poster

RoboCop 3

 • USA

  RoboCop 3

 • Slovensko

  RoboCop 3

Akční / Krimi / Thriller / Sci-Fi

USA, 1993, 104 min

 • tron
  **

  „Ty nevieš, že je na teba vypísaný zatykač?“ – „Viem.“ – „Len som sa pýtal.“ Keď som bol na ROBOCOPOVI 3 v kine, ešte som chodil na základnú a pamätám si, že to bol pre mňa „ideálny“ film. S odstupom takmer pätnástich rokov (kedy tento komentár píšem – september 2010) však musím skonštatovať „fúha“ – a nie v pozitívnom duchu. Na strane druhej, nostalgia je nostalgia a menej, ako 40% nedám, hoci ma v zlom zaskočilo, aký fenomén sa stal z RoboCopa, veď má na svojom konte len jeden výborný film (od Verhoevena) a inak už len dve príšerné celovečerné pokračovania a otrasný televízny seriál. Trojka ponúka RoboCopovi (je to prvý raz, čo ho pod maskou nehrá skúsený Peter Weller) robotického súpera s katanou (...), ale vlastne ani neviem, čo by som po blbej dvojke ešte dodal. Už asi bolo dodané všetko. Kino Považan 1993(28.5.2011)

 • D.Moore
  ***

  Robocopův slušný reparát se sice jednoznačně inspiroval druhým Terminátorem (dětský parťák, nezničitelný protivník), satiry se nadobro vzdal a dává si pozor než někdo někoho rozstřílí na maděru, ale je to zručně natočená zábava. Navíc se vrátil Basil Poledouris a s ním i šlapající ústřední motiv, který předchozímu filmu (samozřejmě kromě jiného) tak chyběl.(19.7.2016)

 • gouryella
  **

  Čekal jsem jen to nejhorší, ale k mému velkému překvapení jsem se nadprůměrně bavil, film je vlastně parodií na na první díl, ale povedenou ...(17.10.2002)

 • MartinezZ
  odpad!

  Totálně debilní pokračování dost blbého předchozího pokračování osmdesátkové koniny. Jediné plus se trilogii Robocop upřít nedá: prorocké předpovězení úpadku Detroitu už 26 let předem.(12.1.2014)

 • Rimmer100
  *

  Třetí pokračování je už skutečně příliš - tohle se nepovedlo.(10.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace