Myslím, že filmově erudovaní to nazývají midcultem. Je to fajn, dojmete se, solidní herci (Andreu Riseborough jsem poznal až v poslední čtvrtině, když shodila makeup) a je to podbízivý. Na jistotu. Na mě až moc okatý útok na city. 6/10. Ale abych nepůsobil jako necita, co se do těchhle dojiček na emoce už nedokáže položit, tak i já občas podlehnu, naposledy u evropského midcultu The Broken Circle Breakdown, nad kterým se zase ofrňují jiní :)(7.9.2013)

Film o tom, ako internet dokáže ničiť ľudské životy. Super námet a super scenár. Mne trocha vadila réžia, pre mňa bol film ladený až moc "dokumentárne", možno by pomohol i lepší strih. Ale inak film hodnotím veľmi pozitívne a každému odporúčam do pozornosti, nielen kvôli filmovému zážitku, ale je tu i veľká výstraha, ktorú by nikto nemal brať na ľahkú váhu.(16.9.2013)

Zase se jednou nějakému neznámému filmu podařilo mě dostat a přesvědčit o tom, že ten, kdo říká že z Ameriky pocházejí jen imbecilní prkotiny, neví co mluví. Tři napínavé a neskutečně originální příběhy spojené v jeden unikátní film především o ztrátě důvěry (prostřednictvím internetu) mě přikovaly k obrazovce jako již dlouho nic. Takhle to má vypadat, juhů! Mimochodem, po filmu se může stát, že začnete být ohledně internetu trochu paranoidní...(13.10.2013)

zasiahlo. neskutocne. necakane. zozadu. a poriadne do hlavy. zostal mi z toho lahky otras mozgu a oci pre plac. skvely film, vyborni herci. tragicky pribeh.(22.1.2015)

,,VÍTEJ, CIN8380, MÁŠ 2 NOVÉ ZPRÁVY. PŘÁTELÉ ONLINE: FEAR&LOATHING.…“ /// Film, při jehož sledování můžete zjistit, že jste rozbití… Osudy, který se dějou. Lidi, kteří je prožívaj, jsou všude kolem nás. V práci, v obchodech, zřejmě i ve vašem bytě. Stejně jako hen ten oný INTERNET. Dramatický situace, když jsou lidi donuceni stoupnout si proti svýmu problému čelem. Bez anonymity sítě. Když musej dělat rozhodnutí pod svým jménem, za kterým je vidět ksicht. Parádní drama, obsazení, filmařina, ale hlavně příběh, kterej mě svojí skutečností, tragickou pravdou a gradací posadil na prdel. S hodnocením půjdu vejš, protože se mi líbí, že scénář všechno nesvádí na internet, ale všímá si i nás, lidí. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Honím a chcu za to mít zaplaceno. (takže ty se nebojíš C2C?) 2.) K životu nepotřebuju lidi. Jsem online! 3.) Thx za titule ,,Bac“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ **(12.9.2013)