľmi dlho rozprávať.(8.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace