Akční / Krimi / Thriller / Sci-Fi

USA, 1993, 104 min

• Jamal

film, který definitivně ukončil tuto sérii na dlouhá léta, absolutně se nedá srovnat s prvním dílem(27.11.2005)

Super béčko,pamatuju si,že jako malej,opravdu malej cíprt,sem měl 3 díl nejradši,nedávno jsem se na to díval a musim uznat,že je to počertech zábavné béčko,které patří do mého srdce z mládí.moralitky a sentiment na vás sice chčijou z každého záběru,ale robocop sype hlášku za hláškou a v mnéhém,je třetí díl lepší,než díl druhý..škoda že každej odzazuje na Verhoveenovu jedničku,se kterou se nedá film absolutně srovnávat,ale zkuste to s dvojkou a pak si promluvíme o 28%.......(4.1.2008)

• petero

S Petrom Wellerom odišlo všetko kúzlo Robocopa.(23.6.2005)

• Ruut

Ach ty pokračování. když o tom tak přemýšlím tak nejvíc odpadů dávám právě dvojkam trojkám a bůhví kolikátým dílům sérií. Blábol bez nápadu a jakékoliv zajímavé akce.(13.8.2006)

• Djkoma

Jestli je to ten snímek co jsem viděl už nevim na jakém českém programu (asi Nova ČT1 by se neodvážila něco takového pustit), tak i ta jedna * jsou z milosti a úctě k původnímu dílu.(29.5.2006)

• - Snímek byl natáčen se záměrem získat rating PG-13. Rouhání, násilí, prostituce i odkazy na nelegální drogy byly proto minimalizovány nebo úplně vyjmuty. (Terva)

• - Zack (Stanley Anderson) má ve filmu zbraň Glock 19 ráže 9x19mm. (dc125)

• - Film byl natočen již v roce 1991, ale vydání se dočkal až o dva roky později, jelikož se produkční společnost Orion potýkala s finančními problémy. (HellFire)