Malé královny krásy (TV pořad)

• Česko

Caparti a čelenky

Toddlers and Tiaras

Malé kráľovné krásy

Reality-TV

USA, 2009, 42 min

• Iks

Obsahově naprostá sračka. Chybí už jen statistika, kolik takových holek skončí v koupelně s podřezanejma žílama a nápisem na zrcadle "mami, je mi líto, že jsem tě zklamala a byla druhá." Kreténi.(17.11.2014)

• Anrie

No tak to né! Prosím, řekněte mi, že je to jen hloupý žertík, co chce poukázat na smutně klesající Ameriku!! Ty holčičky jsou malé, hloupoučké a jak se zdá, tak sladké...chápu, že neví, co vlastně dělají a že jejich rozmazlenost mají na svědomí maminky, pro které už žádnou omluvu nenacházím. Co je to za výchovu, když nalíčí své "princezny", dají jim příčesky, umělé řasy, vytrhají obočí, nastrojí do šatiček nebo plavek a to ještě nemají věk na to, aby chodily do školky! Po většinou obézní matky, co si chtějí kompenzovat to, že jako malé neměli tolik krásy a tak dávají svůj sen a život do svých dcer, které jednou skončí dost špatně, protože nebudou pýchou maminky.(19.11.2014)

• CptPeroxid

Tak i na nás zvrhlé, inteligentní pedofilní zvrhlíky došlo. Nastal čas, vytáhnout náš malý, chlupatý penis ve tvaru náprsteníku se shnilou předkožkou a u televize doma s manželkou masturbovat u imbecilního pořadu plných 3-7 letých televizních prostitutek. Až to budou dávat na TV NOVA, černoprdelníci to prostě nepoberou a přijde na nebevzetí. Amen pičo(16.1.2015)

• Agent006

V dnešní zkažený moderní době považuju tuhle věc za jednu z nejzvrácenějších a téměř rovnající se znásilnění. Aneb jak vymejt malejm holčičkám mozky už od útlého věku.(22.11.2014)

• NICOX

Soutěže tohoto typu zakázat a matky řádně proplesknout!!! 10 %(27.12.2014)