Tři moulové

Three Stooges, The

Traja hlupáci

Komedie

USA, 2012, 88 min

" Farelly Brothers " patří mezi mé NEJ režiséry, tedy aspoň co se komedií týče. Sice toto dílo nepatří mezi jejich TOP komedie, ale na druhou stranu špatný to také úplně není. V dětsví jsem sledoval původní seriál " Three Stooges " a tak mohu porovnávat. Nedovedl jsem si představit, jak by mohla tato groteska fungovat v dnešním době, ale ono se to Farrelům docela povedlo. Je pravda, že je to hodně jednoduchý humor, herecké výkony jsou spíš podprůměrné, ale na druhou stranu je tam hodně dobrých gagů, kterým se divák zasměje. PS: Kdo nesnáší grotesky a humor bratrů Farrellů, tak ať na to radči nekouká, byla by to pro ně nejspíš ztráta času.(20.11.2012)

Co dodat? Zakaž d ýho jednu:D Farrellyovci nejsou takový blbci, jak by se podle šedý sféry zdejšího kvalitativního spektra mohlo zdát... vzhledem k poměrně chytrý vztahový poetice jejich filmů mi vůbec neva, že něco tak záměrně debilního chtěli natočit "jen tak pro radost". Hodně je podržel můj oblíbenec z MADtv Will "Segal" Sasso, ale i ostatní moulové a delfín ucházejícně pobavili.(15.4.2015)

• Terva

Komedie u které jsem se moc nezasmál. Humor je až moc levný.(22.12.2012)

Rozpočet $30miliónovTržby USA $44,338,224Tržby Celosvetovo $53,314,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $6,260,716 //počet predaných kusov 267,869Tržby za predaj DVD v USA $18,685,212 //počet predaných kusov 952,619║ Ako "groteskoví" nápad to nebol zlý ale skončil v nesprávnych rukách, Farrellyovi sú fakt už dosť mimo a aj keď nehádzali na nás tvrdšie gagy ústredná trojica pôsobila prevažne otravno než zábavne a celkovo ich štýl komédii je už riadna vývarovosť. /20%/(4.11.2012)

• ecceHOMMO

Mnohokrát mi to prišlo ako pokus Farrellyovcov oprášiť starú dobrú grotesku....Lenže nepodarilo sa. Prostý príbeh, by nebol problém, avšak ak nefunguje väčšina ( a to ešte dementných) gagov....to už problém je.(11.10.2012)