poster

Sinister

 • anglický

  Sinister

 • slovenský

  Sinister

Mysteriózní / Horor / Thriller / Krimi

USA / Velká Británie, 2012, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • POMO
  ***

  Parádne sfilmované, s hustou atmosférou, ale podľa extrémne ohraného scenáru bez jediného prekvapivého momentu, záberu či zvratu. A finále vyslovene slabé. Titulky a lá Se7en cool.(9.11.2012)

 • xxmartinxx
  ****

  Sympatická variace na Osvícení říznutá lekačkami možná primitivními, ale účinnými. Hodně si to pomáhá zvukem, ale proč ne. Navíc se dokazuje, že horor dobrým hercům sluší. 65 % - 70 %, podle nálady. Kdybych chtěl být objektivní, asi by to bylo blíž trojce. Ale já nechci, alespoň ne tady.(24.10.2012)

 • Slasher
  ****

  Chcete strašidelný horor, tady ho máte. Buďme rádi za cokoli kvalitního a kecy, co je v tomto žánru okoukaný, jsou prostě zcestný... Fakani mi na tom klasicky trochu ubrali, "Bughuul" je nejhrůzostrašnější strašák za hodně dlouhou dobu.(30.1.2013)

 • Aluska88
  ****

  Jo, Scott Derrickson horory umí. Až na přešlap v podobě Hellraiser: Inferno se mu daří ukázkově děsit. Tentokrát tu máme horor, který mi přišel tak děsivý, že jsem během sledování seděla zcela konsternována v křesle a vstřebávala tu krystalickou hrůzu, jíž je tento film nasáklý. Přišlo mi, že tento horor má v sobě tolik zla, jakoby byl jeho samotnou esencí. Tak zlá mi nepřišla ani Žena v černém a ta mě dokázala vyděsit jako snad žádný jiný horor, který jsem dosud zhlédla. Hlavní roli zde hraje pohanský démon Baghuul, jehož maska je očividně obšlehnutá od toho borca ze Slipknot:) Další porce děsu se na nás valí z mrazivého dark ambientního soundtracku, vedle něhož mi i hudba z Insidious připadala jako pohádka. A myslím, že i mistr Hitchcock by zatleskal nad mistrovsky vedenou hru se stíny a tmou, která je zde všudypřítomná. Takže v závěru z toho Sinister vychází jako temný, ponurý a vizuálně úchvatný horor s atmosférou tak hustou, že by se nedala ani krájet:) Bože, ta hudba... brrr. Přemýšlela jsem, že by ještě někdo mohl natočit horor, v němž by hlavní roli hrály nějaké bytosti s maskou týpků z Lordi a Shagratha z Dimmu Borgir:) Vždyť masky maníků z metalových kapel jsou stejně tak účinné a originální jako ty, co už se kdysi ve filmech objevily. Jo, to by byl nářez!:)(17.12.2015)

 • Cervenak
  *****

  Jedna rodina, jeden dom s minulosťou... a moje hnedé trenky! Príjemne nepríjemné. Najlepšou scénou filmu je paradoxne manželská hádka tesne pred finále, ale funguje to po všetkých stránkach, predovšetkým ako parádna žánrovka. Fantasticky to pracuje s divákovými očakávaniami, vodí ho za nos (od polovice som bol presvedčený, že som uhádol pointu... potom som odhalil celkom inú... a nakoniec to predsa dopadlo inak) a ako až do konca nie je isté, či to má alebo nemá (nad)prirodzené vysvetlenie. Horor roka 2012.(5.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace