poster

Sinister

 • USA

  Sinister

 • slovenský

  Sinister

Mysteriózní / Horor / Thriller / Krimi

USA, 2012, 110 min

 • Cival
  ****

  No doprdele. Příliš velkej hororovej záhul. Scott Derrickson je mistrem tohohle žánru, protože všechny ty oprýskaný propriety s bubákama, umrlčíma dětma, sériovejma vraždama, rozklepanejma filmama, velkejma barákama a tatíkem, co je moc zažranej do svejch problémů, zinscenoval tak drastickým stylem, že jsem na celou druhou půlku musel koukat na půl oka. Abych se neposral.(17.12.2012)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Přes tak velké Očekávání Přišla naprostá Prázdnota.. Já nevím.. ale tohle byla spíše Rodinná Kriminálka než li HOROR! Za celý film se nestalo nic.. co by mně nadchlo .. Záběry na 8mm páskách byli Cenzurovány.. takže vůbec nepřišli šokující a časem i otravné a pro náročného diváka, jako jsem já i nezajímavé !! Film neobsahuje lekačky, krev.. neobsahuje vlastně NIC .. celé to táhne pouze ZVUK.. Podotýkám domácí Kino bylo téměř na plné Koule !! Konec ? Takhle zpackaný konec jsem ještě neviděl.. žádné Velkolepé Finále se nekonalo! Grr mám Zlost !! Ještě mám výtku k Obrazu .. Film působí strašně levně a staře a to mě sralo !! Naštěstí jsem rád, že jsem nešel do kina, jelikož jsem o nic nepřišel! Jako Krimi Film Ok . .Jako Horror mě to těžce minulo !(25.12.2012)

 • Flipnic
  *****

  Extrémně nepříjemný, atmosférický až zlý horor ... Atmosféra a námět si sice půjčuje trochu z Paranormal Activity (jedno který díl ...) nebo Insidious (2010). Dějově se ale film ubírá dosti jiným směrem. Hned první záběr, který příjde na začátku filmu, a pak se často opakuje, diváka doslova šokuje a naprosto emocionálně rozervaného jej ponechá takto nemilosrdně po celou stopáž filmu, přitom často přidává na intenzitě, graduje další výjevy, hlavní hrdina objevuje v domě své rodiny stále šílenější 8mm filmové materiály, ale vůbec si s nimi neví rady ... Vše se odehrává v přítmí, zvuk a obraz zastaralé promítačky dotvářejí již tak sklíčenou atmosféru, zvukové efekty tahají za divákovy nervy až k prasknutí, nade vším visí nemilosrdný otazník ... Film nemá s divákem SEBEMENŠÍ SLITOVÁNÍ!!! Nenechá jej ani na minutu vydechnout a uvolnit se, tlak na diváka je obrovský. Dějově se sice nejedná o kdo ví co, ale tenhle film je o atmosféře a o pocitu. A v tom opravdu kraluje. Chvílemi jsem byl opravdu na vážkách, jestli se mi to líbí nebo ne. Zvlášť když do hororového materiálu bývají umístěny děti. Jen pro silné povahy ... Velké překvapení na sklonku roku v dušičkový čas ...(4.11.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Spoiler: V domácím videu „family hanging“ a na fotografiích z vyšetřování lze vidět, že měli zemřít dvě malé děti a rodiče. Ovšem ve scéně, kdy oběti stojí pod stromem s provazem na krku, stojí vedle sebe 4 skoro stejně velké dospělé osoby. (Investman)

 • - Inšpiráciou pre Bughuula sa stala náhodne nájdená fotografia na internete. Pri hľadaní jeho symbolu Scott Derrickson študoval množstvo materiálu o black metale. (Avathar)

 • - Skoro na začátku filmu vidíme Ashley (Clare Foley), jak maluje na zeď holčičku červenou barvou. V dalším záběru již však můžeme spatřit bílou barvu tam, kde předtím byla červená (civrss)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace