poster

Hunter x Hunter (TV seriál)

 • Japonsko

  ハンター×ハンター

  (Japonsko)
 • anglický

  Hunter x Hunter

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2011, 148x24 min

 • massdonfel
  *****

  Tohle je Shounen jak má být... skvělé postavy, příběh, animace, hudba. Tomuto dílu nemůžu vytknout vůbec nic podstatného. Samozřejmě se zde objevují klišé.. Nejlepší na tom je, že se ten děj vůbec netáhne pořád jede akce dál.. Pro mě jednoznačně 3. nejlepší Shounen... I když ark s mravenci byl zbytečně táhlý a trochu přehnaný tak to ukončení bylo velmi precizně udělané. 9/10(30.7.2015)

 • Lastsurvivor
  *****

  Paráda. Moc jsem od toho nečekal, ale tenhle seriál je pravá shounenovská bomba. V klidu srovnatelné s giganty žánru jako Naruto či One piece. Nechybí akce, humor, napětí, ale co mě zvlášť (příjemně) překvapilo, je množství teroru, smrti a děsu, kterému jsou oba dětští hrdinové vystaveni. Navíc hned po pár dílech nepatří mezi nejsilnější hráče na světě, ale naopak, dost často dostanou solidně na držku. A není to takové to: "dostal jsem na hubu, teď budu týden trénovat a budu dvakrát silnější než soupeř", je to "trénuju měsíce jako magor, abych měl vůbec šanci proti němu vydržet pár vteřin, a pak se ukáže, kdo má větší koule", tenhle jejich přístup jsem si opravdu zamiloval. Navíc oba hlavní aktéři jsou naprosto odlišní, takže se krásně doplňují, ale jsou také věci, kde jsou Kilua a Gon úplně stejní, a na nich se ukazuje, že jsou to opravdu ještě děti. Opravdu krásně propracovaný příběh i svět, myslím, že se jedná o budoucí klasiku žánru.(29.10.2013)

 • Monoxid
  ****

  Příběh zdaleka nekončí a já mám pocit, jako bych už dokoukala čtyři seriály. Minimálně jeden z nich (ten o pavoukovi) má ode mě pomyslných 5 hvězdiček. Mangu nečtu, ale věřím, že na něj bude ještě navázáno. Celkově je to jedno z nejlepších shounen anime, co jsem měla tu čest vidět. Jak zmiňují i jiní, velkým plusem je, že se tady s ničím zbytečně ne**rou, nebojí se prolévat krev a amputovat končetiny (až mi párkrát běhal mráz po zádech). Hlavní záporák vlastně není tak úplně záporák (a bohužel už dávno není tak úplně hlavní), každopádně nejprve v náznaku a pak naprosto neskrývaně projevuje své úchyláctví až tak, že mě to na jednu stranu děsí, a na druhou děsně baví. po nějakých 70 dílech si dám chvíli pauzu. Nechci konec dohonit zas tak rychle. A když se tam objevil ten obří brouk, tak i moje nadšení trochu klesá. 30.7.2013: Tak jsem to nevydržela a dokoukala jsem všechny dosud vyšlé díly. Mutující mravenci jsou zpočátku opravdu nudní, ale s posledními pár díly jsem opravdu opět nadšená. Atmosféra přitvrzuje a tuším, že by se mohla brzy přiblížit té po 50. dílu. 8.10.2015: A jéje. Trvalo koukám přes dva roky, než jsem se dokopala, abych to dokoukala. Konec je opravdu superintenzivní. Ano, zajímalo by mě, co je ještě potom, ale neumírám zvědavostí. Výkyvy v kvalitě jednotlivých dílů mě nějak vyčerpaly. Abych to shrnula, toto je must-see jak po začátečníky, tak pokročilé ve sledování anime. Ale ten opening... ten opening vyhrává titul nejotravnější melodie desetiletí. Blázníte? skoro sto padesát dílů beze změny? Chcete, aby si děti vystřelily mozek z hlavy?!(25.7.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace