Supertajná zbraň

Supertajná zbraň

Akční / Krimi / Sci-Fi

USA, 1997, 97 min

• NinadeL

Velice špatná komiksovka, navíc s minimem Claire. Její tři scény a trojice kostýmů se nese v tomto duchu - hraje sexy sekretářku, jejíž předností jsou dlouhé nohy v černých silonkách - ale bohužel se příliš zastává svého šéfa, takže jeho novému parťákovi začne vyhrožovat (což v kalhotovém kostýmu vůbec nevyzní) - a proto se jí onen padouch postará o rychlou smrt při "nehodě" ve výtahu (a to už vůbec není sexy, protože má na sobě venkovní kabát). A padouchem je Judd Nelson, jehož jedinej snesitelnej film byl Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda, což není mnoho. Není o čem. Zbytek je vata.(18.8.2010)

• Jenda

Pamatuju si, že jako dítěti se mi to líbilo. Klady včerpány(17.8.2012)

• korbitch22

Roky mi tahle pecka úspěšně unikala, až dnes při vaření jsem měl tu čest na to jednim vokem občas mrknout, horší bylo, že jsem to musel poslouchat.Když sem se po 40. minutách přistihl, jak se úplně automaticky snažím utopit v hrnci s omáčkou, s dovolením jsem to vypnul.Typicky režisérsky nezvládnutá zoufalost, kdy se opět pokusili a opět neúspěšně udělat z hvězdy NBA i hvězdu filmového plátna.Chvilkama mi Shaquille připadal jako retardované děcko, kterému právě ukradli bombónek, než jako akční hrdina.Když na sebe hodil ty dvě roztavený popelnice, už sem jen čekal kdy přihopsá k popelářský káře a začně třídit odpad.Děsná sračka a ta 1* je jenom za sympatickou Annabeth Gish.10%.(8.3.2013)

• bassator

2009 - 0%(29.5.2009)

Sentiment z dětsví zvítězil, a musím dát vysoké hodnocení. Viděl jsem to opravdu mockrát a pokaždé mě to neuvěřitelně zabavilo, ten příběh zhrzeného černocha, který si na vrakovišti sestaví svůj vlastní armor a vyrazí bojovat proti zločinu, to byl hrdina! Tohle bude jednou kult!(10.12.2008)

• - Film byl při rozpočtu 16 000 000 amerických dolarů považován za kasovní trhák, ale za první dva týdny promítání vydělal jen 1 700 000 amerických dolarů. (Terva)

• - Film byl natočen podle stejnojmenného komiksu (1993) Johna Henryho Ironse. (Terva)

• - Scénárista Kenneth Johnson vzal svůj skript mezi losangeleské děti, aby přispůsobil dialog současné mládeži. (Terva)